>>>REKLAMY do rubriky a kopíruj s klikačkou!

Srpen 2011

School..

31. srpna 2011 v 12:29 | Miko.TaMpEr |  My Diary


Takhle nějak hádám že to bude vypadat. Úkoly budou, ale nenapsány. Dohánět se to buď bude pozdě v noci, brzo ráno, a nebo ve škole jak se znám. Říkám to každý rok, a řeknu to i tentokrát. Tenhle rok se začnu učit a bude to lepší než ten předchozí. Uvidíme jestli mi to tentokrát vyjde, nebo si budu chtít něco omlátit o hlavu když uvidím pololetní vysvědčení.
Od včerejška se dívám na stránky školy, jestli se tam už náhodou neobjevil rozvrh pro IX.A. I dneska jsem se předchvílí podívala a hele, už tam byl rozvrh. Moc se mi nechtělo věřit tomu že je náš, takže jsem se několikrát podívala ještě na třídního učitele, jestli to souhlasí (dobře, třídní učitelku). A hele souhlasí.
Tenhle rok bych měla mít úplný uvolněný z tělocviku, takže to by pro mě i znamenalo že v pondělí bych možná mohla chodit do školy až na druhou hodinu. Na matematiku, která začíná v 9:20.
Tentokrát jsem se ale nevyhla odpolednímu vyučování. Opět je tady. Je to teda narozdíl od minulýho roku kdy jsme měli dvě hodiny, jedna hodina, ale je to dlouhý. Budeme končit fyzikou v úterý ve 13:50, pak budeme mít hodinku pauzu na oběd (13:55-14:40), a pak výchovu ke zdraví (pokud hádám dobře) od 14:50-15:35.
Opravdu se na tenhle rok těším -.- Jak jsem i předchvílí zjistila, už nemáme informatiku, na přírodopis máme jinou učitelku, tělocvik máme s IX.B (dobrý je že já budu mít pravděpodobně uvolnění), ale i občanskou výchovu budeme mít s IX.B, s čehož nadšená rozhodně nejsem, ale co nadělám.

Huh... Sakra, jsem se nějak rozepsala, proto radši nebudu pokračovat dál, a dám zveřejnit článek. Už jsem s tím strávila hodně času, konečná. Možná napíšu dneska ještě.. ale normální článek netýkající se celý školy. Snad... Možná, uvidíme.
Kdyby ne, tak si 'užijte' první den ve škole zase po prázdninách.

Avatary ll Glee

30. srpna 2011 v 19:22 | Miko.TaMpEr |  My graphics
Okej. V dalším zadání VGS, jsme měli udělat tři avatary s Glee. Na seriál se nedívám, takže i to byl pravděpodobně menší problém. Nejenom to, že grafiku dělám zásadně na notebooku (který v tuhle chvíli jaksi nemám), protože v počítači mám málo místa a prostě se to furt seká a nebo s tím něco je. Ještě jsem musela stahovat několik 'balíčků' s texturama, protože jsem většinu smazala. Okej, konec kecání a teď avatary (stojící za hovno).
Plánuju napsat i nějaký článek (už od včerejška), tak se uvidí jestli bude nálada vůbec něco napsat, nebo ne.


Prague

27. srpna 2011 v 22:45 | Miko.TaMpEr |  My Diary
Jak se to tady pravděpodobně neví, od včerejška se nacházím ve městě, v kterém jsem se narodila, kousek od Prahy. V Kladně, u tety. Včera jsme se jeli podívat na štěňátko jorkšíří slečny, kterou v pondělí budu mít. Je dokonalá, a začínám si říkat... že reinkarnace možná pravděpodobně je, jinak nevim, jak jsme mohli najít tak rychle štěňátko jorkšírka, a popravdě.. s šíleně velkou podobou s Jenny.
Malinká jorkšíří slečna ke mě hned přišla, když jsme se k paní jeli podívat jak vypadá, a začla mě olizovat. Po chvilce přišli i její rodiče, a to samý.
Nakonec jsme odjeli na Václavák, kde nás táta 'vyhodil' a jel odvízt jednoho člověka (je taxikář). Takže s mamkou jsme se jeli podívat do Nosferatu. Který jsme shodou okolností i málem přešli, kdybych si nevšimla po straně dole na zdi 'Nosferatu', takže jsme se vrátili, vyšlápli si s mamkou pár schodů, pak dalších pár, a po chvilce byl vidět už i vchod do Nosferatu. Kam jsem se shodou okolností šíleně bála jít. O to horší to bylo když jsem zjistila že dolů vedou průhledný shody ze skla. Takže nějakou dobu trvalo než jsem slezla těch pár schodů dolů. Personál se už od pohledu zdál příjemnej. Takže jsme vevnitř s mamkou nějakou dobu byli, já si vyhlídla několik triček. Jedno od Cupcake Cultu, který jsem bohužel viděla jenom na figuríně, pak hrozně hezkou mikinu, která by možná i sloužila jako bunda, a několik dalších triček, plus nesmím zapomenout na šaty. Ale kde na to má člověk brát penízky, to už je problém. Takže to vypadá, že zítra nebo pozítří pojedeme zase do Prahy, a koupíme mi tam to tričko, který se mi snad ze všech líbilo nejvíc. Uvidíme, snad se poštěstí. K pokladnám jsem se nějak zapomněla podívat, já hlavně koukala po oblečení, podle toho to taky dopadlo. A to jsem se zdaleka nepodívala na všechno z oblečení. Budu muset někdy napravit.
Vlastně jsme pak odešli z Nosferatu, prošli kolem Starbucks (odkud jsem si nekoupila mé oblíbené frappucino - nemohla jsem), a šli k tetě do restaurace. Aby toho nebylo málo, ještě jsme se ztratili v těch uličkách a volali tátovi aby nás navigoval. Až jsme nakonec došli k restauraci u Medvídků.
Objednali jsme si akorát perlivou vodu, venku bylo nehorázný vedro. Po několika minutách mi byl ale od tety přinesen pohár, a mamce nakonec od kamaráda svíčková. Takže já se příjemně shladila pohárem, který jsem ani nesnědla celý. Až po nějaký hodince a půl došel i táta, a mohlo se dalo by se říct jet do Kladně k tetě.
Tady se pro změnu zjistilo, že nejde internet, protože králík překousal kabel, takže táta to opravil až dneska kolem třetí - čtvrtý hodiny. Na zabití.
A jak to tak vypadá, budu končit, a něco jinýho napíšu možná někdy jindy :)
Mimochodem, dneska bez obrázku i bez písničky. Nemám na to náladu :) Pokud tu jsou nějaký chyby,omlouvám se. Fotky snad někdy dodám, i když skoro žádný nemám. Až budu doma tak se tu možná něco objeví (doma budu v pondělí pravděpodobně). Ještě se omlouvám za titulek, jsem bez nápadu :)

Gorgeous Nightmare

25. srpna 2011 v 21:12 | Miko.TaMpEr |  My Diary

Opravdu mi dochází nápady na titulky článků (už i písničky v titulku mi začínají vadit, ale co nadělám). Jak ale vidíte, tentokrát je jako titulek opět písnička. Tentokrát Gorgeous Nightmare od Escape the Fate, kteří jsou na obrázku. Posledních pár dnů se mi líbí čím dál tím víc :) Je fajn udělat někdy po dlouhý době změnu, a zase poslouchat něco jinýho. Poslední dobou mi tady hrály hlavně Blowsight, změna byla potřeba. A možná budu mít už brzo jejich tričko, yes!

Huh, už jenom pár dní a škola je tady. Můj poslední rok na základce, tak si ho snad užiju s lidma, který mi lezou na nervy, ale mám je i ráda. No, uvidíme jak to nakonec dopadne, možná to bude i horší než předchozí roky.
Už aby tady byl den, kdy se budu chystat ke kadeřnici, což by mělo být než začne škola. Před ňákejma třema měsícema jsem se nechávala ostříhat, a už to mám zase dlouhý. Těším se, a pokud půjdu zase tam kam vždycky tak si i popovídám :)

Jak to tak vypadá, tak jakmile zveřejním článek půjdu si hrát na FB simíky. Není co dělat, a docela dlouho jsem je nehrála (a taky aby jo, když se mi to s mým počítačem furt tak šíleně seká). A hádám že budu končit už teď :)

Možná se tu objevím zase i zítra a budu tady otravovat :D

... 5 songs

24. srpna 2011 v 21:00 | Miko.TaMpEr |  Favorites
Tak a máme tu mých pět oblíbených songů. Už jednou tady byl článek na tohle téma, můžete ho najít zde, jenom s tím rozdílem že tam je mých deset oblíbených.
Songy najdete v celém článku, takže kdo chce.. :) Ještě bych ráda upozornila, že nejsou seřazený podle oblíbenosti, ale podle toho jak mi přišli 'pod ruku'.

The good die young

24. srpna 2011 v 17:45 | Miko.TaMpEr |  My DiaryA zase... dneska jsem měla jít nakupovat (v tuhle chvíli bych pravděpodobně ještě někde lítala) a co z toho mám? Opět nic. Radši ať mi nic neslibujou, když to pak je tak jak to je. To byl Rychnov, to byla Praha, to bylo Německo, to bylo Švédsko a víte co? Ani na jedno z těhle míst jsem se za celý prázdniny nedostala. To je pokaždý pojedeme támhle a támhle, a pak hovno z toho. Takže já zatím celý prázdniny tvrdnu v (už v nudným) Mostě.
Pokouším se ukecat rodiče jestli bych si mohla objednat něco z internetu. Co z toho? Nic (jak nečekané). Opravdu mě to začíná nebavit.
Za pár dní zase začíná škola, učení a já místo toho abych přišla odpočatá, ve fajn náladě budu jak nabručenej medvěd, poslouchat jak měl každej úžasný prázdniny, kde všude byli a další. Nechápu jak jsem si mohla naivně před pár měsíci myslet "Tyhle prázdniny budou ty nejlepší", když to tak zdaleka není. Popravdě, to jsem byla v lepší náladě i minulý prázdniny, který jsem dalo by se říct skoro celý protrávila v kempu, kde to ani nikdo nezná.

Poslední dobou se mi zalíbila hudba německé skupiny 'Scorpions'. Nevím proč jsem je nezačla poslouchat dřív, přitom mají opravdu hezký písničky. A zrovna 'The Good Die Young' je jedna z nich, je to i písnička kterou jsem si od nich poslechla jako první. Bohužel ve verzi kde je Tarja slyšet minimálně.. Až předchvílí jsem si pustila verzi s Tarjou, která je zrovna v tomhle článku. Ona má dokonalej hlas, od ní se mi líbí většina jejích písniček. Mám zase na několik hodin (dnů) co poslouchat.

To vedro mě poslední dobou zabíjí. Sluníčko svítí celej den, pořádně není kam se schovat, kam utýct od otravnýho sluníčka. A ani doma není zrovna dvakrát příjemně. A to máme okna do dvora, takže nám sem svítí sluníčko možná tak do devíti do rána, a pak svítí na druhou stranu.

A jak to tak vypadá.. Já se teďkon loučím, a jdu se dál nudit (a umírat vedrem).

Návštěvnost 15.8. - 21.8.

22. srpna 2011 v 11:00 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog
Navstevnost za minuly tyden (15.8. 2011 - 21.8. 2011) je:
Pondeli: 28
Utery: 13
Streda: 22
Ctvrtek: 15
Patek: 11
Sobota: 7
Nedele: 13

Celkem: 109

Nic extra, ale já spokojená jsem

R.I.P.

21. srpna 2011 v 18:30 | Miko.TaMpEr |  My Diary


Tentokrát bez obrázku, jenom písnička.

Nikdy jsem nad tím nějak extra nepřemýšlela, protože jsem doufala, že tady s náma bude dýl. Ani nebyla na operaci, měla se trochu vyléčit, nestihla to. Dneska v noci umřela. Když jsem se ráno probudila zdálo se mi, že doma je až moc velký ticho, všichni ale spali.. myslela jsem si, že se jenom někde schovala aby mohla v klidu spát, zmýlila jsem se. Po desáté hodině ráno se spustil proud slz, který nešel zastavit. Dozvěděla jsem se, že mi umřela. Ani jsem se s ní nestihla rozloučit, jenom jsem jí popřála dobrou noc a dala pusu do kožíšku, když jsem šla spát.
Něco před dvanáctou hodinou dopoledne jsme odjeli do malé vesničky, kde žila babička. Zatímco rodiče jsem měla na zahradě, já seděla v obýváku a brečela. V tu chvíli slzy ani sluneční brýle, které jsem měla nasazené od té doby co jsme vyšli z bytu, nepomohly. Nepomohlo už nic. Dostala jsem záchvat pláče, a bylo těžké ho zastavit, ani to nešlo.
Nakonec jsem došla na zahradu za rodiči, a podívala se do vykopané díry ve tvaru obdélníka a pláč se dostavil znovu. Viděla jsem jí tam zabalenou v růžové dečce, kterou jsme jí nedávno koupily, kvůli operaci.
Položily jsme jí ještě do díry pár jejích hraček. Plyšovou myšku, uzlík, a míček, aby jí nebylo smutno. Ještě jsme na ní nějakou dobu koukaly, a nakonec jí zasypali hlínou. Teď má na zahradě u babičky svoje místo, a kámen se svým jménem, než bude mít lepší.
Bude se mi po ní stýskat, měla jsem jí sedm let. Dostala jsem jí den před svýma narozeninama jako dárek. O kom že tu celou dobu mluvím vlastně? O svém pejskovi.
Jenom bych chtěla ještě něco dodat, než s tímhle článkem zkončím a dám zveřejnit.

R.I.P. Jenny

You will be forever in our hearts. We'll never forget you.

Glow

18. srpna 2011 v 13:29 | Miko.TaMpEr |  My Diary↑ Chci její vlasy! Pomalu, ale jistě začínám litovat toho, že jsem se nechala obarvit na černo. Dokud jsem si to barvila šamponovou červenou barvou, tak jsem byla nespokojená a furt jsem chtěla černou. Teď toho lituju. Jo je to hezký, hold když to je ještě ke všemu modročerná ale.. pokud budu chtít přebarvit, tak se mi to ani pořádně nechytne. Než to odroste tak je to na dlouho a zase nechci chodit s polovinou hlavy hnědou, a druhou modročernou jak idiot. Je tady jedna možnost - zajít ke kadeřnici a odbarvit to. Bohužel všechno něco stojí, i odbarvení, a nejsem si jistá jestli by byl dobrej nápad do toho přece jenom jít.

Jak i vidíte, docházejí mi nápady na titulky článků, takže poslední dobou můžete v titulku vidět hlavně název songu, který je u (skoro) každého článku. Tentokrát zvítězila zrovna Glow od skupiny Madcon. Jejich písničky jsem vždycky více méně neměla zrovna dvakrát ráda, ale když přišla tahle.. po pravdě, mohla bych jí poslouchat furt dokola a dokola. Už dlouho jsem jí neslyšela. Nevím proč když slyším tuhle písničku v televizi začnu bulet jak želva. Furt jsem na to nepřišla, a já ani možná nechci když se to tak vezme.

Jak se vůbec těšíte na školu? Už jenom pár dní a máme tu 1. září. Tyhle prázdniny utekly nějak rychle se mi zdá. Já se možná i přece jenom trošku těším, uvidím pár přátel, bude zase sranda ve škole díky A. Jenom mi tenhle rok budou ve škole chybět T. & Š. Úžasný, hodný holky, který mám ráda. Škoda že zrovna 1. září když já nastoupím do 9. třídy, oni půjdou do prváku na střední. Bude se mi po nich stýskat. Už vlastně stýská...

Tenhle rok by mohl být, alespoň v něčem možná lepší než ten minulý. Nebo aspoň od září do prosince. 3. září pravděpodobně pojedu do Žatce na Dočesnou, na koncert Dymytry, 7. září svátek, 10. září půjdu možná na Mostecký slavnosti, kde zahrajou i Mandrage (bude to hned tady u Děkanskýho kostela, tak proč si tam nezajít). V říjnu... v tomhle měsíci se toho asi moc nestane, zatím nic neplánuju. A v listopadu? 3. listopadu pojedu do Brna na koncert Blowsight (pravděpodobně), hned druhý den do Prahy na jejich další koncert, a 26. listopadu možná do Vizovic ještě na Masters of Rock Winter 2011, kde budou taky Blowsight hrát. A v prosinci? Vánoce, narozeniny, Silvestr. Když to tak vezmu... tak mě ještě čeká poslat si přihlášku do 30. listopadu na (pravděpodobně) Vyšší odbornou školu a Střední uměleckou školu Václava Hollara, kam bych se ráda dostala. Uvidíme jak to dopadne.

Já teď končím, a možná zase.. zítra, a nebo někdy :D Hezký den všem!

Durch den Monsun

15. srpna 2011 v 11:50 | Miko.TaMpEr |  My Diary


Kdo by řekl, že už je to šest let od vydání Durch den Monsun. Je to tak. Dneska je to přesně šest let. Přijde mi jako kdyby se oslavovalo pět let od vydání DDM včera, a přitom už je to rok. Co nevidět se bude oslavovat sedm roků od DDM, a kdo ví.. třeba to půjde ještě dál. Popravdě, tak trochu v to i doufám.
Nechápu jak jsem je cca. před čtyřma rokama mohla nemít ráda, najednou se to všechno otočilo a miluju je. Dobře, zní to divně. To mi nemusíte říkat.

Teď mě tak napadá. Proč ten článek vůbec píšu? Abych přišla na jiný myšlenky? Pravděpodobně. To co jsem chtěla napsat, jsem dalo by se říct napsala. Pro teď se loučím, a možná se ozvu znova, až budu mít pejska na operaci, což je... skoro za hodinku. Jdu si užít ještě tu chvilku co můžu s Jenny bejt.

Ještě něco. Ušetřete mě komentářů typu, že to jsou buzny, že je nesnášíte nebo tak něco. Nemám na to náladu.

Návštěvnost 8.8. - 14.8. 2011

15. srpna 2011 v 10:40 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog
Navstevnost za minuly tyden (8.8. 2011 - 14.8. 2011) je:
Pondeli: 8
Utery: 16
Streda: 13
Ctvrtek: 7
Patek: 18
Sobota: 19
Nedele: 23

Celkem: 104

Sweet dreams

14. srpna 2011 v 23:40 | Miko.TaMpEr |  My Diary


Sweet Dreams. Písnička z filmu Sucker Punch, na který jsem se pořádně ani nestihla ještě podívat. Chci vůbec? Nejsem si tím jistá, už jsem si ho jednou pouštěla, několik prvních minut a zrovna dvakrát mi to nesedlo. Písnička mi ale zase až tak hrozná nepřijde. K mé dnešní náladě - proč ne.

Pokud jsem si poslední týden myslela, že víc nervózní už být nemůžu. Zmýlila jsem se. Hodně. To nejhorší teprve přijde. Zítra. Můj pes jde na operaci se zánětem dělohy. Zánět je prej už velkej, neví se ani jestli se nakonec probudí, ale víte co? Já furt doufám, že se po operaci probudí. Že až rodiče přijdou domů, přijdou s ní, a ne sami. Nevím co budu dělat pokud klapnou dveře, a pes nikde nebude.
Dvě hlavní činnosti který budu z velký většiny asi zítra dělat? Doufat, že operace proběhne v pořádku a pes se mi vrátí domů, živej a zdravej.

Teďkon mě docela štve, že na zítřek nebudu mít nic jinýho na práci. Víceméně. Obálky mám nadepsaný, obrázky v nich vložený spolu s dopisem, jedinný co chybí jsou známky. Takže zítra koupit a poslat. Jeden poputuje do Rychnova s obrázkem a dopisem, druhý do Českýho Těšína.
Jedinný co mě teďkon tak napadá, že asi budu dělat... Koukat na další díly Gossip Girl online, jako dneska.

Pro dnešek se loučím, a zase někdy. Kdo ví, třeba zrovna zítra.

No title

12. srpna 2011 v 23:59 | Miko.TaMpEr |  My DiaryZa titulek se omlouvám, nic jinýho mě nenapadlo
Jsou dny kdy bych na blog nejradši pokaždý něco napsala. Někdy se nakonec přece jenom přihlásím a napíšu něco, jindy jenom koukám na prázdný bílý místo, a jindy to vzdám úplně... Tentokrát jsem se rozhodla se zase objevit. Jak vidíte, je tu nový design, kterej jsem dneska dělala.. Už mi ten tmavej začal poměrně vadit, i proto že jsem tu stránku měla.. prostě moc širokou. Takhle mi to vyhovuje víc a vypadá to, že tenhle design tu zůstane snad i dýl než předchozí. O designu je vlastně samostatný článek pod tímhle takže..

Dneska mi konečně přišlo vyhrané EP od Blowsight, yay! Jsem se vzbudila a už na mě čekala na stole obálka, a já hned věděla co v ní je ^o^. Jenom mě zarazilo když jsem na obálce viděla, že to přišlo z Německa z Artist Alliances, a ne z Holandska od oficiálního fanklubu Blowsight. Nevadí, hlavně že přišlo. V Bontonlandu by se měli brzo objevit taky cd od Blowsight, zajímalo by mě jestli se objeví i nějaká trička :3

Prázdniny se pomalu blíží ke konci, a já mám více méně konečně vybranou střední školu, kam se chystám posílat přihlášku. Dneska jsem nad tím docela přemejšlela, a nakonec se rozhodla. A hádám, že i správně :) Je to škola, kde by se mi líbilo, a i město ve kterém by se mi líbilo bydlet. Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola Václava Hollara v Praze. Snad první škola, která mě ze všech zaujala nejvíc a na kterou se opravdu chci dostat.

Teď to ale vypadá, že budu končit, a ozvu se zase jindy. Stejnak za chvíli pravděpodobně budu muset jít takže... a vlastně, ani nevím co psát dál..

New design...

12. srpna 2011 v 22:30 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog
Jak podle názvu vidíte, je tu nový design. I když to asi vidíte sami, nebo aspoň ti co sem už někdy zavítali.Byl dělán na notebooku s rozlišením 1366×768, takže možná některým z Vás nebude sedět. Omlouvám se, pokusím se to dopilovat jindy. Dneska mě šíleně bolí hlava, takže jsem ráda že jsem udělala aspoň tohle.
Pokud někdo máte Tumblr, tak třeba i víte že to je trochu "sestavený" podle toho. Nebo ne, takhle bych to neřekla, ale dneska jsem vyčerpaná. Kdyby byli nějaký problémy hlaste mi je prosím, a já se to pokusím dnes, nebo zítra zpravit. Jen tak mimochodem.. chystám další článek snad ho dneska ještě zveřejním,

Náhled :

imagebam.com

Reprobate Romance

9. srpna 2011 v 22:35 | Miko.TaMpEr |  My Diary"You left me there without a breath or goodbye, you never even tried..."

Reprobate Romance. Písnička, kterou jsem si hodně oblíbila od skupiny White Widow. První, a zatím jedinná písnička od Lexus a Samie. Rozhodně se těším až uslyším další písničky, a až vyjde klip. Kdo chce, písničku najdete pod obrázkem.

Poslední dobou si připadám opravdu jak přejetá kamionem. Pořádně se nevyspím, díky mým snům, který občas přijdou. Shodou okolností to je většinou pokaždý ten samej, a navazuje na ten poslední. Kdyby byli hezký a já se mohla vyspat tak neřeknu, ale toho se jen tak nedočkám. Myslela jsem si, že teďkon od toho budu mít trochu klid, zmýlila jsem se. Sen, který navazoval zatím na ten z minula pokračoval. Nevim proč mam najednou takový sny (nebo spíš jeden sen?!), jaký mam. Chystá se mě snad někdo zavraždit, že se mi zdá o tom jak utíkám vrahovi a další 'pikantnosti'? Nevím, nevím a ještě jednou nevím.

Jako kdyby toho už nebylo dost... Pes má zánět dělohy, mezi mnou a kamarádkou jsou teď menší... "problémy", ikdyž se to tak přímo nedá nazvat. Furt něco. Potřebovala bych dostat kladivem do hlavy, aby se mi k tomu všemu rozsvítilo.

Prázdniny jsou skoro za náma, a já jsem furt ve stejným městě. Do Prahy se pravděpodobně nedostanu, za kamarádkou za kterou jsem měla jet už asi vůbec ne. A kdybych teďkon někdy mohla, nevím jestli by chtěla abych přijela, potom co se stalo. Do slibovaných Drážďan se pravděpodobně taky nedostanu. Asi jsem to s větou "Tyhle prázdniny budou ty nejlepší", před prázdninama zakřikla.

Poslední dny trávím akorát... koukáním na seriál Gossip Girl, a uklízením. Ale možná mi to i prospělo, úklid byl potřeba, a takhle.. jsem spokojená. Nikde nemám bordel, většina věcí seřazená tak jak má bejt. Po dlouhý době se i vyznám kde co mám. Takovýhle úklidy bych měla dělat častějc. Škoda, že mi to trvalo více méně... jenom jeden den.
Teďkon mám až moc volnýho času, a nevím co s ním. Grafika? Ne. Povídky? Ne. Kreslení? Jak kdy. Zjistila jsem, že když mi někdo neřekne "nakresli mi támhleto nebo támhleto" tak to nedokážu dokreslit. Potřebovala bych bejt teďkon zaúkolovaná. A asi brzo budu, kamarádce dlužím obrázek, už jakou dobu, musím ho pro ní udělat. Potřetí. Nevím kam se předchozí dva obrázky pro ní, s ní poděly.

Pro dnešek končím, nevím kdy se zase ozvu. Asi až budu mít náladu, nebudu mít co dělat, a budu chtít se někam vypsat.