>>>REKLAMY do rubriky a kopíruj s klikačkou!

Březen 2011

[31.O3.2O11]

31. března 2011 v 23:56 | Miko.TaMpEr |  My Diary
Timhle bych tak trochu chtěla poděkovat jedný ze svejch kamarádek z Belgie. Akustická verze 'Knives and Pens' je dokonalá a já si jí hned oblíbilaráda bych sem přidala i video ale je to ňáký pochroumaný.. celkově -.-. Takže děkuju Hélène. Vim že si tohle nikdy nepřečte ale i tak.
Akustická verze týhle písničky, se mi popravdě líbí i o něco víc než ta normální. Akustická neni uřvaná, je tam akustická kytara (<3), zaslechnete tam i housle. Pro mě je něco jako takováhle písnička dokonalost. Slyšela jsem jí předchvílí poprvý, a rozhodně palec nahoru. Kdyby tady bylo něco jako hodnocení, tak bych dala všech pět hvězdiček (což je tady nastavený pod článkem že to kdokoliv může ohodnotit, ale to jsem nemyslela).

Rozhodně mi to pomáhá s psaním povídky, kterou píšu pro vás. Sice to pravděpodobně nikdo neokomentuje, ale.. já píšu tak i tak ráda, ať pro sebe nebo třeba jednoho nebo dva človíčky. Možná na to nevypadam, ale já když už si ňákou povídku přečtu tak se pokaždý snažim k ní napsat komentář. Dřív jsem to nedělala, do tý doby dokud Janule nenapsala na blog na kterym je (ti kteří mě znají vědí o kterym mluvim, a o tom článku vědět taky budou podle mě), že když vidí kolik lidí si třeba článek otevřelo a kolik pod tím je komentářů otevřelo mi to oči. Autor si zaslouží aspoň sebemenší chválu za to co píše. A že to píše kvůli nám, a pro nás. Proč jim aspoň nepoděkovat třeba jedním slovíčkem v komentářích. Každej by si to zasloužil. Každej kdo píše povídku a nenajde pod ní jedinej komentář, a vidí kolik lidí si povídku rozkliklo. Dobře někdo možná na tu povídku narazí přes rozkliknutí článku v nejnovějších příspěvcích. Ale.. když vidíte jakou má ten blog návštěvnost, a vidíte třeba i Top 3, články který byli ty nejnavštěvovanější minulý den a je mezi nima ten váš... vidíte to číslo kolik lidí ho rozkliklo a kolik okomentovalo. Já si poslední dobou vyberu mezi povídkama, který číst budu a pak se je snažim pravidelně komentovat. Potěšit menším (i když ty moje nebejvaj nejkratší) komentářem, autorku (či autora), povídky. Nebo čehokoliv jinýho, ale teď tady mluvim právě o povídkách. Vim že to k písničce moc nepatří. Né to o čem jsem se rozepsala ale lidi.. zamyslete se nad sebou trochu. Pokud čtete povídky (jako já), a neokomentujete. Co si pak ten autor asi myslí? Zkuste si představit že by se tohle stalo vám, například.

Prozatím budu končit, uvidíme se tu pravděpodobně zítra. A ano, zítra máme prvního apríla. A ne nebudu vám nic prozrazovat, věřim že všichni přijdete na to co se většině lidí stane na prvního apríla. ;)

Miko

Blend - Selena Gomez

31. března 2011 v 13:41 | Miko.TaMpEr |  My graphics

Copy only with copyright please
© Miko.TaMpEr
© witchtaranee.blog.cz

Texture for you

31. března 2011 v 13:19 | Miko.TaMpEr |  My graphics
Takže byla jsem tak hodná že jsem se rozhodla vám udělat texturu. Nevim jestli to použijete nebo ne, to je na vás. Kdo chce může. Díky tomu že mam malý rozměry stránky se to zmenší tak si to kdyžtak uložte aby jste to měli normální. Má to rozměry 800 × 600, pokud se nemýlim.
Když to budete používat a pak někam dávat nevydávejte jí za svou to je všechno co od vás chci. Nevadilo kdyby jste uvedli i zdroj odkud jí máte, ale to necham na vás ;)

Blend for fan fiction

31. března 2011 v 12:57 | Miko.TaMpEr |  My graphics
Takže, včera jsem dostala takovej menší nápad na povídku a udělala k tomu blend. Chci to pak tady zveřejňovat ale pravděpodobně až jí budu mít dopsanou abych se někde nezasekla a neskončila v prostředku. Komentáře by mi rozhodně nevadily ;) ^^ Jinak pracuju na dalšim blendu k tý povídce, abych měla dva. Popravdě nevim proč je chci mít dva ani... ^^' Nevadí ^^'


[3O.O3. 2O11]

30. března 2011 v 20:56 | Miko.TaMpEr |  My Diaryzdroj - weheartit.com

Zdravim :)
Jak se máte? :) Já docela dobře. Dneska to snad poprvý za tenhle rok nebylo tak že jsem celej den poslouchala to jedno a to samý ale střídala to. Chvíli to byli Cinema Bizarre s jejich cdčkem ToyZ, chvíli to byli Linkin Park, chvíli to byli Tokio Hotel, chvíli to byli Crashdïet, chvíli to byla Selena Gomeztaky se tomu divim :D. Dneska krom tohohle to bylo jinak celkem nudný. Nebylo celej den co dělat (mam příušnice takže jsem doma). Prostě nudnej den. To jsem se pokoušela i kreslit, radši už to nebudu dělat, nejde to. Prostě ne a ne a ne >.<
Jinak jsem dělala design kamarádce. Chtěla ho udělat, tak jsem jí ho hold udělala. Aspoň malou zábavu jsem měla dokud mi nepřišla kamarádka na icq ♥. Neni to nic světobornýho, ale dokud se to Mizuki líbí budu ráda :). Kdyžtak u ní na blogu najdete ten design, tak se můžete kouknout pokud chcete. Já se jdu dál nudit, a poslouchat 'Burning in the Skies' od Linkin Park. Aspoň že mam na netu už i Miu. No nic prozatim končim, zatiim :*
Miko

I should draw...

29. března 2011 v 22:42 | Miko.TaMpEr |  My Diary

zdroj: weheartit.com
Ten titulek článku vám asi přijde divnej co? Ale jo měla bych kreslit. Jeden portrét do jedný soutěže s někym z TH. Je to prostě soutěž něco jako VGS ale tohle je věnovaný prostě Tokio Hotel. Takže nakreslit někoho z nich. Absolutně nevim kterou fotku zvolit, jestli Billa nebo Toma, nebo oba. Jestli je nakreslit jako chibi postavičky, nebo normálně portréty. Fakt nevim, jedno vim jistě. Měla bych kreslit. Mam na to čas do soboty a zejtra je středa už. Když si i představim jak dlouhou dobu strávim nad kreslenim potrétů. Hlavně já, ta která stokrát gumuje nos než je dokonalej a po nosu furt gumuje rty dokud nejsou ani ony dokonalý. To bude složitý, mam co dělat, takže bych měla začít vybírat jestli Billa nebo Toma, a.. hlavně.. podle jaký fotky bych kreslila. Přemejšlim buď o vybrání ňáký fotky z Comet 2008, a nebo ňákou z těch novějších. Asi z Comet 2009. Jinak to nevidim. Dál ještě pracuju na jednom obrázku, kterej bych ráda předala klukům z Blowsight na ňákym z jejich koncertů v nejbližší době. ALE! Turné jim má začít až na podzim, do tý doby maj prozatim dva festivaly. Severní Německo, a Gävle ve Švédsku. Jistý už teď je že se tam nedostanu. Ani to ňák poslat nebudu moct, možná bych to mohla zkusit Jenny poslat. No to je jedno. Já to ňák vykoumamsnad .
Prozatim se s váma loučim, buď vám sem ještě něco napíšu dneska, a nebo zejtra ;)

Miko

Wallpaper ll Hilary Duff

29. března 2011 v 18:19 | Miko.TaMpEr |  My graphics

Copy only with copyright please
© Miko.TaMpEr
© witchtaranee.blog.cz

Going through...

29. března 2011 v 17:39 | Miko.TaMpEr |  My DiaryTaky se vám někdy stane že (třeba i nevědomky) zabrousíte do jedný ze složek a prohlížíte si starší fotky? Mě se tohle poslední dobou stává častějc a častějc. Když se za poslednim rokem tak ohlídnu, vzpomínek z něj moc nemam. Když už jo tak né všechny jsou hezký.
15.3. 2010 - Koncert Tokio Hotel. Tohle byla snad ta první nejhezčí vzpomínka z roku 2010. Potkala jsem pár lidí který jsem potkat chtěla hlavně Miu. Bylo tady o hodně víc přátel, ale já to k mý smůle samozřejmě nevěděla a přitom jsem byla ještě tak kousek od nich, a přitom jsem si jich nevšimla.
Možná si ještě pamatujete že přes léto jsem byla v kempu. Ze začátku mě to tam bavilo ale pak to začlo bejt o tom samym. Vstát, jet koupit sudy s pivem, jet nakoupit zboží, otevřít, zůstat tam většinou do půlnoci, jít spát. Takhle to bylo denně. Neminula mě ani ta potrefená láska. Zamilovala jsem se tam, ale nikdy se o tom nedozvěděl, už to ví, ale má přítelkyni a já... já na něj pomalu začínam zapomínat. I když bydlí ve stejnym městě jako já.
18.10. 2010 - Nejlepší den celýho roku. I když nedopadl zrovna dvakrát nejlíp, užila jsem si ho. Byla jsem na koncertě Sonic Syndicate a mý nejoblíbenější skupiny; Blowsight. Setkala jsem se s nima několikrát, popovídala sem si s nima (teda hlavně s Nickem a jejich manažerkou Jenny), a z koncertu jela domu plná zážitků z koncertu. A teď? Máme 29. března už a u mě absolutně nic. 26. března, jsem měla bejt na koncertě Silverstein, 28. března (takže včera) jsem měla bejt na koncertě Eyes Set To Kill. Samozřejmě to k mý smůle nevyšlo. 9. dubna tady maj bejt Dymytry, takže bych už konečně měla po tomhle koncertě ňáký hezký vzpomínky na tenhle rok? Nevim. Zatim to de všechno do kytek. I basák z Blowsight odešel; Mini. Byl sice trochu namyšlenej, při koncertech si toho o sobě myslel dost, to na něm šlo poznat. Jinak byl ale naprosto v pohodě. Jako zbytek kapely. Nick, Seb & Fabz. V poslední řadě i jejich manažerka Jenny.

Teďkon dam ňáký fotky pod perex, nechcete, nemusíte se dívat. Já vás do toho nenutim.


New design

28. března 2011 v 21:32 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog

Čauky :)
Jak jste z titulku poznali chystam se psát o designu. Všimla jsem si že tu byli dva nebo tři lidi když jsem to nastavovala, takže jste mohli vidět jaký problémy s tim byli. Nejdřív neseděli okraje, pak mi nešlo dát menu do šedý. No katastrofa prostě :D Fakt nervy u toho byli hrozný. Díky Fanny že mě podporovala v tom aby se to podařilo :D Merci Fanny :)
Dneska fakt nemam na to psát ňáký dlouhý, výkecy. Ani to nikoho nezajímá jenom jsem chtěla podotknout že s timhle designem jsem i celkem spokojená ♥. :) Snad se vám taky líbí, aspoň trochu. :)

Vote please (again)

25. března 2011 v 21:42 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog
Zdraviim :)
Vim že sem přidávam akorát když něco potřebuju jenomže. Chtěla bych vás poprosit o hlas tady pro Miko.TaMpEr. Děkuju za každej hlas :* ^^
Zatiim :)

PNG by Miko

23. března 2011 v 13:43 | Miko.TaMpEr |  My graphics
Často se nudim, takže na tomhle vidíte co dělam když mě ta nuda 'napadne'. Nejsou to žádný skvosty, ale i tak se mi některý líběj :) Snad se zalíbí i něco z toho Vám ;)
Prosím aby jste to nekopírovaly, pokud by jste to zkopírovat přece jenom chtěli uveďte můj zdroj, a do komentářů mi pošlete odkaz, ať se na to můžu podívat ;) Děkuju :)

Oddělovače

19. března 2011 v 21:18 | Miko.TaMpEr |  My graphics
Takže.. Do VGS jsem posílala čtyři rozvrhy, a dneska jsme dostali další úkol. Oddělovače. Takže vám to sem naházim a důvod mý nepřítomnosti znáte ;) Jsem na Blowsight CZST :)
Mohli by jste dát ještě TADY hlas pro Miko.TaMpEr. Děkuju :)

To VGS + Vote

11. března 2011 v 20:19 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog
Zdravim dneska už podruhý ;)

Chtěla bych vás poprosit o další hlasy. Tentokrát se jedná o VGS do, který jsem se přihlásila. Bohužel admince blogu nejdou vidět na blogu avatary takže je vám sem nahraju aby jste viděli.

Chtěla bych vás poprosit o hlasy pro Miko.TaMpEr tady & tady. Děkuju za hlasy ;)
vote please

11. března 2011 v 15:51 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog
Ahojky.. Chtěla bych vás poprosit jestli by jste mohli hlasovat pro mě (takže pro Miko.TaMpEr) tady. Jsem v SONKresba, a za každej hlas bych byla ráda. :) Díky těm kteří pro mi dají hlas (nebo dali)..

Ještě se omlouvam že tu nejsem, jsem na Blowsight CZST . Takže tam kdyžtak pište, díky :)

Miko