>>>REKLAMY do rubriky a kopíruj s klikačkou!

Červen 2011

Nic nevychází

30. června 2011 v 23:00 | Miko.TaMpEr |  My Diary


Poslední dobou bych nejradši furt chodila ven, kdyby bylo s kým. Támhle mi to odřekne jeden, támhle druhej, a já nevím co dál. Samotnou mě nic nebaví, to není stejný. V Praze bych hádám měla furt něco na práci, ale tady v tom "zapadákově"? Tady se nedá dělat skoro nic, v Centralu jsem dlouho nebyla (ráda bych tam šla, podívat se co maj kde novýho.. prolízt Gate, kouknout do knihkupectví, do NewYorkeru, H&M... ale není s kým). Z kámošek nikdo, mamka chodí do práce a s tátou radši ne. Jsou prázdniny a zatím mi nějak nevycházej ani.
Musím ještě nějak domluvit kdy pojedu za Miu, chtěla bych jí vidět, a sakra hodně. Poprvý a zatím naposledy jsme se viděli na koncertu Tokio Hotel v Praze (15.3. 2010). Už je to přes rok, nechce se mi tomu věřit. Píšeme si skoro denně, když nejsme pohádaný nebo tak něco, ale stýská se mi i tak, chtěla bych jí vidět, ale ta dálka mi to někdy neumožňuje.
Praha. Tam bych se taky chtěla podívat, nákupy, Frappucino ze Starbucks... Nic mi nevychází. Prostě nic. Hmf.
Plus mi poslední dobou furt blbne nahrávání písniček do mobilu (furt k němu nemám USBčko takže furt jenom přes bluetooth). Potřebovala bych MP4, nebo nejlíp iPod. Někdy se toho tam vejde i víc než do normální MP4 (že mě se tu svojí pdoařilo rozbít, teď by se mi hodila!). Už se mi jich podařilo docela dost najít a některý byli i za dobrou cenu. To samý teď. Jenom to nějak ukecat u rodičů. Což bude horší. No ale tak kdyby to hold nevyšlo tak ne no, musela bych si prozatím vystačit se svým mobilem.
Pravděpodobně budu končit, nějak nevím co psát ani dál už. Možná akorát to že mě nic nebaví.

Avatars for LeNn*

30. června 2011 v 19:19 | Miko.TaMpEr |  My graphics
Kamarádka mě "poprosila" o avatary. Nebo spíš já se nudila a ona mi nakonec navrhla jestli bych jí třeba neudělala avatary, takže jsem to odkývala, ona mi poslala fotky a já se jí do nich pustila. Bohužel, nejsou povedený (už i ty pro Mizuki byli lepší - možná proto, že byli s někým koho mám ráda?), a nejsou takový jak jsem já sama chtěla. Hold.. lepší to asi už nebude. Já budu muset doufat že se aspoň jeden avatar z těch 14 bude líbit.
Tu signaturu nevím jestli udělám, teď jsem opravdu více méně i bez nálady, a ještě bez inspirace, snad se nebudeš zlobit LeNn ;)
Nesmítě kopírovat, ani vydávat za své ;) A hlavně jsou pro LeNn (ty je můžeš normálně používat, bez uvedení zdroje :)


Avatars ll Tokio Hotel

30. června 2011 v 17:11 | Miko.TaMpEr |  My graphics
Dlouho jsem zvažovala jestli je sem dát nebo ne, ale nakonec jsem se rozhodla a jak sami vidíte.. dávám je sem. Kdyby mě o ně nepoprosila moje sestřička Mizuki, tak bych asi žádný avatary nedělala, ale poslala mi i svoje fotky, v dobrý kvalitě (taky že se mi díky nim furt sekal počítač :D) a já jí ty avatary udělala. Dělala jsem je v ten den jako titulku časopisu s Avril, a ikonku pro Báju. Ten den jsem neměla chuť už opravdu na nic, byla jsem líná, všechno mě bolelo a jak mi ještě Mizuki napsala, že jich po mě nejdřív chtěla patnáct, ale nakonec mi jich zadala "jenom" deset. Nakonec to dopadlo tak, že jsem jí těch avatarů udělala patnáct jak chtěla. Líbili se jí, což je hlavní (mě se jich líbilo jenom pár :D), až na ty problémy s odesíláním. Než jí ty avatary přišli. No nic, kdo bude chtít se koukne pod perex, kdo ne, tak ne ;)

Prosila bych aby jste je nepoužívali do článků ani nějak jinak, jsou pro Mizuki (jenom pro ní) ^^

Signature ll Ashley Purdy

30. června 2011 v 13:09 | Miko.TaMpEr |  My graphics
Neměla jsem co dělat, tak jsem si stáhla pár fotek z photoshootů BVB, a udělala signaturu. Jednu ve dvou verzích :)
Nekopírovat prosím, ani nevydávat za své ;) Děkuji :)

Oblíbené stránky

29. června 2011 v 14:53 | Miko.TaMpEr |  Favorites


Občas není co dělat... jako právě teď, a dostanete menší "nápad" (pokud se tomu tak dá říkat - asi ne že?). Nechci mít moc dlouhý menu díky "Favourite pages", radši jich tam budu mít pár, a na zbytek bude více méně v tomhle článku. Věřím, že každý má nějaké ty oblíbené stránky, kam rád chodí, kde ho to baví. Ne? Nevěřím.
A ne, lepší titulek než "... Kam se ráda podívám" mě opravdu nenapadl ;D
Ještě něco... s tím, že k tomuhle článku dám písničku jsem nepočítala, ale líbí se mi, tak proč ne. Nikoho nenutím do toho aby si jí poslechl.

Diplom a avatar

28. června 2011 v 17:27 | Miko.TaMpEr |  Ode mně-Pro mně
A je mi jedno co si budete myslet.. :P Diplom i avatar se mi líbí, tak to sem dám. A proč taky ne :P
Diplom i avatar jsou od Kikusqy, měl být jenom diplom, ale že na to zapoměla (plus neměla čas), tak mi udělala i avatar, který ale dělat nemusela. Hádám že skončím s vykecávkou, takže pod perexem :3
Ještě jednou děkuju moc :)

Do VGS

28. června 2011 v 14:52 | Miko.TaMpEr |  My graphics
Právě se mi zdá, že jsem vyčerpala všechnu svojí energii. Titulku jsem dělala poprvý, takže to vypadá více méně hrozně, ale snaha byla... fuj dvě hodiny nad tim sedět a plácat se s tim (no skoro tři jak tak koukam na ten čas teď). Nevypadá to tak jak bych chtěla, ale já už opravdu neměla tu energii na to, to předělávat. Takže...

Celý článek no...

Set the world on fire

27. června 2011 v 23:47 | Miko.TaMpEr |  My Diary
Aneb.. album s dokonalýma písničkama, od úžasný skupiny. Nevděla jsem, jak nazvat titulek (přemýšlela jsem i o výběru nějaké písničky jako titulku), takže jsem skončila pouze u "Set the world on fire". Vždyť proč ne. Před hodinkou nebo dvěma, jsem si vlastně teprve celý album stáhla (a ráda bych si ho i koupila), a od tý doby mi tady hrajou jejich písničky dokola a dokola. Mrzí mě jenom že písnička "Legacy" mi nešla, stáhnout. Takže jsem vlastně o jednu písničku ochuzená, ale zítra se do toho možná pustím najdu jí jinde, a pokusím se jí stáhnout.
A vlastně.. proč jsem se rozhodla napsat článek? Sama nevím, zdálo se mi to asi jako dobrý nápad, a teď? Už mi to tak ani nepřijde. Ale zase jsem mohla to co jsem napsala přejet myší, smazat to, a z blog.cz vypadnout, to jsem neudělala.

Zase jsem se dneska s kamarádkou trochu "pohádala", kvůli mýmu řešení totálních blbostí. Ještě to teď vypadá jako kdyby jsem chtěla mít za každou cenu pravdu. Já, já, já, nikdo jinej. A přitom to tak ani není. Jo mrzí mě to, protože ona je někdo ... koho mám prostě ráda. Tyhle prázdniny za ní chci i přijet, jet těch několik desítek kilometrů za ní, aby jsme se viděli i jinak než před koncertem ale je tady otázka ... bude furt chtít abych přijela? Po tom co jsem udělala? Je tady víc možností a já absolutně nevím, jak to skončí.
Je na intru, kde má wifi od šesti do půl desátý, takže to máme trochu omezený teďkon. Ale ... ve čtvrtek začínají prázdniny už i jí, a já se to budu muset pokusit nějak vyřešit. Nejlíp ještě zítra.

Už melu pátý přes devátý, ale kdo to vůbec čte? Nikdo, takže co. Budu končit, aspoň že zítra nejdu do školy. Ale nevím jak dneska usnu když jsem vstávala v půl druhý odpoledne.
No nic, končím, jak jsem psala vejš, melu pátý přes devátý. Takže dobrou, a hezký sny všem.
Miko

EDIT 11:33 - Tak ještě přidávám videoklip k písničce "Legacy" :)


Design

27. června 2011 v 17:01 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog
Zdravím :)
Jak jste si mohli všimnout, tak je tu nový design, a někteří byli asi "u toho" jak se i nastavoval. To byli nervy, několikrát se to nepovedlo, furt mi něco nešlo.. plus to menu chci ještě trochu změnit, ale na to už teď opravdu nemam nervy :D Mělo by se vám to zobrazovat v pohodě je to více méně 1366 pixelů na šírku, takže ten kdo má větší ten to bude mít asi useklý. Dělala jsem to podle notebooku (ale nastavovala na počítači.. na notebooku nemám internet). Nevěděla jsem s čím to udělat, ani v jakých barvách tak jsem tam "nafrkala" poslední avatary, název blogu, a konečná. Takže je to více méně opravdu odfláknutý. Mě se docela líbí, ale jak dlouho tady bude.. to nevim. Moc dlouho ale asi ne, jak se znam :D
Chtěla jsem sem vlastně napsat, akorát tohle, a to jsem splnila. Takže snad zase jindy. A nebo ještě dneska, kdo ví ;).
Miko.

Avatars ll Megan Fox #2

20. června 2011 v 19:06 | Miko.TaMpEr |  My graphics
Zdravím, dnes už podruhé. Rozhodla jsem se sem dát, i ty avatary s Megan, který jsem dělala jako první a který jsem taky musela předělat, díky tomu, že jsem si blbě pamatovala zadání. Popravdě přijdou mi lepší než ty předchozí, ale tak měli být žlutý, tak jsem nemohla poslat tyhle. Tak aspoň tady budou 'jenom tak'. Když už budete chtít dát k sobě na blog (jakože si myslím že ne ;)), tak se zdrojem. Děkuju :).Avatars ll Megan Fox

20. června 2011 v 17:43 | Miko.TaMpEr |  My graphics
Opět k Nině. Měli být žlutý, což jsem více méně nějak nepobrala, ale pokusila jsem se s tím nějak poprat. Rozdělala jsem si to včera, a dokončovala to předchvílí, protože jsem celej den byla pryč. A ani se mi ňák nelíběj, jsou odfláklý, ale jak mam sakra udělat žlutý avatary? Mělo to bejt s Megan Fox, jak tady vidíte, tak jsem si vybrala fotky z jednoho shootu a pustila se do toho. No konec s vykecávnou tady jsou ->T.K.

18. června 2011 v 23:12 | Miko.TaMpEr |  TH
Source: weheartit.com
Já si ještě těch pár fotek nemohla odpustit :3

Původně jsem sem chtěla dát jenom jednu ale.. ^^'

Kaulitz

18. června 2011 v 18:05 | Miko.TaMpEr |  TH

Source: tumblr.com

Omlouvam se, ale tohle jsem si nemohla odpustit. Áchjo.

Blend ll Ashley Tisdale do VGS

17. června 2011 v 21:10 | Miko.TaMpEr |  My graphics
Na poslední chvíli, blend do VGS k Nině. Je to desetiminutová práce, možná ani to ne, ale skoro nestíhám takže.. no snad to Nina ještě vezme :)Ich bin - working on

13. června 2011 v 17:02 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog

Rozepsala jsem další povídku. Sice opět jednodílnou, ale já je píšu radši, než vícedílné :). Tady je zatím ukázkový banner, který toho moc nevypovídá o povídce. Takže budu muset dát menší info, a přitom, vám neříct, o co v té povídce vlastně půjde :).