>>>REKLAMY do rubriky a kopíruj s klikačkou!

Červenec 2011

Shed Evil

30. července 2011 v 13:49 | Miko.TaMpEr |  My Photos
Poslouchání novýho EP od Blowsight. Shed Evil.
The Sun behind the Rain


Chocolate with whipped cream

27. července 2011 v 23:09 | Miko.TaMpEr |  My Photos
Poprvý, a rozhodně ne na posledy. Výborně chutnající kakao, se šlehačkou a posypaný grankem :3 Dneska když jsem šla koukat na televizi, tak mě napadlo že bych mohla poprvý ochutnat tohle. Rozhodně někdy udělám znova, bylo výborný. Možná dokonce za chvíli, i když nevím nevím. Bolí mě bříško, takže asi ne ^^'. Nechám si to pravděpodobně na zítra, možná mi i bude líp :) A teď je asi čas konečně na tu fotku :) Ráda bych upozornila že nic dokonale vypadajícího to není, ale po pravdě.. já s tím spokojená i docela jsem ;D Mimochodem.. tomu kdo tohle ještě nikdy neochutnal to můžu vřele doporučit :)


Anywhere else but here

22. července 2011 v 22:54 | Miko.TaMpEr |  My Diary


I'd rather be anywhere else, anywhere else, anywhere else but here

Dneska jsem si konečně poprvý poslechla "Get your heart on", nový cd od Simple Plan. Sice jenom přes tigow, ale lepší než nic. Už včera jsem skoro furt dokola poslouchala písničku "Astronaut", ale dneska když jsem si pustila celý cd se mi zalíbila jiná. Anywhere else but here. Najdou se tady určitě tací, kterým by se písnička nelíbila, ale každýmu se líbí něco jinýho :)

Dneska mi není nejlíp. Už mi nebylo dobře včera, ale dneska mi je skoro furt zima, šíleně mě bolí hlava plus v krku, a vypadá to že mám ještě ke všemu i teplotu. Takže skoro celej den jsem tady seděla zabalená v dece. Nevýhoda toho nemít v notebooku internet, nemůžete si zalízt do postele s notebookem. Takhle tady musím sedět zabalená v dece... No to je jedno. Ani ten prášek nezabírá.

Aspoň, že když se směju tak mě nic nebolí. Dneska jsem se div venku nepřerazila zase jednou. Ale je zajímavý jak dlouho se mi nepodařilo spadnout, a nebo neskončit v nemocnici s naraženým prstem. Radši to nepřivolávat. Díky bohu, že se mi podařilo se dneska udržet na nohou a na tu zem neslítnout. Asi by to bolelo a ne málo.
To je tak když jdete ven z Tesca, v jedný ruce karamelový frappé v tý druhý mobil a otáčíte se za stojící Kawasaki Ninjou kousek od vchodu do Tesca. Samozřejmě jak jsme šli k autu tak já otočená na Kawasaki Ninju a zakopnu o nic. Jedinný štěstí že jsem to ustála, ale nemám jí vyfocenou :/ Už jsem jí tady u nás viděla projíždět jednou, ale takhle zblízka vypadá ještě líp ×3.

Dostala jsem další menší nápad, na další jednodílku ale jsem nějak líná to sepsat. Nějakou povídku bych psala, kdyby mě do toho někdo třeba nakopl, a nebo by bylo s kým jí psát. Ale takhle sama? To nikdy nenapíšu jak se znám. Plus bych i psala dál tu co píšeme pokaždý s kamarádkou. No to je jedno, budu mít asi smůlu.

Nechci vědět jak dlouho tohle píšu, a ani to nebudu chtít vědět tak se s váma akorát rozloučím. Dobrou noc, a hezký sny, možná zase zítra.


Days of Rain

20. července 2011 v 17:59 | Miko.TaMpEr |  My Diary

(c) witchtaranee.blog.cz


Days of Rain ... Tak bych si dovolila poslední dny nazvat. A nebo spíš dnešek. Od rána zataženo, venku celej den fouká, poprchává (z čeho se co nevidět určitě vyvine slejvák). Sice je od děcek, který si každý den před barákou hrajou, klid ale takovou zimu tady taky nechci. Doufám, že tu aspoň brzo už budeme mít teplejší počasí. Už jsem si sem i dotáhla deku a zabalila se do ní aby mi bylo teplejc... Snad to aspoň trošku pomůže.

Jak jste sia si všimly tak k tomuhle článku jsem dala dva songy. Jeden kterej se díky počasí bude hodit o hodně víc než následující. Days of Rain od Blowsight. Druhá písnička je jedna z těch, která se mi v posledních dnech zalíbila. Sweat od Snoop Dogga s Davidem Guettou.

Vypadá to že se začíná pomalu vyjasňovat, prosím prosím, ať už neprší (a nefouká hlavně). Asi si za chvíli udělám horkou čokoládu, sice je mi v tý dece už o něco teplejc ale furt mi je trochu zima. Ještě ke všemu mě bolí šíleně hlava ._. Jak jsem zjistila tak se mi opět podařilo zapomenout se u něčeho jinýho, a nějak jsem to s tím počasím zakřikla. Mrak ještě tmavší než byl, a nevypadá to na nějaký sluníčko. Achjo, tohle je léto? Opravdu se mi tomu věřit nechce.

Aspoň že do vydání nového EP od Blowsight zbývá už pouhých 9 dní. Problém je v tom, že já si to EP jen tak asi neobjednám. Bude za devět dní buď ke stažení na amazon, a nebo co jsem dneska zjistila budete moc mít EP doma (jako normální CD, nejenom ho mít v počítači stáhlý bez 'ničeho') koupený z ebay. PayPal nemám, a z amazonu se mi stahovat nebude chtít. Pokud budou ale holky z Francouzskýho supportu opět objednávat hromadně tak bych se k nim 'vetřela' a pak jim poslala peníze. Už jednou to bylo takhle, nebo spíš podobně. S dvdčkem Days of Rain, opět od Blowsight. Jenom škoda že francouzštinu nějak extra neovládám ale podle toho co holky psaly na fóru tak to vypadá, že kdyby byl zájem, tak by EP holky hromadně objednaly.
Nechce se mi čekat až do koncertu v Brně (a nebo o den pozdějc v Praze) abych si ho mohla koupit až na koncertu. Přece jenom čekat do 3. listopadu je dlouhá doba. Zatím jsem slyšela jenom ukázky, a musím říct že se mi hodně líbí :)

Včera jsem sem chtěla nastavit jiný design, světlejší než tenhle, ptala jsem se ještě kamarádky jestli si myslí že bych ho měla změnit ale nakonec mě přemluvila, abych ho neměnila. Takže to vypadá, že tenhle tady ještě několik dnů zůstane.

Začíná to bejt dlouhý tak se zatím loučím, a možná zase zítra :) Už se nám tu spustil slejvák, super ._.

Hear me now

18. července 2011 v 15:39 | Miko.TaMpEr |  My Diary


Tak jak to tak vypadá, tak články tu budu možná přidávat i pravidelně, no mě to teda vadit nějak extra nebude, aspoň nějaká zábava, když se vám nechce hrát hry ;D

Chtěla jsem sem napsat, už kolem poledne, ale jela jsem s rodiči nakoupit, pak jsme ještě jeli do jednoho obchodu, a pak ještě do Centrálu. Mám dvě nový trička, a jsem s nima spokojená - maximálně ^^. Mohli bejt i kalhoty, takový světle šedý, ale vypadala jsem v nich jak idiot, takže se nekoupily, nevadí mi to ^^

Po dlouhý době jsem zase zavítala do Centrálu, teda jenom do obchodu Gate, stačilo mi to. Vešli jsme dovnitř, a já už přemejšlela o tom, že bych jim to tam celý vykoupila, achjo, achjo. Takovýho hezkýho oblečení najednou! Dopadlo to tak, že jsem si tam odtud šla s taškou, se dvěma tričky, jsem ale maximálně spokojená. Trička to jsou pěkný, i když někomu by se možná nelíbily :). Ještě měli u pokladny takovej řetízek se stříbrnou lebkou (<3), ale to už mi nějak nevyšlo, překecat jestli bych mohla mít i ten řetízek, nevadí :D
Vrátila jsem se teprve předchvilkou, a rovnou otevřela blog.cz, abych vám sem mohla něco menšího napsat :)

Sakra potřebovala bych mít koupený ještě jedno Eis Schoko (určitě ho většina z vás bude znát :D). Nedá se nic dělat, mám smůlu. Nějak rychle jsem s ním zamávala :D

Dneska mi ani moc netrvá ten článek, asi i proto, že kamarádku mám v Hradci na druhý části Harryho Pottera, a přijede okolo devátý hodiny, a druhá kamarádka chodí až k večeru. Možná i výhoda, že tu článek nebude zase po desátý hodině :D
Akorát jsem zase nevěděla jak nazvat titulek článku, nejradši bych byla, kdyby se nemusel žádnej titulek článku psát, je to otravný ._. Vyřešila jsem to ale jednoduše, už nějakou dobu tady poslouchám písničku "Hear me now" od Hollywood Undead, takže jsem dala název písničky, jinak bych nad tím strávila asi hodně dlouhou dobu, a to se mi nějak nechce ^^
Dneska venku nebylo až takový vedro, i když .. mohlo to bejt horší, aspoň nebylo venku dusno, a nedejchatelno ^^

Vypadá to že zatím se s vámi rozloučím :) Možná dneska ještě něco přidám, uvidím ;)
Jinak, na fotce níž, jsou trička který jsem si koupila :)Návštěvnost 11.7. - 17.7

18. července 2011 v 11:39 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog
Navstevnost za minuly tyden (11.7. 2011 - 17.7. 2011) je:
Pondeli: 13
Utery: 13
Streda: 15
Ctvrtek: 9
Patek: 11
Sobota: 14
Nedele: 28

Celkem: 103

Skyscraper

17. července 2011 v 18:09 | Miko.TaMpEr |  My DiaryNebudu tvrdit, že nemá lepší písničky, protože má, ale i tak se mi tahle líbí. Poprvý jsem jí slyšela včera a to jsem se ani nějak neměla k tomu si jí poslechnout celou, až předchvílí jsem si jí celou pustila, a jede mi tady více méně furt dokola. Jak to tak i vypadá, tak mi tahle písnička, bude ještě dlouhou dobu hrát.

Super, nic jsem ještě pořádně nenapsala a už to zase píšu přes hodinku. Já nesmím u psaní článku dělat něco jinýho, pak to dopadá tak, že to dopíšu až někdy v noci. To vedro mi k tomu všemu taky zrovna dvakrát nepomáhá.
Ta modročerná se chytla hodně hezky, i nám hodně barvy zbylo, což mě překvapilo. Možná v tom bylo i to, že nemám tak dlouhý vlasy jako když se to barvilo naposledy, to mi s potížema stačila jenom jedna, a většinou se to vyplácalo celý. Ale ne, jsem spokojená, zase jednou po dlouhý době :) Zase je ze mě černovláska ^^

Taky je u vás takový vedro jako tady? My tady máme ňák nad 30°, umírám. Ani venku skoro nefouká, čím dál tím víc na chcípnutí. Poslední dobou ani nějak není co dělat, na koupák nechodím, je tam na mě moc lidí, do rybníku taky radši ne, a jezero se nám tady furt napouští. Snad vyjde aspoň na konci prázdnin Itálie nebo Chorvatsko, poprvý jsem byla u moře a zatím naposledy v létě 2009. Dlouhá doba, ale v Riccione se mi líbilo. Projížďka lodí byla úžasná, show s delfínama taky, moře taky. Hned bych se tam vrátila ^^ Jenom mě štve, že poslední dny tam hrozně foukalo, byly velký vlny, takže se nedalo ani v moři plavat.

No nic, zase budu končit, napsala jsem toho na mě samotnou myslím dost :) Možná se ještě dneska ozvu, ale kdo ví :)


Po kolikátý tenhle článek píšu?

17. července 2011 v 0:29 | Miko.TaMpEr |  My Diary


Nebo ne, radši mi to ani neříkejte, nechci to vědět. Pustila jsem se do psaní poprvý, jindy mi do toho pokaždý něco vlezlo, nebo jsem byla moc líná. Nevadí, hlavně že jsem se do toho, tak dlouho 'připravovaného' článku pustila.

Konečně mám zase obarvený vlasy. Barvu jsem chtěla kupovat už asi před týdnem, ale to jí zrovna tam kde jsem se po ní dívala neměli, a jindy jsem se po ní nějak nedívala. Dneska jí měli až v Kauflandu, takže ani ne v Tescu. Všude jenom černou, ale modročernou od Syossu prostě ne. Díky bohu, ale že mamka šla k večeru do Kauflandu, a tam jí měli, takže mi jí i koupila. Konečně! Ty odrosty byli už příšerný. Jenom mě teďkon bolí hlava, z toho jak ta barva smrděla, eh... Budu si muset ale zvyknout. To je ale tak, když jste spokojený jenom s jednou značkou, a jednou barvou a jinou pak nechcete :D. Ano, vím, jsem příšerná :D
Už jsem zvědavá jak to bude zase ráno vypadat, přece jenom.. barvilo se to večer, a teď už toho moc neuvidím, díky světlu. No nic, budu si muset počkat, ale nijak extra mi to možná ani nevadí.. nebo jo? Já už ani nevím :D

Achjo, už zase ten článek píšu takovou dobu, to je šílený :D Nedá se nic dělat, hold já pokaždý radši dělam nějaký jiný věci, než některý... jiný :D A zrovna v tuhle chvíli tady nějaká věc, která mě baví víc než tohle více méně i je :D

Chtěla jsem vám sem napsat článek už předevčírem ale to mi nějak nevyšlo... a včera taky ne. Předevčírem díky tomu že jsem se pak chvíli po půlnoci dozvěděla že Blowsight přijedou k nám do ČR. A rovnou tu budou mít dva koncerty. V Brně, a Praze <3. Plus pak budou na Masters of Rock Winter 2011, ve Zlíně - tam se ale asi bohužel nedostanu ._. Pokud ne, tak bych chtěla aspoň do Lipska na koncert, pokud tam budou hrát taky (jep, jsou známá zatím jenom čtyři data :D).

Já budu končit... pro tuhle hodinku to stačí, možná sem dneska přidám ještě něco, nejsem si vůbec jistá + asi udělám novej design. Už se mi tenhle nelíbí, a ty barvy taky ne. Hlavně i proto, že pozadí se mi ukazuje u mě na počítači do takový světle zelený, a přitom na notebooku je to jako šedá. Hmpf.

Dobrou noc všem :)

Avatars ll Jenna Dewan

16. července 2011 v 12:50 | Miko.TaMpEr |  My graphics
Nějak nebylo co dělat, nikdo tady nebyl tak jsem se vrhla do avatarů. Včera jsem si stáhla několik hezkejch textur, tak jsem je i využila. Nejvíc se mi líbí ten druhej, ostatní by mohli bejt lepší ._.
Když budete chtít dávat ke článkům, nebo tak něco, tak se zdrojem. Děkuji.Back

7. července 2011 v 17:09 | Miko.TaMpEr |  My Diary
Yep, jsem zpátky. Už dýl, ale nějak jsem neměla náladu na psaní nějakýho článku :) Ve Stochově jsem se měla fajn, Týnka i když je mladší mě přerostla (njn, mě přeroste každej :D), Vojta byl šíleně hodnej, prcek malej. Byla tam i Týnky kamarádka, Lucka, tak jsme se seznámily a je hrozně fajn :) Je sice o rok starší, ale to nevadí. Rozumím si spíš se staršíma ^^. Po cestě jsme se zastavili na zmrzku, protože jsme zjistili že jí tam dělaj, byla taková... zvláštně vypadající :D Prostě citrónovo pistáciová, nebyla nejhorší, ale byla moc velká, takže jsem jí pak dala tátovi. Plus vedle zmrzliny měli v obchodě Rockstar, to bych nebyla já, abych ho nechtěla; 25,- stál. Což není až tak hrozný. Bylo toho půl litru, a měla jsem ho až někdy do... skoro půlnoci vlastně. Já toho moc přes den nevypila, spíš jak jsme pak seděli venku na zahradě, tak jsem to tam do sebe klopila :D.
V noci jsem nemohla vůbec usnout - buď mi bylo moc velký vedro, a když se otevřelo okno, tak furt kolem projížděli nějaký auta, motorky, nebo při nejhorším kamiony. Jsem ráda, že jsem vůbec usla, i když jsem se hrozně budila. Ráno mě ale bolela hrozně hlava - projíždějící auta, motorky, kamiony. Ráno jsem vstala nakonec kolem devátý hodiny, zalezla si do koupelny, převlíkla se, vyčistila si zuby, a koukala na sebe do zrcadla. Nevím ani pořádně proč, ale zkoušela jsem tam ještě něco s vlasama i :D
Huh... nakonec jsme se pak i rozloučili se všema - s tetou, strejdou, malym Vojtou, Týnkou, a Luckou, a jelo se do Kladna. Mamce pro papíry k doktorovi, kvůli autoškole. Takový vedro jsem snad ještě nezažila. Auto bylo více méně skoro ve stínu, ale bylo tak šílený vedro, lilo tam ze mě.. vůbec vítr nefoukal (měla jsem otevřený všechny okýnka >.>), a já tam musela sedět hodinku. Nakonec jsem i zjistila že ten doktor vyšel víc, než si mamka myslela, takže výlet do Prahy, do Nosferatu se zrušil. Doma jsem pak byla naštvaná, ještě jsem tátovi říkala že jsem tam chtěla kvůli Miu, že jsme na sebe mohli narazit, a on že nevěděl že tam bdue (a to jsem mu to opakovala). Uhm... Jeli jsme se místo toho podívat na foťák (aspoň že tak, i když s tím mě vynervovali taky -.-), shodou okolností. Hezkej byl to jo, líbil se mi, jenomže na tužkový baterky. Jakmile by se fotilo s bleskem, tak by to moc dlouho nevydrželo, a to jedinný mě na tom foťáku štve. Na víkend si ho budeme moct půjčit, tak uvidím jak to dopadne no... Kdyby ne, tak bych se třeba zkusila kouknout po něčem jiným (a já už to něco mám vyhlídnutý :3).
No nic, jsem unavená, všechno mě bolí, mizím :D Možná ještě něco přidám dneska, ale nejsem si tím jistá ;).

Tomorrow

5. července 2011 v 13:49 | Miko.TaMpEr |  My Diary
Zdravím :)
Zítra nevím jak se tu objevím, jedeme za tetou do Stachova. Včera jsme měli jet do Rokycan, a vracet se dneska, ale nevyšlo to, a já neměla náladu ani na to, abych vám sem něco psala. Pokud se tam dostanu na internet, nebo se připojím na wi-fi tak se pokusím vám napsat, ale nejsem si tím jistá. Notebook si beru ale každopádně. A kdyby ne, tak bych se zkusila připojit na wi-fi na mobilu, kdyby tam byla. Ale notebook beru, takže v pohodě :).

Budeme tam přespávat, druhej den pojedeme do Kladna, a pak hurá do Prahy :). Navštívit nově otevřený Nosferatu *yes*. Koukala jsem dneska na jejich stránky, co bych si třeba v kamenným obchodě mohla koupit - a hlavně co mají skladem a co ne. Našla jsem několik věcí, který se mi líbili. Šaty hlavně. Ale ty který se mi líbili, nejsou skladem, a nebo jsou moc drahý, že i s tou slevou by byli. Takže mám asi trošku (trošku víc) smůlu. Jinak jsem tam koukala ještě na barvy na vlasy - asi nějakou koupím - a líbilo se mi jich tam hned několik tak se uvidí jestli něco koupím, plus čočky tam mají hezký ale tím si nejsem moc jistá. Já tak celkově projíždím jejich stránky, co by se tam našlo, a dalo by se třeba i koupit. Nechce se mi tam totiž jet, a nakonec si nic nekoupit.

Možná přijede i kamarádka... která to má o trochu dál než já, chtěla bych jí vidět, když už by byla takhle možnost, ale nejsem si jistá jestli by ona chtěla taky. Nějak se jí bojím zeptat, jestli by jsme se nemohli vidět. Mohlo by se možná i domluvit kdy bych přijela - aby to vyhovovalo hlavně jí. Uhm... já jí chci vidět >.<

No nic, budu končit. Možná ještě něco dneska napíšu, kdyby ne tak zítra ;) Budu odjíždět kolem odpoledne, takže bych se tu možná ještě mohla objevit - každopádně jsem na icq, a občas i na fb.

Řetězák 0.2

4. července 2011 v 16:56 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog
Opět "ukradeno" u Sajü (vím odkud budu 'krást' řetězáky, má jich tam fakt hodně :D). Celý článek, kdo by měl zájem ;)

Something...

4. července 2011 v 13:58 | Miko.TaMpEr |  My Diary

(protože se mi ten obrázek líbil) - weheartit.com
Poslední dobou mi to připadá, jako kdyby nebylo ani léto, jako spíš podzim (a nebo rovnou zima). Furt prší, je zataženo, v Tatrách prej nedávno sněžilo (sníh? v létě? sakra co tohle je?). Když si představím, že podobný počasí (ála snad furt pršelo) měli K., K. a D. v Anglii, když tam byli. Brr. Ale hlavní je, že se jim tam i tak líbilo (možná bych příští rok jela taky).
Dneska jsem měla jet do Železný, sešlo z toho, zjistilo se totiž, že táta neposlouchá, a myslel si že tenhle tejden tam jsou celej. Přitom tam byli jenom na víkend, a až ten příští tam budou celej (takže se tím posouvá odjezd do Železný). Místo toho by jsme ale dneska měli jet do Plzně (a nebo spíš do malý vesnice u Plzně), beru si notebook - pokud mají wi-fi tak se aspoň připojím :D. Po dlouhý době zkusím jaký to je mít na notebooku internet, kterej nebude vypadávat jako minulej rok v kempu. Tam to vypadávalo furt .__.
Popravdě se mi v tý zimě nikam nechce - ale nechce se mi bejt ani doma. Nebaví mě to tady. Já chci za Miu <3. Prostě chci a chci a chci! Jestli to tohle léto nevyjde, tak už nevím. Takovejch věcí, který bych chtěla o léto dělat - a není na to počasí -.-'
Chci do Prahy... (yep, další věc kterou chci) Starbucks, nákupy... Cokoliv, hlavně chci bejt v Praze.
Hmpf.. já budu radši končit :D
Miko

Řetězák

3. července 2011 v 16:56 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog
Jde poznat, že se asi hodně nudím, že? No nevadí, nikdo tady není, nechci si dopisovat s jednou slečnou z Německa (ne opravdu ne), takže dělám, jakože tu nejsem, a koukám na blog °Sajü°. Odkud i tenhle řetězák pochází takže... Ukradeno u °Sajü°

... 10 songs

2. července 2011 v 14:03 | Miko.TaMpEr |  Favorites
Jak už víte je tu rubrika "Favorites", jako první článek v ní byl "... Kam se ráda podívám" a já se v tom rozhodla i pokračovat. Tentokrát jsem tu s mými 10 oblíbenými písničkami, tuto chvíli :) 10 písniček, které jsem si poslední dobou oblíbila, nebo patří mezi starší a já si je znovu začala pouštět. Tak odkud začneme? Od deseti nebo od jedný? No stejnak hádám, že to je úplně jedno, když to nebude ani seřazený podle oblíbenosti ^^
Kdo chce - celý článek ;D