>>>REKLAMY do rubriky a kopíruj s klikačkou!

Říjen 2011

Can't dream without you

30. října 2011 v 21:10 | Miko.TaMpEr |  My Diary

Ne, nemohla jsem sem nedát tuhle animaci, protože je prostě úžasná ♥. Zajímalo by mě odkud je, napadlo mě, že je to z nějaký TH epizody, ale to pravděpodobně ne, ale zase mě nenapadá z čeho jinýho by to mohlo být. Kdyby tady byl někdo, kdo by věděl z jakýho videa ta animace je, řekněte mi z jakýho prosím, opravdu by mě to zajímalo.

Předchvilkou jsem viděla jedno video, zaměřený teda na Billa, a u něj byla tahle písnička. A jsem ráda, že jsem pod videem našla, od koho ta písnička je, a jak se jmenuje. Zalíbila se mi. Good Charlotte jsem měla dalo by se říct vždycky ráda, jenom už to nějakou dobu není jako dřív, kdy jsem je mohla poslouchat denně, takže po dlouhý době jsem je zase slyšela. Myslím si, že si tu písničku brzo stáhnu, a nakonec budu přehrávat s několika dalšími v iTunes.

Nejsem si jistá, jak tu v příštích dnech budu. Dneska když na počítač šel táta, jaksi 'kleknul', prostě se seknul, tak se restartoval a nešel nahodit, asi hodinku nebo dvě. Nebo teda pak to chvíli tátovi šlo, ale pak zase ne, takže samozřejmě proběhla hádka kde jsem se i dozvěděla, že za to můžu já, že to nejde. Aha no. Zatím to jde teda už dobře, nic se neseká naštěstí, ale třeba ten počítač zítra opět překvapí že.

Na 100% vím, že tu nebudu v pátek, to budu celej den v Praze, a budu toho mít docela dost co dělat. Nebo teda.. nedá se to takhle přímo nazvat, ale ten večer mě bude čekat koncert, plus už od čtvrtka budou v hotelu kousek od Vopice ubytované slečny z Francie, se kterými bych se měla setkat už ve čtvrtek, ale to prostě jaksi nevyjde.
Mamku mám pravděpodobně v práci, a celej den zase chybět nemůžu, to by mi učitelka zakroutila krkem - ono stačí, že to udělá asi zítra, a až se dozví, že v pátek nebudu ve škole *hlavně zase nevykecat někomu, že jdu na koncert*. V pátek v noci tuplem nebudu nic přidávat, budu vyřízená, a myslím že budu ráda, když nasednu do auta, a pak se doplazím domů. Odjíždět bych měla už ve čtvrtek večer, takže nevím jak mi to vyjde a jak ne. V sobotu bych tu, ale měla být, pokud neprospím většinu dne.
A ještě aby toho nebylo málo, musím sehnat od někoho kameru, jestli by mi jí někdo nepůjčil, na ten koncert. Můj foťák jak asi víte je prostě rozbitej, a foťák rodičů nahrává šílený (ve špatný kvalitě - jak obraz tak zvuk) videa, na to je zase lepší můj foťák, takže musím někde splašit kameru, na těch pár dní.

Ještě jsem psala spolužačce, která by měla mít údajně můj sešit na chemii, a samozřejmě neodepisuje, hlavně že vidím jak si furt někoho schvaluje na facebooku. Asi před třema týdnama, mě K. poprosila jestli bych mohla půjčit E. sešit, protože jí volala, takže já že jo, tak jsem jí ho dala, a doteď ho nemám. Ani teda nevím jestli ho má ona nebo kdo. V úterý ho mám dát učitelce na kontrolu, aby ho mohla oznámkovat, měla jsem jí ho dát už před dvěma týdny, ale to jsem říkala, že jsem ho půjčovala Elišce, a ani mě nenechala domluvit větu. Chtěla jsem jí říct, že K. mě poprosila jestli bych jí mohla půjčit sešit na chemii, že ho přinese E., ale ne, skočila mi do řeči, tak jsem si prostě sedla, a dál se tím nezabejvala. Ještě řekla, že ho mám pro ní mít příští týden, ale to jsem tam nebyla, takže mě to má správně čekat tenhle týden, ale když ten sešit sakra nemám?! Aspoň vědět kde E. bydlí.
Lidi od nás ze třídy jsou tak šíleně spolehlivý fakt.. A nebudu lhát, když řeknu, že mi to začíná vadit.

Ještě jsem dneska myslela, že se podívám po dlouhé době na Burlesque, zapla jsem to a po několika minutách vypla. Nebavilo mě to, i když jsem se těšila, až si to pustím.
A aby toho nebylo málo, chci už Vánoce. Nakupování dárků na poslední chvíli, balení dárků, rozbalování, ta atmosféra, světýlka.. Pak pár dní potom narozeniny a Silvestr ♥ A nesmíme zapomenout na talentovky, který budu dělat 7. nebo 8. ledna, takže nadělím mamince hezký dárek k narozeninám jak sama řekla. Budu sakra naštvaná pokud je neudělám.
Já už radši končím, jsem ještě mírně vytočená z toho, že si nenajde dvě minuty na jednoduchou odpověď. Buď že ten sešit má, a donese mi ho (případně ho po někom pošle), nebo že ho prostě nemá. Budu se spolíhat na to, že nebude chybět a zítra nebo pozítří mi ho donese jinak se můžu jít zahrabat.

Teďkon se jdu ještě trochu naučit na velkej zítřejší test z příroďáku, kterej jsem měla psát minulej tejden, a na kterej jsem chyběla, takže si ho dopíšu. Takovejch stránek se musím naučit ._.
Takže vidím to na poslouchání Good Charlotte, učení se a popíjení kakaa.

Pff.. Dobrou, na komentáře se pokusím odpovídat, ještě nějakou dobu tady stejnak budu otravovat.


Řetězák 0.4

30. října 2011 v 19:00 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog
'Překvapivě' od °Sajü°

KDE?
... koukáš na telku? - v obýváku, jinde televizi nemáme :D
• ... papáš? - většinou v kuchyni, někdy i v obýváku
• ... se učíš? - kuchyň a obývák, znova :D
• ... spinkáš? - v pokoji, kde jinde..
• ... bloguješ? - doma :)
• ... se převlíkáš? - většinou v koupelně
• ... se myješ? - ve vaně..
• ... se maluješ? - maluju se jenom někdy, a když jo, tak v koupelně, a nebo v kuchyni kde máme na dveřích takový zrcadlo :D
• ... a nakonec kde - u koho má tenhle řetězák skončit? - jak to mám vědět? o.O

Řetězák 0.3

30. října 2011 v 13:06 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog
Už tady asi někde je, ale to mi je upřímně jedno, nemám co dělat, tak jdu udělat kratší řetězák :D
Ukradeno u °Sajü°, jako vždy.


Jaký byl poslední koncert, kterýho jsi se zúčastnila? - Úžasný ♥ 18.10. 2010 - We Rule the World Tour :)
Koho byl? - Sonic Syndicate, a jako předkapela Blowsight
Kterou skupinu jsi viděla vícekrát? - Blowsight :D
Pamatuješ si setlist z posledního koncertu? - Pouze předkapelu, protože mám i setlist :'D

Řetězák 0.2

29. října 2011 v 22:17 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog
Ukradeno u °Sajü° :)

1. Jaký je tvůj nejoblíbenější nápoj u Starbucks? - Měla jsem možnost ochutnat něco ze Starbucks pouze jednou, a to bylo čokoládové frappucino, takže zatím tak.
2. Máš ráda čínská jídla? - Nevadí mi, i když nemám ráda všechny.
3. Jaká je nejtrapnější věc, která se ti kdy stala? - Těch bylo bohužel, až moc.
4. Máš tajemství, o kterém vědí méně než 3 lidé? - Myslím si, že ano.
5. Jaký je tvůj nejoblíbenější alkoholický nápoj? - Nepiju alkohol :)

B.K. 0.2

29. října 2011 v 18:37 | Miko.TaMpEr |  TH
Prostě jsem to sem musela dát.

B.K. 0.1

28. října 2011 v 12:47 | Miko.TaMpEr |  TH

New design (again)

26. října 2011 v 16:05 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog
Jak vidíte je tu opět nový design, ten co tady byl ještě předchvílí se mi prostě nelíbil, ale o tom jsem se v některém z dřívějších článků už zmiňovala. Design jsem takhle brzo neplánovala, ale prostě jsem si otevřela PF a něco tam začala dělat, vypadalo to o dost jinak, než to co je tady v tuhle chvíli nastavené, ale pokoušela jsem se nastavit to co jsem udělala, ale tohle vypadá dokonce snad i líp, takže jsem to nechala takhle.
Nevím jak dlouho tu vydrží, ale snad dýl než ten předchozí a snad.. se někomu bude líbit :)
Teď se jdu vrátit k poslouchání alba Awake od Skillet - ještě doufat, že ten internet zase nespadne jako se to stalo několikrát předchvílí.
Miko

Lala..

25. října 2011 v 12:09 | Miko.TaMpEr |  My Diary

Tentokrát bez písničky. Nevím jakou a ani nemám čas něco hledat :D A ano,velice orignální název článku - proč se to sakra musí vyplňovat?!
Připoňte mi někdo, že nemám chodit spát až v jednu, připadám si teďkon jak mrtvá a jsem vzhůru od 9. Zajímalo by mě kdy se zase pořádně vyspím třeba do dvanácti..
Vůbec, ale vůbec se mi na ty konzultace nechce.. Bojím se, i když jsem tam už jednou byla a byla seznámena se vším, a už tam i kreslila. Snad se ještě před konzultacema dostanu do Starbucks, v Chodově abych pak měla ještě co chlastat na konzultcích, a trochu se i zahřála čokoládou. Snad to pak příští týden (pokud pojedu taky) bude už lepš, a nebudu se toho tolik bát. Nechci se vidět u talentovek, to budu zmatkovat celej den, a budu furt nervózní. Z čeho jesm samozřejmě šíleně nadšená - jak jinak.
Za chvíli přijede s tetou bratranec ze školy.. Huh.. Aspoň, že tu nebudu zase celej den.. USBčko i foťák jsem si zapomněla doma, takže nebyla možnost, přetáhnout nějaký fotky, ale aspoň jsem zase využila webku (nedokážu si představit že by mi měla fungovat ta moje doma).
A2 desky na konzultace díky bohu už mám pořízený, mamka s tetou předch nějakou dobou odjely do velkoskladu a tam mi j koupily. Plus jsem byla včera tetou zásobována malířskýma potřebama.. Čtvrtky, další čtvrtky dneska, úzkej štětec, křídya další věci. Nevím kam to všechno doma dám, absolutně nevím.
Budu končit, za chvíli budu obědvat,pár fotek ze včerejška pod perexem..

Blacklisted me

24. října 2011 v 12:49 | Miko.TaMpEr |  My Diary

Nová písnička WhitewidoW na kterou jsem se tak šíleně těšila ♥ Několikrát se její vydání posunulo, a vydaná měla být pokud se nemýlím v pátek, ale stálo to za to čekání :)

Po týdnu čekání jsem se nakonec dočkala i pošty z Německa. Dva balíčky v jednom propagační letáčky k turné Blowsight, a v druhém EP Shed Evil. To asi ještě Jenny napíšu PM, že to EP už mám, že mi ho posílala, tak jestli jí ho mám třeba poslat zpátky, nebo jak to mám udělat..

Včera jsem se dozvěděla, že do Berlína se nakonec nejede.. Mrzelo mě to, protože jsem se tam měla vidět se čtyřma lidma, ale nakonec mi F. napsala, že s holkama pojedou skoro celý turné Blowsight, z nějakých 12 koncertů, budou na 9, a mezi nimi je zařazená i Praha, takže se s nimi stejně uvidím, jenom s H. ne, ale nedá se nic dělat. Už mají zarezervovaný hotel tři minuty pěšky od Modré Vopice a budou tam už den před koncertem. To že tu nebudu 2. listopadu smažu z menu, protože to tady vlastně budu, ale asi poupravím trochu to datum 4. listopadu.. Uvidí se ještě.

Od šesti večer máme ve škole v jídelně přehlídku středních škol z okolí, účast se doporučuje.. Ale přemýšlím, že tam možná ani nepůjdu, školy vybraný mám, a rozhodně nehodlám zůstat v Ústeckým kraji. Plus dneska opět odjíždím do Kladna, budu se vracet až zítra k večeru po konzultacích. Ozvat bych se měla, a možná si vezmu USBčko k foťáku rodičů, kde mám nějaký fotky, a že bych si třeba nějaký pak poslala na mail nebo něco, když ty porty nejdou.

Kdyby to šlo do Prahy bych odjela nejradši hned, do Modrý Vopice, do Chodova kde bych si zašla do Starbucks, a něco hezkýho si koupila na tu zimu. Snad se zítra poštěstí aspoň se Starbucks, nezlobila bych se O:)

Jinak.. asi přijde změna designu, až nějak vymyslím nějakej novej, řekněme to narovinu, tenhle mě omrzel, zdá se mi hrozně obyčejnej, a akorát mi připomíná to, že zima se pomalu ale jistě blíží. Takže pravděpodobně přijde změna.

A teďkon když mě omluvíte, loučím se, jdu se dívat na 4. díl, 5. řady Gossip Girl ♥

Návštěvnost 17.10. - 23.10.

24. října 2011 v 10:49 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog
Navstevnost za minuly tyden (17.10. 2011 - 23.10. 2011) je:
Pondeli: 40
Utery: 20
Streda: 39
Ctvrtek: 26
Patek: 20
Sobota: 18
Nedele: 19

Celkem: 182

Děkuju ♥ :)

Hot chocolate

21. října 2011 v 17:40 | Miko.TaMpEr |  Favorites

To mi připomíná že bych si jí mohla udělat :)
Horká čokoláda, a sledování Hellcats ♥

Miko drew..

20. října 2011 v 21:50 | Miko.TaMpEr |  My Drawings
tlb5 mě poprosila (dobře ne sice až tak doslova) o nějaké mé kresby. Takže jich sem pár hodím. Bohužel jak už jsem několikrát psala.. Nefungujou mi porty (furt se s tím nic nedělá, takže to bude trvat než budu moct zase přidávat fotky), plus mi ještě odešel ten foťák ale to není až tak drastický mám ještě jeden. Velká většina z nich je z minulého roku, a nebo ze začátku tohohle roku. Jsou tady i takový který patří mezi novější kousky, ale zdaleka ne nejnovější.
Chtěla jsem sem dát to zátiší, ale na to si budete muset počkat dokud nebudu mít zprovozněný porty :) Takže perex kdyby měl někdo zájem ^w^

One day too late

19. října 2011 v 21:00 | Miko.TaMpEr |  My Diary

Opět jedny Skillet, které jsem 'ukradla' spolužákovi z profilu. Díky H., tenhle song mi i mírně vyhovuje k náladě.

Chtěla jsem sem napsat včera večer, ale byla jsem totálně mrtvá. Pokud tady byl nějakej komentář odpověděla jsem, ale na článek to nebylo. Po těch konzultacích jsem byla opravdu mrtvá. 3,5 hodiny jsem stála u stojanu a kreslila zátiší. Ani jednou jsem si za celou dobu nesedla (ani jsem sakra nemohla, nemohla jsem si to dovolit), takže jsem se jenom někdy protáhla, a někdy si jenom na pár vteřin sedla na podlahu.
Zjistilo se, že konzultace mi nezačínají ve dvě ale ve čtyři. Proč ne. Díky bohu byl ateliér volnej, takže mi N. Radvanová pomohla s tím co a jak, a pomohla mi trochu se zátiším. Nejdřív jsem to měla udělat s přeměřováním, nešlo to, takže mi pak nakonec řekla udělej to podle citů nebo jak to bylo, a dopadlo to o dost líp.
Celkem nás tam bylo 5. Jeden kluk, zbytek holky. Ale musím říct.. že ten kluk byl šíleně hodnej. Divím se, že se někdo takovej našel.
Radši ani nepočítám kolikrát mi bylo zátiší smazáno, protože to bylo třeba nějak nakřivo nebo tak něco, ale s výsledkem jsem maximálně spokojená. Na to, že jsem to kreslila poprvý můžu říct že se mi to povedlo. Snad budu moct dát někdy fotku, až mi půjdou porty - který jen tak nepůjdou že.. Příští úterý jedu znova, ale to jsem do menu už doplnila. Taky se tam těším. Tentokrát budu mít snad i víc času na prolezení OC Chodov. Včera jsem měla necelejch 40 minut, plus když jsme hledali pak kudy se jede do -2 patra, tak jsme šli místo toho úplně na druhou stranu do metra, takže jsme se pak zase vracely. Koukla jsem se bohužel akorát do New Yorkeru, H&M (kde jsem našla čepičku, kterou chci ♥), Zary (která mě překvapila), a do Bershky. Příště to tam prolezu víc.

Jsem ráda, že jsem na těch konzultacích mohla bejt, bylo to tam fajn a já se aspoň odreagovala po ne nejlepší zprávě, kterou jsem obdržela. Ještě budu muset napsat 'odpověď', a pak jí poslat, zatím mám pár vět, a dál jsem se nedostala. V pondělí jsem měla na tolik zkaženou náladu, že jsem si to akorát přečetla a zavřela to. Uložený to mám, vím kde to mám hledat, možná to dneska otevřu a budu se dál pouštět do odpovědi. Uvidí se podle odpovědi.

Jsem mrtvá, loučím se :DD
Za chyby nebo 'přeskakování' od něčeho k něčemu jinýmu se omlouvám, psala jsem to.. no ne najednou prostě, tak se omlouvám.

16 days ♥

17. října 2011 v 15:19 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog

Už jenom 16 dní! ♥

Návštěvnost 10.10. - 16.10.

17. října 2011 v 14:50 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog
Navstevnost za minuly tyden (10.10. 2011 - 16.10. 2011) je:
Pondeli: 39
Utery: 24
Streda: 22
Ctvrtek: 31
Patek: 21
Sobota: 37
Nedele: 27

Celkem: 201

Děkuji :)