>>>REKLAMY do rubriky a kopíruj s klikačkou!

Září 2011

Join me.

29. září 2011 v 22:29 | Miko.TaMpEr |  My DiaryKonečně můžu s radostí říct "Jsem doma!" . Jsem opravdu ráda. Doma je přece jenom doma. Zase spát ve svý posteli ^^ O to víc radši jsem když vím, že jsme tam měli být do zítřka, ale jelo se už dneska :3
Po dlouhý době jsem zase v dobré náladě, i když byla po příjezdu do Mostu mírně pokažená.. Proč jsem v tak dobré náladě? Kvůli škole! Pokud udělám talentovky, a dostanu se tam, tak si myslím že se mi tam i bude líbit a budu tam chodit radši než na mou aktuální školu :)
Sice jsme přijeli s 'menším' spožděním, ale všechno dopadlo dobře. To je tak když vyjedete chvilku po dvanáctý hodině, a jezdíte dvě hodiny po Praze 4 a nemůžete najít jednu zatracenou školu. Ani policajti nevěděli, kde GAPE je. Ulici jsme sice měli napsanou ale ne a ne jí najít. Takže místo kolem dopoledne jsme přijeli ve dvě. A ještě jsme šli k základní škole místo na tu střední. Když ale oni mají v záhlaví tu základku tak je to pak těžký. Takže se pak vystoupalo zase několik schodů zpátky a šlo se druhou branou, kterou jsme se nakonec dostali ke škole. Díky bohu. Nebudu lhát, myslela jsem si, že vypadá tak jak na tom záhlaví (bohužel jsem předtím nevěděla že se jedná o základku že..).
Nakonec všechno díky bohu dobře dopadlo. Ředitelka chtěla ještě vidět výkresy, který jsem si vzala s sebou, a spolu s Naděždou Radvanovou se na ně podívala. Bohužel se budu zdát teď jako citlivka (fajn jsem citlivka, nebudeme lhát že), ale i jsem se jim tam rozbrečela.. aspoň že radostí. Ještě nás ředitelka provedla školou, která je maličká, ale líbilo se mi tam, to rozhodně. Dokázala bych si představit, že bych zrovna na GAPE měla chodit :)

Jak to tak vypadá tak úterky tu více méně dalo by se říct pravidelně nebudu. Nebo spíš až pozdějí večer, pokud budu mít náladu. Po tomhle úterku co bude se chystám na konzultace na GAPE do Prahy, kam budu pravděpodobně chodit jednou za dva týdny nebo tak nějak. Ze školy budu chodit ve dvanáct (z čeho bude mít moje třídní veeeelikánskou radost.. protože v úterý máme odpoledku, a přijdu o poslední dvě dopolední hodiny - matematika, fyzika mě budou chtít zase zastřelit), naobědvám se, a pojede se do Prahy. Ve dvě mi to bude začínat, trvat 2 - 3 hodiny, a pak zase domů.. Takže když už se tu objevím bude to pravděpodobně někdy po 6 nebo 8 hodině. To se teprve uvidí..

Jak jste se vůbec měli vy? Snad jste se měli taky aspoň trochu dobře, a ne špatně :)

Jak to tak vypadá budu končit. Jsem docela utahaná, a chci ještě něco zkusit nakreslit :)

Ale.. podle mě, sem ještě dneska nahážu nějaký fotky ze dneška, až je trochu poupravím, případně přetáhnu do počítače (většina z nich bude opět vyfocená mobilem).

Surrender.

27. září 2011 v 13:39 | Miko.TaMpEr |  My DiaryZdravím :)
Opět jsem se rozhodla 'ohlásit' i když vlastně pořádně není důvod proč. No.. možná je, kdo ví. Do Kladna, ani do Prahy se nakonec nejelo. To je asi zrovna jeden z důvodů proč jsem se rozhodla psát. Už když jsem včera dopisovala článek tušila jsem, že se pravděpodobně nepojede. A nejelo se.
Pojede, ale až ve čtvrtek. Táta v půl dvanáctý odjel na schůzi do Prahy, a my trčíme tady v Mostě. Do školy se psalo, že se na ní přijedeme podívat teda nakonec až ve čtvrtek místo dneška, a já se do tý doby snad trochu i uzdravím.

V noci jsem zalehla poměrně brzo, nějak chvilku po jedenáctý. Ale pro změnu jsem hrozně dlouho nemohla usnout, když už jo, tak jsem se cca po hodince vzbudila a znova usnout nemohla. Takže jsem vejrala asi tak dvě hodiny na televizi jak blbec. Kde jsou ty časy kdy mi nedělalo problém usnout. Nebo jsem se v noci aspoň nebudila. Už nechci bejt nemocná, je to šílenej opruz pff.. Člověk se ani nevyspí -.-

Dneska se mi konečně podařilo rozběhnout bluetooth. Teda.. jenom jsem ho včera nechala v počítači, dneska když jsem sem přišla jsem si toho ani nevšimla, až pak že už z červený vlezl konečně do bílý. Takže jsem si přetáhla několik fotek z mobilu, a nějak až dopíšu článek se budu plácat s písničkama. A možná nějakejma fotkama, nebo obrázkama, který bych si do mobilu mohla nafrkat abych měla podle čeho třeba kreslit.

Uvažovala jsem o tom, že bych zase začala přidávat nějaký obrázky, který jsem kreslila nebo tak něco.. Ale nevím to jistě, možná sem něco jednou za čas přidám. Uvidíme.

Taky jsem se rozhodla sem přidat pár fotek ze včerejška. První čtyři focený mobilem (nechtělo se mi vyndavat z kabelky foťák), poslední focená foťákem :).

První fotka, je z čekárny u doktorky, kde jsem se kvalitně nudila. Vevnitř byla jedna paní s pánem a jejich miminkem, takže to netrvalo zrovna krátkou chvilku. A nikdo jinej tam kromě mě a mamči už nebyl.
Druhá fotka byla už z cesty od doktorky, směr papírnictví a nebo by se dalo říct i škola. I když se šlo první do papírnictví.
Třetí byla jedna z prvních fotek.. Nudné čekání na autobusové zastávce, kde jsme čekali kolem 20 - 30 minut. Nevím přesně.
Čtvrtá fotka.. no.. Co na to říct, prostě já vypadající jak totální idiot. Nevadí.
A poslední.. Další čekání na autobus, tentokrát u školy.

A jak to tak vypadá, já se prozatím loučím. Chci udělat ještě ty písničky, a s tím se budu plácat dlouho, protože se stane minimálně pětkrát to, že se mi ta písnička přestane stahovat do mobilu tak to budu muset dát celý odznova.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com

Live die surrender.

26. září 2011 v 18:29 | Miko.TaMpEr |  My Diary


Tentokrát jsem se rozhodla k článku frknout jednou zase Blowsight. Písnička se jmenuje "Live Die Surrender" a nachází se na jejich nejnovějším EP; Shed Evil. Na EP se nachází 5 songů, "Live Die Surrender" je zrovna jako poslední a já doufám, že v Brně a v Praze jí zahrajou. Nebo aspoň nějakou ze Shed Evil EP.

Jak už víte, dnes se chystám do Kladna.. pokud se něco úplně nepokazí. Proběhlo za ty cca. tři hodiny co jsem doma několik hádek, a ani jedna neskončila dobře, jak jinak. Já dostala přes hubu, a přitom jsem nic pořádně ani neřekla. Nehodlám tady psát ohledně čeho to byli hádky, a pochybuju že někdy v budoucnu vám to 'vyžvaním'. Ale když řeknu že to byla hádka hlavně mezi mnou a tátou, nic zlýho tím taky neudělám. S dovolením i řeknu, že je rozmazlenej a že je to totální debil. Sice bych to o vlastním otci říkat neměla, ale to co mi za celou dobu stihnul udělat.. Sorry, ale doufám, že jemu se to jednou všechno vrátí a bude to stokrát horší než to co mi kdy on udělal. A že jsem si toho potrpěla taky dost - někteří nejbližší ví, ostatní nikdy nebudou.
To jsem trochu odbočila.. Uvidíme ale jestli nakonec pojedeme nebo ne, i když to spíš tipuju na ano. Jenom nevím jak mám hodinku vydržet s ním v jednom autě. Huh.. Díky bohu, že existuje věc, které se říkají sluchátka, a já si budu moct v autě pustit z mobilu písničky. Jenom mě štve, že když už jsem vyhrabala z krabice bluetooth vůbec nejede. Vždyť proč ne. Ani blbý USBčko k mobilu nemám, takže si nemůžu přetáhnout žádný písničky do mobilu. Ani fotky z mobilu do počítače.

Když se něco sere, tak pořádně. Uhuh, pořádně není ani na nic nálada. Měla bych kreslit, a místo toho maximálně tak čumím do zdi a nebo jsem tady. Tohle mi opravdu nepomůže, pokud mám k talentovkám dát 10-20 výkresů a dávat tam starý to taky není nejlepší nápad. Možná vybrat jenom některý ze starších, ale měla bych z velký většiny radši nakreslit nějaký nový.

Dnešek nebyl až tak hroznej, mohl bejt daleko horší.. teda.. dokud jsem nebyla doma bylo to fajn. Ráno se vstávalo v devět cca. v 9:50 jsme vyrazili z baráku na autobusovou zastávku, kde se zjistilo, že před sedmi minutama nám odjel autobus. Takže jsme si čekali až do 10:44 než jel další, nadšená jsem z toho nebyla, ale myslela jsem si že to bude v pohodě. Takže se jelo nějakejch 20 - 30 minut autobusem k doktorce, to bylo fajn. Díky bohu. Od ní do papírnictví koupit dvě obyčejný tužky; 3B a 4B, který jsou dobrý k talentovkám, ale teď se s nima budu 'učit'. Až z papírnictví se šlo za učitelkou do školy, ještě omluvit, a na něco se zeptat. To bylo taky v pohodě, učitelka mě nezabila, ani na mě nekoukala jak na debila, a ani na mě neřvala. To znamená, že až dorazím příští týden do školy s omluvenkou neseřve mě. Nebo by neměla.. Pak se opět razilo na další autobus, tentokrát abysme mohli jet zpátky domů. Jsme samozřejmě zjistili že autobus nám odjel ve.. teď nevím kolik.. myslím že to bylo nějak 12:14 nebo tak něco, a my přišli ve 12:17, a další autobus jel ve 12:44. Takže docela smůla dneska. Tak jsme si aspoň s mamčou ještě zašli do sámošky pro tatranku, a dorazili zpátky na zastávku. Díky bohu to docela uteklo, až na to že cesty autobusem nenávidím. Půl hodina domů, a ještě pokaždý na třech stanicích nastupuje šíleně moc lidí, takže se tam člověk kvalitně zdrží, proč ne že jo..
Nějak jsme teda dorazili zase na autobusovou zastávku, šli do Tesca na poštu.. další smůla - poštu chvíli předtím než jsme přišli zavřeli. Opravdu na zabití. Takže se koupilo něco Jenny ve zverimexu, a ještě frappé. Huh, to byl ale den. Sice byl i docela fajn, jenom mi vadilo to kolikrát jsme čekali a jak dlouho na autobus, kterej nám ujel pokaždý...

Tak já teď končím, nevím kdy se ozvu.. i podle toho jestli zůstáváme teda doma nebo ne.. I když už to moc nadějně nevypadá..

Návštěvnost 19.9. - 25.9.

26. září 2011 v 15:09 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog
Navstevnost za minuly tyden (19.9. 2011 - 25.9. 2011) je:
Pondeli: 25
Utery: 18
Streda: 8
Ctvrtek: 8
Patek: 16
Sobota: 23
Nedele: 20

Celkem: 118

Děkuji moc :)
Předem bych se chtěla omluvit za neaktivitu. Pravděpodobně k večeru odjíždím do Kladna, kde přespím a zítra jedu do Prahy, podívat se na jednu školu (Střední odborná škola GAPE). Připojení k internetu v Kladně budu mít, ale nevím jak tam budu moct být. Na nějaké extra dlouhé články to rozhodně nebude. Zítra k večeru bych se ale měla zase vracet zpátky do Mostu, tak snad pak budu moct přidávat normálně a nějak se mi to nepokazí :)
Nemůžu přesně říct v kolik přijedu. Pojedu se podívat na tu školu, kde to na hodinku určitě nebude, a pak se ještě pravděpodobně pojede do Nosferatu (tentokrát doufám, že už to bude bez nějakýho bloudění jako poprvý). Ale k večeru tu snad budu :)

This time.

24. září 2011 v 22:00 | Miko.TaMpEr |  My Diary

Nemocná Miko se opět po několika dnech hlásí na blog. I když jsem v podstatě ani málem 'nehlásila'. Nevím čím, buď že není nálada, nebo že jsem nemocná.
Nakonec jsem do školy chodila až do středy, kdy mě ta nemoc přepadla opravdu kvalitně, a od tý doby jsem doma. Šílenej kašel, bolest hlavy a bříška, a aby toho nebylo málo i občasný teploty, a zimnice.
Představa, že v pondělí s tímhle možná jdu do školy.. Huh, ale pak v úterý zase ne. Chystám se jet podívat do Prahy na dvě školy. No teda, více méně se teprve uvidí jestli na dvě nebo na jednu, teprve se čeká než odepíšou (což bude asi v pondělí). Aspoň budu ušetřena školy do půl čtvrtý, a mou velice 'oblíbenou' fyzikou.

To mi vlastně i připomíná.. 10. října by jsme měli jet s naší fyzikářkou na školu Humanitas v Litvínově, tam odtud do Lesný u Chomutova a nějak koncem by jsme měli jet ještě do Německa. Celkově to vychází na pět dní. Celý to je zadarmo, ubytování, strava, cesta.. Teďkon jsem na to koukala, pravděpodobně zjistila kde budeme ubytovaný, a že to tam vypadá i hezky. Ale tak i tak nevím jestli jet, nebo ne. Furt je to lepší než chodit místo toho do školy, ale ani jsem nebyla ve škole v přírodě. Na druhou stranu.. je to jeden z posledních 'výletů' se třídou.
Uvidí se nakonec jestli pojedu nebo ne. Mohlo by to bejt fajn, a rozhodně by byla určitě i zábava. Ale kdo ví, jak to všechno bude..

Poslední dobou jak jsem nemocná, mě skoro nic nebaví. I když bych třeba něco ráda dělala, ale není na to nálada. Ani se mi pořádně nad ničím nechce přemýšlet. Uh..

Na začátek tohohle článku jsem šoupla písničku "This time" od Guano Apes, ke které včera vyšel klip. Rozhodně se mi líbil, i sama písnička se mi líbí.
Obrázek jako pokaždý pochází z mojí oblíbený stránky we♥it :)

Pro dnešek se pravděpodobně loučím, a zase někdy. Snad už budu pak v pohodě, a budu mít klid od nemoci.

Rovnou přeju i dobrou noc :)

Avatars ll Julia Volkova

19. září 2011 v 21:49 | Miko.TaMpEr |  My graphics
Tři avatary s Julii Volkovou. Objevila se dneska tahle fotka, a já jsem se rozhodně předchvilkou s ní udělat avatary. Fotka je jedna a ta samá, a avatary jsou si podobný.


By: Miko.TaMpEr
Kopírovat pouze s uvedením zdroje!

sometimes i feel i've got to run away.

19. září 2011 v 21:09 | Miko.TaMpEr |  My Diary


Nemocná Miko, se opět hlásí na blog. Tentokrát z nudy. Tentokrát jsem si jako song ke článku hodila jedny Silbermond, s písničkou Ich Bereue Nichts, která se mi líbí ♥.
Obrázek opět spíš jenom tak, že se mi líbil, než že by se vztahoval ke článku (on ani titulek se k tomu nevztahuje pořádně).

Po dlouhé době jsem navštívila blog Monicy (nevím proč si furt nemůžu zapamatovat adresu jejího blogu, a pak ho ani nemůžu nikde najít), a zahlídla tam články z jejího 'výletu' do Berlína. Nebudu lhát, ale od tý doby co jsem to celý dočetla, jsem zatoužila po tom, jet se tam taky podívat. Nádherný město, do kterýho se bohužel já se svým štěstím asi jen tak nedostanu.

Nebudu lhát, ale dneska je mi ještě hůř než v sobotu. Už ráno mi nebylo nejlíp, řekla jsem to mamce, nic neřekla, tak jsem si připravila učení, převlíkal se, vyčistila si zuby, vyžehlila vlasy, namalovala se a pak se více méně mohlo jít. Díky bohu, že jsem mohla vstávat v osm, i když jsem byla probuzena až ve čtvrt na devět. Akorát zítra mě to asi zabije, když budu muset vstát v sedm.
To jsem ale trochu odbočila. Ve škole jsem myslela že umřu. V jednu chvíli se mi udělalo tak nehorázně špatně, že jsem myslela, že vylítnu ze třídy a poběžím na záchody, jak mě to koplo.
Doma jsem na tom byla podobně, aby toho nebylo málo. Každou chvíli, mě to nakopne, a já si myslím, kdy poletím zvracet. Uh..

Uvidím jak mi bude zítra, jsem celá horká (od soboty), asi mám teplotu. Pokud mi nebude líp tak to prostě řeknu, a zeptám se jestli nebudu moct zůstat doma, nebo jestli bysme nemohli jet aspoň k doktorce.
To je tak, když přijde někdo nemocnej do školy, a pak ty se slabou imunitou to hned chytnou.

Oh.. docela dlouhý, nebo to tak aspoň vypadá, tak se budu loučit, a možná zase jindy. Jsem unavená, a je mi blbě, i tenhle článek jsem psala přes dvě hodiny -.-'

Návštěvnost 12.9. - 18.9.

19. září 2011 v 19:29 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog
Navstevnost za minuly tyden (12.9. 2011 - 18.9. 2011) je:
Pondeli: 19
Utery: 16
Streda: 9
Ctvrtek: 14
Patek: 15
Sobota: 18
Nedele: 16

Celkem: 107

Every chance I get.

18. září 2011 v 14:39 | Miko.TaMpEr |  My Diary


Opět se hlásím. Tentokrát o dost dřív než normálně. Jeden z důvodů je hlavně i to, že mám tři úkoly, který musím mít na zítřek. Na zabití. Že já to všechno neudělala v pátek nebo včera. Můžu říkat 'Udělám to za chvíli' kolikrát budu chtít, a stejnak to dělám všechno až na poslední chvíli. Někdy dokonce i ve škole, před hodinou. Ale tohle všechno bych zejtra nedala o přestávky.
Dodatečně udělat úkol na češtinu, kterej jsem měla ze středy na pátek a zapomněla ho udělat, pak napsat o chovu psů na češtinu, a ještě němčinu. Opravdu na zabití. Už od nějakých dvanácti říkám, jak se do toho pustím, a jak to zatím dopadlo? Ani jsem sešity nevyndala. Normální.
Teďkon sedím u blogu, a píšu článek, místo toho abych dělala úkol. Vždyť jo, proč ne. Ať to dělám na poslední chvíli všechno, mě to (ne)vadí.

Aspoň že jdu zítra opět do školy až na devátou. Akorát nejsem nadšená z toho, že máme příroďák. Píšeme. Sice vím jaký budou otázky, máme je napsaný i odpovědi ale i tak. Jako kdyby mi nestačila ta chemie v pátek (?), kterou jsem totálně pokonila. Teda nevím to jistě, ale budu mít asi trojku. Heh.

Jedinný co mi poslední dobou zlepšuje náladu je.. a víte že ani teď nevím co to je? Je to popravdě dost na nic.
Teďkon někdy bych měla dostat novej mobil, včera jsem se dívala na pár videí, a vypadá v pohodě. Ani se nesekal, a to někteří tvrdí že se seká..

A já bych měla už končit, mám úkoly, plus mi nějaká osoba furt píše na FB, a dožaduje se mojí pozornosti, už asi čtvrtej den tak radši odepíšu a pak se zase uvidí.

Dělala jsem dneska ještě jeden hodně jednoduchej blend, poměrně odfláknutej, tak uvidím jestli ho sem pak dám, nebo tady nebude. Plus ještě popřemýšlím o novým designu.

Zoom into me.

16. září 2011 v 23:09 | Miko.TaMpEr |  My Diary


Hraní. Jedna z věcí, který mi chybí. Kdybych chtěla, kdykoliv bych si mohla vzít klávesy a hrát, nevím proč nehraju. Už na to asi není moc času, nejsem si jistá. Každopádně, jak jsem psala.. chybí mi to. Byla jsem schopná hrát hrozně dlouho, i když jsem věděla že furt nějakou část tý písničky neumím. Hrála jsem aspoň to co jsem uměla, a tu jednu zatracenou část se nemohla naučit. Ke štěstí mi to stačilo, protože jsem věděla, a byla na sebe pyšná že jsem se naučila aspoň ty ostatní části písničky.
Noty neumím, o to horší pro mě hraní bylo, pokud jsem nikde nenašla to co jsem potřebovala, abych mohla hrát. Věřím, že brzo zase začnu hrát, a nebudu pouze přemýšlet nad tím, jak moc ráda bych hrála.

Začínám uvažovat i o tom, jestli bych třeba nemohla dostat kytaru. Vzít bych si jí mohla 'kamkoliv', a ani není potřeba mít do ní baterky, nebo aby byla v elektrice. Pamatuju si jak jsem jednou když jsem byla sama doma, tátovi vzala jeho kytaru, a začala si zkoušet zahrát 'Livin' in a world without you' od The Rasmus. Pak když už rodiče přijeli domů, a táta chtěl i hrát na kytaru tak nadával proč jí má rozladěnou. Samozřejmě, že jsem to nevědomky udělala já, protože jsem si hrozně chtěla vyzkoušet jaký to je hrát na kytaru. K mý smůle, na mě byla moc velká, a měla tvrdý struny, na kterejch jsem prsty pořádně v akordu neudržela.

Možná se mi tenhle, nebo příští rok trochu poštěstí hrát častějc na klávesy, nebo pořídit kytaru. Je toho ale teď hodně. Nebo spíš bude, to se hodí víc. Jet se dívat na střední školy (mám vybraný čtyři), podat přihlášky, talentovky, ke kterým budu muset přinýst i několik výkresů z domova. Je toho hodně už takhle na mě, a když si představím že to bude vlastně ještě horší, než to teď je.

Škola zatím v pohodě, němčina mi konečně začíná jít, takže bych mohla 'nahrabat' teďkon začátkem školního roku i nějaký dobrý známky, o angličtině nemluvím, to je jako vždycky. Úplně v pohodě. Za to jsem ráda, na angličtinu se ani nemusím učit.
Zatím mám dobrý známky. Máme tři. Dvojku a jedničku z češtiny, a z výchovy ke zdraví (nebo sexuální výchovy) taky za jedna. Ale kdyby to byla spíš matika, a tak.. to se nestane.

Dneska jsem se dokonce ráno dozvěděla jestli nechci novej mobil. Odpoledne když se jelo ze školy, jsem se pro změnu dozvěděla, že rodiče mají nový vyhlídnutý mobil. Sciphone i68+. Viděla jsem na něj nějaký dobrý názory, a nějaký špatný. Jako třeba to, že po několika týdnech přestává fungovat displej nebo jak to tam bylo, hrozně se seká a tak dále. Takže se teďkon moc neví. Svůj Samsung B3410W sice ráda mám, stačí mi, ani se moc neseká (jenom když se zapne tak trvá než zareaguje), nesmím ale moc rychle vysunout qwerty klávesnici jinak se mi k mý smůle vypne. Takže si na to radši dávám bacha. Ale novej mobil je novej mobil. Ale jak jsem řekla, i kdyby novej nebyl vystačím si s tím co mám. Jsem za ten mobil ráda.

A jak to tak vypadá, já za chvilku půjdu. Sice je zítra už sobota, a mohla bych jít dneska spát pozdějc, ale jsem unavená, plus tady ani nikoho dneska nemám. Akorát tady poslouchám Tokio Hotel (spíš zremixovanou verzi Monsoon), píšu tenhle článek a tím to končí.

Takže přeju dobrou noc a možná zase někdy :)

Hearts in the Air

14. září 2011 v 16:49 | Miko.TaMpEr |  One-shot


Title: Hearts in the Air
Written by: Miko.TaMpEr
Betaread: Janule
Warning: Twincest
For: witchtaranee.blog.cz , twincest.blog.cz


Attention.

14. září 2011 v 16:19 | Miko.TaMpEr |  My Diary

---------------------
"It's not what you said
It's the way you say it
It's not what you did
It's the way you do it
Sick and tired of needing your affection
I chose to be lonely than live without your attention"

Tokio Hotel - Attention
---------------------

Opět se hlásím. Chtěla jsem napsat dřív, ale nějak jsem se k tomu nedostala pořádně ještě, a to jsem od dvanácti doma.
Odpadl nám zeměpis, a pátou hodinu měli holky tělák tak se zašlo za učitelem, jestli můžeme my co máme uvolnění jít už domů.. Taky že jo, takže jsem ještě s K. a E. skončila ve dvanáct, a zbytek měl do jedný!
Včera to bylo taky fajn. Měli jsme do dvou a byli jsme bez odpoledky. Včera nám pro změnu odpadla fyzika, takže pak učitelka kterou máme na sexuální výchovu zašla do ředitelny s tím jestli může přesunout sexuální výchovu na šestou hodinu, takže tak. Čím dál tím lepší.

Na zítřek se absolutně netěším. Sice už se opět blíží víkend, ale máme němčinu, a učitelka dozkouší poslední lidi s 20 větami o jejich prázdninách. Já jich měla původně nějakých.. 10 - 12, už pořádně nevím, ten zbytek jsem si přeložila díky překladači a stejnak rozumím hovnu a nějak se mi to tam opakuje. přemýšlím o tom, že to napíšu ještě jednou, a úplně jinak. Ale jak sakra, když i předtím jsem měla jenom okolo dvanácti vět. Možná ani to ne. Pomoct! A ještě to říkat před celou třídou, great! Kdybych nechala text ve stavu v jakém teď je, tak by se mě pak taky učitelka mohla zeptat co je to, a tamto, a já bych na ní koukala jak na.., protože bych nevěděla ani co to za slovo je.

Zjišťuju.. že jakmile bych měla něco dělat, tak dělám něco jinýho. Tentokrát je to stejný, měla bych psát tenhle článek (a možná už bejt v tuhle chvíli někde u konce) ale já koukám po blogách místo tohohle. Hold, některý věci se nezmění.

Povídka dalo by se říct docela zabodovala, objevila se v třech nejčtenějších článcích pondělí na blogu, kam jsem to poslala. Pokud se nakonec nerozhodnu že to tady nezveřejním, mělo by se to tady objevit někdy po tomhle článku. Možná se ale přece jenom rozhodnu tak, že to sem nebudu chtít dát..

Nevím proč, ale poslední dobou si furt myslím, že je čtvrtek.. Do školy si připravuju normálně podle dnu kterej je, ale třeba jakmile jedu ze školy, je to to samý jako vždycky "Sakra vždyť je čtvrtek" až pak si uvědomím, že vlastně čtvrtek není, tak co jančím.
Opravdu nevím, co mi v hlavě přeskočilo, že to mám takhle 'přehozený'.

Dneska jsem přidala ke článku po dlouhé době písničku od TH. Pro tentokrát zrovna jedna z oblíbených, Attention, kterou jsem tady ještě předchvílí poslouchala dokola. Teď mi tady pro změnu hraje akustická verze "The Story" od 30 Seconds to Mars ♥. Na konec přidávám i normální verzi "The Story" :)


Just a Dream.

12. září 2011 v 23:09 | Miko.TaMpEr |  My Diary

Tak se vám hlásím, jak jsem v předchozím článku s návštěvností dalo by se říct 'slíbila'.
Poslední dobou opravdu nevím kde už mám brát písničky, když se mi zdá že jedny z nejoblíbenějších jsou vyčerpaný a sekat sem furt Escape the Fate se mi zrovna nechce ;D. Chápu, že tady určitě budou někteří, kteří je vůbec neposlouchají, a kdo ví, třeba si ani nikdo ty písničky co skoro ke každému článku v rubrice "My Diary" neposlechne :). Je to vaše věc samozřejmě, nikoho do toho nenutím, dělám si to pravděpodobně spíš jenom takhle pro sebe. Líbí se mi to, tak proč ne.

Dokázala bych si zvyknout na vstávání v osm hodin a ne v sedm. Někteří už víte, že každé pondělí si můžu dovolit vstávat v osm, protože mám úplné uvolnění z tělocviku takže pohodička :3 Až na to že mě asi zejtra zabije opět vstávání v sedm hodin, a škola do půl čtvrté.
Nějak se to snad přežije. Díky bohu že nám aspoň odpadá fyzika, takže máme vlastně do jedný, pak dvě hodiny teda na oběd (to budu u kamarádky) a pak na výchovu ke zdraví (a nebo taky sexuální výchovu).
Ani mi ta škola moc nevadí, i když jsem si už postěžovala. Ale přece jenom, je to poslední rok s touhle třídou, kterou nesnáším a přesto mám ráda, tak si poslední rok musím užít :)
I když pokud mě vezmou na nějakou školu v Praze ze zatím vybraných (na které se tenhle měsíc pojedu podívat) tak se budeme stěhovat pravděpodobně už někdy na jaře do Prahy, pokud jsem to pochopila správně. Nebo bych dochodila devítku tady v Mostě, a až pak bysme se přestěhovali do bytu (baráku) v Praze. Rodiče už tam mají pár vyhlídnutých, dneska mi byl zrovna jeden z nich ukázán. Vypadal jako zámek ♥. Nádherně to tam vypadalo, i interiér se mi líbil. No kdo ví, jak to nakonec všechno dopadne :)

Hollarku pravděpodobně z přihlášek vyškrtávám. Je hodně nepravděpodobný, že bych se tam dostala. Přece jenom asi spíš vezmou lidi, kteří tam půjdou z lidušky, než někoho kdo chodil do lidušky chvíli a nakonec s tím skončil.
Mám teďkon dvě soukromé školy v Praze. Jednu na kterou chodí slečna se kterou se dalo by se říct 'znám', a druhá zase jiná, kde pokud by mě nevzali třeba zrovna na grafický design je tam i kadeřnice, která by snad možná pak mohla vyjít. Kdyby samozřejmě nevyšel grafický design, pokud bych se na nějakou takovou školu dostala dvakrát se nad tím nerozmýšlím a dám si zápisový lístek tam. Ale kdo ví jak to všechno bude. Až na to že jsem poměrně nervózní z toho co bude. Pevně doufám v to, že se na nějakou z těch škol dostanu, jestli ne tak nevím nevím, to by se snad ale nějak zvládlo.

Zítra nevím jak budu přidávat. Důvod je napsán o něco výš. Mám do půl čtvrté a dostanu se sem možná tak kolem pátý, nevím. Pokud pojedu autobusem tak pravděpodobně jo, pokud autem tak to mám deset minut cesty, pak tady bude táta a blah blah. A stejnak si určitě budu muset něco udělat do školy takže tak nějak no..
I když.. když už sem něco přidávám tak je to stejnak k večeru, a nebo v pozdních hodinách jako je zrovna tahle.

Přemýšlela jsem i o novém designu, tenhle mě popravdě už omrzel, ale je to s tím vším složitější, a nové nastavování designů na blog.cz mi k tomu taky moc nepřidává. Ještě ani nemám představu jak by to mělo vypadat, ono se to ňák jednou vyvine a tenhle design tady ještě nějakou dobu pravděpodobně zůstane.

Hearts in the Air, už je zveřejněna na blogu na který jsem to minulé úterý poslala. Zatím tam má velice dobré ohlasy, zatím byli všechno kladné komentáře, uvidím jestli to sem přece jenom pak taky 'mrsknu' nebo to zůstane jenom tam, a nikde jinde to nebude. I když jak se znám tak se to tady asi stejnak objeví, dřív nebo později.
Rozhodně jsem ráda, že se povídka lidem líbí. Má dokonce i lepší ohlasy než You're Beautiful, která byla první kterou jsem na daný blog poslala, pokud se nemýlím někdy v květnu. Dávala jsem si i tentokrát pozor na to abych to neměla uspěchaný, a podle komentářů to lidem i vyhovovalo. Líbilo se to, celá povídka a i konec. Který byl díky bohu dobrý.


Já se s vámi asi budu loučit, protože za chvíli budu muset stejnak jít :) Takže dobrou noc všem, a možná zase zítra :)*

Návštěvnost 5.9. - 11.9. 2011

12. září 2011 v 16:19 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog
Navstevnost za minuly tyden (5.9. 2011 - 11.9. 2011) je:
Pondeli: 21
Utery: 10
Streda: 12
Ctvrtek: 17
Patek: 12
Sobota: 27
Nedele: 23

Celkem: 122

Děkuji moc :) Na dnešek plánuji opět nějaký článek, tak se uvidí jestli sem něco dneska stihnu napsat nebo ne ;D

Believe.

9. září 2011 v 18:09 | Miko.TaMpEr |  My Diary

Po několika dnech se opět hlásím :) Když to tak vezmu, tak pořádně ani nevím proč, radši budu doufat v to, že píšu kvůli tomu že chci.

Dneska jsem se nějak zaposlouchala do písničky 'Believe' od Negative, aspoň zase neposlouchám to stejný, ale něco jinýho. I jsem narazila na klip, kterej se mi sakra líbí ♥. Podle toho to taky vypadá. Akorát mě štve, že mi jaksi odešly repráčky. Už dlouho mi šuměly, ale už asi tři dny (možná i dýl) to byly extrémy. Až včera jsem už vůbec písničky neslyšela, takže jsem si zapojila sluchátka a poslouchám písničky v nich. Aspoň že něco :)

Škola zatím dobrý, až na to že se tenhle tejden hrozně vlekl. Myslela jsem že nebude mít konec. V úterý jsem nakonec zjistila že nemám do 16:35, jak jsem si myslela ale jenom do 15:30, což je o dost lepší. Výchova ke zdraví bude podle mě fajn, a ani mi nebude vadit chodit na odpoledku. Teda až na menší detail.. učitelku kterou máme teďkon na VZ, máme i na hudebku a ona normálně učí sexuální výchovu.. takže místo VZ, budeme mít.. sexuální výchovu :D Ne, já se o tý hodině nečervenala, ani nesmála! Dobře, možná trošku.. když jsem zjistila co budeme mít vůbec za předmět, a pak když byla už hodina a udělali jsme skupinky po čtyřech, učitelka nás vyslala po patře do různejch tříd, a my jsme měli na velkej papír obkreslit někoho z naší skupiny. Samozřejmě jsem musela jít já. A popsat co se v pubertě děje.. s naším tělem. Nešlo se nesmát, když mě I. obkreslovala, a lechtalo to! :D
Uvolnění už mám zařízený, takže v pondělí budu do školy chodit až od devíti. Aspoň budu moct spát do osmi :3

Ovšem.. problém je někde trošku jinde. Před asi hodinkou mi cvaklo, že zítra je 10. září, a konají se tady Mostecký slavnosti. Od 14:30 do 15:30 tady hrají Mandrage, tak přemýšlím jestli jít nebo ne. Uvidím, i podle toho jaký bude počasí. Díky bohu, že ty slavnosti mám tak.. kilometr pěšky, ale zítra bych se ráda vyspala. Aspoň do jedný, a to bych asi pak tak trošku nestíhala. Uvidíme jak to bude, buď půjdu, a pak budou fotky + videa, a nebo nepůjdu.. a nebude nic.

A jak to tak vypadá já půjdu, zjišťuju něco o školách na infoabsolvent.cz takže tak :)