>>>REKLAMY do rubriky a kopíruj s klikačkou!

Květen 2011

Editorials ll Ashley Tisdale

29. května 2011 v 15:53 | Miko.TaMpEr |  My graphics
Jsou první, za dokonalost je nepovažuju. Pokud si je budete chtít dávat na blog, nemusíte uvádět zdroj pouze... když nahráváte obrázek tak jako "jméno" můj blog. Děkuji :)

Signatures ll Ashley Tisdale

29. května 2011 v 15:32 | Miko.TaMpEr |  My graphics
Nemám co dělat tak tvořím grafiku.. Z jednoho z nejnovějších shootů vzniklo tohle. Podpis na nich mám takže ho nemažte ani nic jinýho.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comEarphones

28. května 2011 v 12:51 | Miko.TaMpEr |  My Photos
Já opravdu nevím jaký už mám dávat titulky článků.. No nic nevadí :D
Fotku jsem fotila já, upravovala jsem jí taky já. Uvidím jí jinde a nahlásim ;)Piano <3

27. května 2011 v 15:26 | Miko.TaMpEr |  My Photos
Fotka moje, upravovaná taky mnou :) Zapoměla jsem jí podepsat, uvidim jí jinde, nebo že jí třeba vydáváte za svojí a hlásim. Tak si to rozmyslete.20 pages?!

27. května 2011 v 14:05 | Miko.TaMpEr |  My Diary


obrázek se k tomu moc nevztahuje.
Začínam si myslet o naší učitelce na zeměpis že je to blázen. Je to jedna z těch nejlepších učitelek na naší škole, mrzí mě že jí nemáme jako třídní a ža za rok budu já vycházet a už jí nikdy nebudu mít. Jenomže... uzavíraj se pomalu známky (my končíme 24.6., protože nám budou bourat pavilon C), a jenom čtyři lidi od nás ze třídy to maj mezi.. Můj průměr? 2,58.
9. června (pátek), mě čeká zkoušení (stejně jako ještě další tři lidi). Ale je tady zase jednou ALE. To se jako opravdu mam naučit 20 stránek? Takhle to nepůjde. Od jižní Evropy až po tu severní, děkuju, neumim to a ani se to nenaučim. Ne za tejden. Dneska na nějaký učení kašlu, nemám moc náladu, já jsem ráda že vůbec ještě žiju. Tenhle tejden utekl hrozně pomalu. Začnu s učením třeba zítra, nebo pozítří, ale dneska asi fakt ne. To jedně kdybych se ňák extra nudila. Kvůli tomu že máme učitelku na němčinu a na hudebku ve škole v přírodě jsme dneska končili v jednu, ale od pondělka by to zase měla začít. Němčina normálně, hudebka každej pátek. V úterý máme olympiádu pro školy, ve středu jede většina třídy do Prahy (já ne - problémy s nohou, nemůžu jet), a já budu doma. A nebo v Drážďanech upřesněný to ještě neni ale já chci Chocolate Cream Frappucino <3. Sakra mam na něj nehoráznou chuť :D
Za titulek článku se omlouvám ale mě nic jinýho opravdu nenapadlo. Jak se vůbec vy máte dneska, a co děláte? :) Nebo se chystáte udělat. Plány nějaký na víkend? :)
Já nějaký extra plány nemam, budu asi celej den dneska poslouchat Oomph! s jejich Augen Auf, pravděpodobně se dokopu k psaní povídky , možná budeme psát pak s Miu, uvidí se jak to dopadne. Zjišťuju že tohle začíná bejt moc dlouhý takže pravděpodobně jedno ->
Talk to you later!

Learning. Again.

25. května 2011 v 17:10 | Miko.TaMpEr |  My DiaryZabořenej čumák v sešitě na dějepis, a vypisování si toho nejdůležitějšího. Zítra mě čeká zkoušení (hned první hodinu) z dějepisu. Včera mi to učitelka řekla, od Osvícenství až po Velkou Francouzskou Revoluci což je nějakých 13 stránek. Za 55 minut mi přijde zase kamarádka (připojí jí net), hádam že budeme chvíli krandat a nakonec skončíme zase u povídky i tak se ale budu muset učit.. Pak řeknu někomu aby mě vyzkoušel. Tohle fakt potřebuju dát maximálně na dvojku, jinak se můžu s dvojkou z dějepisu na vysvědčení rozloučit. Teď tady k tomu poslouchám ještě Hey Baby (Pitbull) + Give me everything (Pitbull). No nic já zase asi poletim, kdyby něco jsem na Blowsight CZST (odkaz v menu), a na ajsku.
Talk to you later guys!

Quite good day?... Yeah

23. května 2011 v 18:43 | Miko.TaMpEr |  My Diary
Až na to že jsme měli první dvě hodiny češtinu, další dvě hodiny matiku a pak chemii to byl poměrně dobrej den :) Zase jednou ^^ Češtinu jsme měli protože učitelka na němčinu je teďkon ve škole v přírodě, ještě s učitelkou na hudebku, a proč jsme měli dvě hodiny matiky to nevim. Měli jsme mít akorát jednu, ale díky tomu že asi učitel na výtvarku chyběl jsme měli dvě hodiny. Po chemii hodina na oběd, a pak tělák a 'občanka'. Tu jsme taky neměli a místo toho jsme byli u nás ve třídě a barvily medaile na Olympiádu pro mateřský školky, kterou budeme dělat 31. května :) I když se mi nejdřív na tělák nechtělo šla jsem tam (co mi zbývalo, hrozí mi neklasifikace.. nebo spíš hrozila), nejdřív jsme házeli krikeťákem, Monča mi jim dala do zubů (au, moje zuby a ret! :D), ale jinak to nebylo až tak hrozný. Plus pak jsem ještě já běžela 60 metrů na čas, na to že mi tohle nikdy nešlo a většinou mi to trvalo dlouho (ale fakt :D) tak jsem to dala na 12 vteřin (no nekoukejte tak, hold někdo není tolik na tělák jako jiní :P). Ještě mě čeká přeskok, plus skákání přes švihadlo, což hádam že mě čeká ve středu. Poslední dvě známky který mi chyběj. Pak cajk :D.
Co mě ale potěšilo bylo to že si tolik lidí od nás všimlo tý 'menší' změny :) Ostříhaná, jinak oblečená, chválily (až moc :D), u některých mě to zarazilo, protože jsem to od nich ani v nejmenším nečekala, ale potěšilo mě to. Koho ne? :) Na počítač jsem se dostala až po čtvrtý hodině, a přidávala na Blowsight CZST, takže píšu až teď, sem :) Nic jinýho pro vás nemam co bych sem mohla dát, takže vám bude muset vystačit tenhle 'menší' výkec. Já si jdu povídat s kamarádkou v šest jí začla wifina na intru takže :3 Báj báj :3
Kdyby něco, tak icq, a nebo.. tady komentáře a nebo Blowsight CZST blog. 'Tady' se tak pohybuju v tuhle chvíli :DD
Hezký zbytek dne ;))

Blah, blah, blah...

22. května 2011 v 13:17 | Miko.TaMpEr |  My Diary

Originální titulek že? Ale mě nic jinýho nenapadlo.
Poslední dobou se mi zdá, že moje dny jsou furt stejný. Furt je to o tom jednom a tom samym. Vstát, hygiena, kecání s kámoškama, vystrčení čumáku ven, pak spát. Většinou takhle to pokaždý je, a mě už to nebaví. Je to o ničem, a když si představim že celý dva měsíce mam nakonec strávit zase v kempu. Ne, jenom to ne. Minulý prázdniny jsem tam taky byla, možná jsem přijela hubenější, ale o to nejde... vůbec nic se tam nedalo dělat. Dobře možná první dva dny kdy jsem to tam ještě skoro vůbec neznala, ale to je celý. Pak mi v srpnu přijela Anny, to bylo taky o zábavu postaráno, hráli jsme na kytaru, na klávesy (který jsem tam měla). Pak ale odjela, a bylo to zase o tom samym. Nechci abych měla i tyhle prázdniny takhle zkažený znova. Má mi přijet Mizuki až z Ostravy, a jí prostě říct ne nemůžu, pak jsme se chtěli vidět s Anny o prázdninách v Praze, já chtěla jezdit do Prahy jentak, obchody, Starbucks, Miu jsem chtěla vidět, koncerty, festivaly. A víte co z toho bude? Zase možná tak nic. Promiňte, ale o tohle zájem opravdu nemam. S ním se taky nechci vidět, sice to byl v kempu dobrej kámoš, ale ne, děkuju za nabídku.
Kdyby aspoň ta nálada byla, i když.. ona je na pár věcí, ale na ten zbytek spíš ne. Radši nemluvim o tom kolik mam rozepsanejch povídek, a kolik nápadů do nich mam (minimum, takže žádný). Píšu s kamarádkou po icq, dalo by se říct pravidelně, fajn baví mě to, jí možná taky, zažene to nudu, ale to je tak všechno. Ani kreslit mě už nebaví, hah. Nic mě nebaví. To se ale taky dalo čekat, na dnešek už mam pár věcí naplánovanejch, a ani do jedný z nich se mi nechce. Další příjemná věc. Já fakt nemam náladu na nic. Nic mě nebaví. Končim, už ani tohle mě nebaví. Vrrr.
Miko.

Signature ll Petr Ševčík

21. května 2011 v 18:00 | Miko.TaMpEr |  My graphics
Opět pro Niki <3 Snad se jí bude líbit ;) Uvidíme :) Sice to neni dokonalý ale tak.. snaha byla.. hehe ^^'Signatures ll Eric Saade

21. května 2011 v 17:33 | Miko.TaMpEr |  My graphics
Dostala jsem nápad na signaturu s Ericem, tak jsem se do ní pustila. No vlastně na dvě, to už je ale víceméně detail. Podle mě jsou povedený, zase jednou můžu říct 'jo tohle se povedlo'.
Fotka je z googlu, zbytek byl součástí Photoscapu, a tak. Takže jsem vlastně z internetu použila akorát, fotku.

Nekopírovat! Nemazat Miko.TaMpEr // witchtaranee.blog.cz, nevydávat za své a bla bla. Znáte to. Jestli to někde najdu bez zdroje, tak si mě nepřejte.


Blend ll Petr Ševčík for petr--sevcik.blog.cz

21. května 2011 v 12:45 | Miko.TaMpEr |  My graphics
Takže jsem udělala pro Niki blend s Petrem. Snad se jí bude líbit, ona ví.. jaký s tim byli problémy. Viď Niki? :DD Ještě jak jsem furt prohazovala flashky, no na zabití prostě.. :D
No nic končim s kecáním. Je akorát pro Niki takže jestli to uvidim jinde, nepřejte si mě :D

Signature ll Justin Bieber

20. května 2011 v 20:44 | Miko.TaMpEr |  My graphics
Zase jednou byla nuda.. :D
Nepamatuju si už odkud mam fotku (ale našla jsem to přes google - justin bieber gallery), a ten text dole.. je z dA, ale nevím od koho já to prostě našla v počítači :D


PNG hearts ll Petr Ševčík for petr--sevcik.blog.cz

20. května 2011 v 20:31 | Miko.TaMpEr |  My graphics
Takže Nikuška si všimla PNG srdíček na Blowsight CZST, a poprosila mě jestli bych jí nějaký neudělala s Petrem. Takže tady jsou, a já doufám že se jí budou i líbit :) Naštěstí flashka tentokrát neprotestovala za což jsem ráda.

- Používat je smí pouze Nikuška (http://petr--sevcik.blog.cz/), uvidím je jinde než u ní a hlásím adminovi.
- Nemazat M.T. na srdíčkách
- Nevydávat za své

Myslím že toho moc není, a dá se to v pohodě zvládnout takže... ^^ Pokud nechcete být nahlášení nekopírujte, ani nic jinýho. Já vás jinak vyčmucham.

PNG heart ll Selena Gomez

20. května 2011 v 14:52 | Miko.TaMpEr |  My graphics
Ještě na jedno jsem zapoměla. To je hrozný já tady furt lítam z jednoho blogu na druhej. To je odhlásit se z tohohle, přihlásit se na Blowsight CZST, pak si uvědomim že jsem sem zapoměla dát ty se Selenou a věřim že než to stihnu zveřejnit vzpomenu si že jsem chtěla dát něco na Blowsight CZST a zase se budu odhlašovat a přihlašovat. Mě z toho jednou.. majzne :D

- Kopírovat jedně se zdrojem
- Nemazat můj nick

PNG heart ll Alyson Michalka

20. května 2011 v 14:43 | Miko.TaMpEr |  My graphics
Slibovaný PNG :P Tentokrát s Ali :) Možná se najde někdo komu se zalíbí ;) Můžete je vlastně použít skoro na cokoliv. Na design, blend, do článků a tak... ale prostě nemazat můj nick, a.. no to najdete vlastně hned pod tímhle tučně..

- Kopírovat jedně se zdrojem
- Nemazat můj nick