>>>REKLAMY do rubriky a kopíruj s klikačkou!

Bazén 1

28. července 2008 v 8:59 | Regča/Shinča
BAZÉN 1.díl
Ahoj, jmenuji se Bára a budu vám vyprávět o jednom mém největším zážitku. Podle toho názvu už asi víte, že se děj odehrává na bazéně.Tak ale, už bysme mohli začít nemyslíte?
Můj příběh, jak už jsem říkala začíná na bazéně. . .

Ležela jsem tehdy na mojí modré celkem malé dece a opalovala jsem se. Bylo rušno řeknu vám, žádné zvláštní ticho. Tu najednou všichni ztichli a dívali se jedním směrem. Ze začátku jsem tomu nevěnovala žádnou pozornost myslela jsem si že někdo přijel nebo tak nějak. Tak v duchu jsem si říkala: "Ale co, radši se budu opalovat než se na někoho dívat" tak jsem tedy zavřela oči nasadila si sluneční brýle a pokračovala jsem v opalovaní. Ale moc dlouho jsem ty brýle neměla, protože za chvíli všichni začali vykřikovat:"Shin! Shin!" a pak zase "Kiro! Kiro!" Protože jsem jejich velká fanynka, teda hlavně Shina, tak jsem si rychle sundala brýle a otevřela jsem oči. Ale to už stál Shin u mojí deky a ptal se, jestli je vedle mě volno. Já jsem se ale samozřejmě nezmohla ani na jedno blbé slovo a ještě jsem se na něho dívala, jako kdybych ho nikdy neviděla! ( to jako nemyslím na živo =D ) No po chvilce, jak už jsem na něho tak blbě nedívala jsem promluvila:" no jasně, je tu volno! Proč taky ne." Tak si tedy roztáhnul deku takovou velkou, a dokonce s fotkou CB. No a za nějakou dobu přišel za Shinem i Kiro který se cpal hranolkami a k tomu pil ještě colu. Kiro si tam dokonce našel nějakou holku, teda více holek =D. A flirtoval s nima jako o život. Tak jako znáte Kira. Shin ale takový není a ležel tam kousek vedle mě a různě jsme kecali, o čemkoliv. Dokonce mi složil i kompliment, že jsem pěkná holka. Byl to asi můj nejlepší den v životě! Ale taky jsem si myslela, že určitě odjíždějí brzy, že se u nás na venici moc dlouho nezdrží. Zeptala jsem se tedy Shina,jak dlouho tady ještě pobudou. Odpověď byla velmi překvapivá! Celé prázdniny!
Nasadila jsem takový čočky, že jsem mu řekla:" Si děláš prdel né??!! " On se jen začal smát a řek:" Ne, nedělám si pr…. Teda srandu." Jo a jestli chcete vědět, kde byl zatím Kiro, tak ten se učil plavat kraula. No, moc mu to nešlo ale budiž.
Podívala jsem se na hodinky a už bylo osm večer pryč. Tak jsem se se Shinem rozloučila, samozřejmě pusou, jak jinak =). Ještě jsem se ho ptala jestli jdou zítra s Kirem na bazén a on říkal že asi jo, teda jestli budou mít čas. Najednou mi zazvonil mobil a byla to, jak jinak než mamka. Hned říkala kde jsem a ať jdu okamžitě domů nebo mě zítra nikde nepustí. To jsem radši šla, spíše jela, na mém starém kole. Shin mi ještě na rozloučenou zamával a pak někam zmizel. Jak jsem přijela domů, tak jsem měla přednášku. Nakonec jsem ale mamku přemluvila ať můžu jít i zítra.
Další den, což byl pátek, jsem měla úplně super náladu. Protože jsem se moc těšila na Shiníka. Jak jsem se oblíkala, tak jsem tak přemýšlela o Shinovi, asi….

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!


By Bája
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/5/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama