>>>REKLAMY do rubriky a kopíruj s klikačkou!

Bazén 3

28. července 2008 v 9:01 | Regča/Shinča
V minulém díle:
Se Shinem jsme si sedli na lavičku a pokecávali jak to vypadá v Berlíně a jak u nás V Česku apod. Pak se ke mně Shin přisunul, chytil mě za ruku a…

*************************************************************************************************************

… políbil mě! Tak tohle jsem fakt nečekala. Samo, že jsem se nechala. Byla jsem jako v sedmém nebi! No, ale jako na potvoru mi zase zazvonil mobil. Asi už víte, kdo mi volal. Kdo jiný než MAMKA! To jsem mohla čekat. Ona musí přijít nebo zavolat v tom nejlepším. No, ale zvednout jsem jí to musela.
"Nóó? Mami?!"
"Kde zase jsi? Mohla by si mi to vysvětlit?" řvala do telefonu.
Moje odpověď byla hned ostřelbitě zpátky:"Však si mi to dovolila do desíti!" "No ale už je skoro jedenáct!"řekla mi.
" No tak já už jdu ježiš! Též neděláš!" a típla jsem jí to. (radši)
Potom jsem řekla Shinovi, jak už asi poznal se smíchem, že už musím jít domů. Dala jsem mu pusu a oddrncala na kole. Shin si pak asi zavolal taxika, to už nevím.
Ráno jsem se probudila v obýváku. Zdálo se mi o Shinovi o tom včerejšku jak jsme seděli na té lavičce. Ale ve snu nás nikdo nevyrušil!
Protože jsem byla v obýváku, tak jsem ani nevěděla, jak jsem se tam dostala. Když jsem zalezla do pokoje a podívala jsem se do zrcadla, tak jsem se až skoro lekla! =D Vlasy jsem měla jako vrabčí hnízdo, a ještě k tomu trochu mokré z bazénu. A ty oči! Ani nemluvit! Rozmazanou tužku a stíny! A rtěnku taky. Rychle jsem běžela do koupelny se upravit.
Prvně jsem si dala pořádnou horkou koupel, a pak jsem se začala odličovat. Pak už jsem vypadala v celku ušle. Ale jakmile jsem vyšla z koupelny tak už mi zvonil mobil.
"Crrrr!Crrrrr!"
"Kdo zase otravuje?"
Shin volá, Shin volá. Objevovalo se na displeji."
"Jé , tak to je jasné že to zvednu."=) řekla jsem si
"Haló? Shine?"
"Ahoj Báro, nechtěla by si třeba někam zajít?"
Zeptal se, jako kdybych s ním nikde nechtěla bo co.
"No jasně Shiníku! Hmm.. teda Shine. Promiň."
"Tak v kolik a kde?" zeptal se už sebejistě =D
"No tak určitě na bazéně a co kolem tří?"
"Tak jo" řekl šťastným hlasem a zavěsil.
No, a já abych se šla zase upravovat. Dneska mi upravování trvalo trochu déle. Byla jsem sladěná celá do modré barvy, ale to vám tu přece nebudu vykládat, co jsem měla na sobě. Asi kolem dvanácti odpoledne jsme měli oběd. Jsem měla zase přednášku, že jestli dneska nepřijdu včas tak že budu jenom uklízet nebo nepůjdu nikam. Ale můj mladší brácha, ten když přijde pozdě tak nic jako! Nespravedlivý ten svět toto!=D Zbývající asi hodinu a půl jsem byla buď venku nebo na compu. Taky musím mít nějaký volný čas. Kolem půl třetí jsem vyjela na bazén. S překvapením tam na mě už čekal.
"Nazdárek" pozdravil mě a… však víte, dal mi pusu. =D
"Ahojky" odpověděla jsem mu pozdravem.
"Dneska byl Kiro v koupelně jenom asi třičtvrtě hodiny." (a taky podle toho vypadal )
" Tak jsme to stihli." Řekl Shin.
Kiro byl zatím u bufetu a místo toho, aby se cpal hranolky, tak se cpal pro změnu párkem v rohlíku. Ten Kiro sní snad všechno. Shin mi nabídl, jestli bych nešla do bazénu a než jsem stačila odpovědět, tak mě Shin táhnul za ruku směrem k bazénu. Plavali jsme kraula, prsa a už ani nevím. Kiro si zatím hrál na pískovišti, točil se na kolotoči a taky byl na průlezkách.
Na bazén měla dorazit i má kámoška Katka, ale kde se zdržela to nevím. Ona je totiž zblázněná do Kira a chtěla ho strašně vidět. Plavat jsem už nemohla. Ani mi ten dech nestačil. Tak už jsem radši vylezla. Shin říkal, že ještě bude na chvíli plavat, tak tam ještě chvíli zůstal. Jak jsem šla směrem k mojí dece tak jsem v dálce zahlédla Kira jak …

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!

By Bája
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama