>>>REKLAMY do rubriky a kopíruj s klikačkou!

Listopad 2011

Kocour v botách

30. listopadu 2011 v 13:16 | Miko.TaMpEr |  Favorites
source: tumblr.com
Ze zdrávky doma, poslední 'přednáška' byla totálně nejlepší. Nejdřív mi tam zazvonil mobil - přišla mi smska a všichni se na mě podívali, pak jsem byla vyvolána tím klukem co tam přednášel spolu s jednou holkou. První vyvolal mýho spolužáka Vencu a pak mě (radši jsem se na něj měla dívat, kdybych se mu nevyhejbala pohledem nemusela jsem tam jít), nasazování kondomu na mrkev. Já vytlemená, třída vytlemená, oni vytlemený,mě ten kondom nešel rozbalit a pak mi div nevyklouznul z ruky. Plus mi nešel na tu blbou mrkev nasadit pořádně. Ale zvládlo se to. A teď dost končím - možná někdy jindy článek.

Teď už kocour v botách. Dokonalá animace :3


No není to úžasný? :'3

Návštěvnost 21.11. - 27.11. 2011

28. listopadu 2011 v 18:49 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog
Navstevnost za minuly tyden (21.11. 2011 - 27.11. 2011) je:
Pondeli: 24
Utery: 18
Streda: 11
Ctvrtek: 10
Patek: 12
Sobota: 15
Nedele: 17

Celkem: 107

Words can't take the pain

27. listopadu 2011 v 23:20 | Miko.TaMpEr |  My Diary

Pastelky!
Miko se po nějaké době hlásí. Nejradši bych se ještě dlouho neozvala, ale vadí mi když se sem podívám vidět ten toplist. Ale když se to tak vezme tak ty co sem někdy zavítají jsou možná i rádi když já nepíšu. Mohla jsem se ozvat kdykoliv jindy proč jsem si vybrala zrovna tuhle chvíli když mám stejně dělat něco úplně jiného. Třeba zrovna kreslit na konzultace. Hlavně, že na to mám pokaždý týden a dělám to na poslední chvíli. Někdy dokonce i dýl, když se nějakých konzultací nezúčastním.
Začínám se talentovek čím dál tím víc bát. Kde mám jistotu, že to zátiší nakreslím a nachytám dostatečně bodů aby i když by mi utekli body jinde bych furt měla šanci se na tu školu dostat. Poslední zátiší co jsme kreslili bylo šíleně těžký. A to jsem si myslela, že těžší snad už přijít nemůže. Haha. Plus si příště nesmím zapomenout lak na vlasy, abych to mohla zafixovat. Uh.
Teďkon jsem dva týdny byla doma. Nachcípaná. Na konzultacích jsem byla, a popravdě.. byla ráda že jsem to tam nějak přežila. Ale pryč od toho.
Dneska jsem si užila rozsvěcení stromku tady u nás. Jo líbilo se mi to, až na to že jsme to málem nestihli. Skoro nikde nebylo místo kde by se dalo zaparkovat. Nakonec jsme přišli nějak 8 minut před rozsvícením, hráli tam 5angels ze kterých jsem teda nebyla nějak odvařená ale přežila jsem těch pár minut. Náměstí bylo plný, pohybovat se tam dalo, ale to stejný nemůžu říct u těch co byli dole u stromu. Nemáme nejhezčí stromek, ale jo je docela hezkej. A bylo i docela teplo, jenom mi mrzli ruce. Jelo se pak i na Hněvín kde jsem natočila video pro kamarádku, protože mě o něj poprosila, a pak domů. Pár fotek mám ale většina z nich je rozmazanejch tak ani nevím jestli má cenu je sem dávat. I když bych mohla zkusit zapojit foťák rodičů jestli bude chtít komunikovat nebo ne - poslední dobou prostě furt blbne. Jde to jenom kdy chce.
Jedna z kamarádek mě nedávno zase hodila do Cinema Bizarre nálady. Poslouchám je, projíždím fotky, a chystám se si zase přečíst jednu povídku. Oblíbenou od Linut (Pozůstatky minulosti). Sice byla psaná roku 2008, ale ani to mě neodradí a já si jí čas od času přečtu.
Taky jsem si v poslední době hodně oblíbila kresby od Sylvie Ji a její kolekce Sugar Skull Ladies. Některé jsou k vidění zde. I já jsem si dovolila si jednu nakreslit. Třikrát dokonce. Někdo jí viděl, někdo ne, možná jí zveřejním, možná ne.
Miko teď bude končit, protože si chce přečíst aspoň pár dílů pozůstatků minulosti. Možná sem někdy dám prostě nějakou písničku, nebo se třeba i víc vyjádřím ke kresbám (nebo bych spíše měla říkat malbám?) od Sylvie Li, ale teď už na to nemám moc náladu. Ještě mě ke všemu bolí hrozně hlava. Až bude nálada, možná se i ozvu. Momentálně když už někam píšu je to jedna nejmenovaná stránka. Nepotřebuju abych tam hned měla 'čtenáře', který tam třeba ani mít nechci. Tam si můžu napsat cokoliv co chci, a nemusím se u toho hlídat tolik jako tady.
Rovnou vám všem i přeju dobrou noc.

Návštěvnost 14.11. - 20.11.

21. listopadu 2011 v 11:25 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog
Navstevnost za minuly tyden (14.11. 2011 - 20.11. 2011) je:
Pondeli: 30
Utery: 20
Streda: 21
Ctvrtek: 26
Patek: 14
Sobota: 12
Nedele: 32

Celkem: 155

Děkuju, na to že jsem tu byla opravdu minimálně je to hezký číslo :) Ta soutěž, která se mi zobrazuje nad 'nový článek' mě začíná kvalitně štvát.

My drawings ll Tribal dragon

20. listopadu 2011 v 19:10 | Miko.TaMpEr |  My Drawings
Miko se opět hlásí a znovu s kresbou. Omlouvám se, že nic nepřidávám, není nálada, a když už na blogu jsem tak jenom kvůli tomu že musím něco přidat na Blowsight CZST, nebo že jdu zkouknout jestli je něco novýho na jiných blogách.

My drawings ll Still life

14. listopadu 2011 v 12:15 | Miko.TaMpEr |  My Drawings
Still life, v češtině zátiší. Někteří ví, že dojíždím skoro každé úterý na konzultace do Prahy na GAPE, kam budu podávat i přihlášku. Až tam jsem poprvý kreslila zátiší, a ne naposledy. Dalo by se říct, že to je i příprava na talentové zkoušky, které budou začátkem ledna, pokud se nemýlím tak 5. a 6. ledna.

Návštěvnost 7.11. - 13.11.

14. listopadu 2011 v 9:22 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog
Navstevnost za minuly tyden (7.11. 2011 - 13.11. 2011) je:
Pondeli: 25
Utery: 20
Streda: 22
Ctvrtek: 23
Patek: 30
Sobota: 43
Nedele: 20

Celkem: 183

Děkuju :) Protože nevím kdy budu přidávat další článek, a že to asi dneska už nebude, tak to vezmu přes tenhle.
Co by jste na tomto blogu uvítali? Už mě nenapadá, co bych mohla přidávat, a co by jste tu vlastně vy rádi viděli.

Photos ll 4.11. 2011 #2

12. listopadu 2011 v 21:12 | Miko.TaMpEr |  My Photos
Druhá část s fotkama :) Omlouvám se jestli tu už nějaké jsou.. Asi jsem ale i na nějaký zapomněla, ale já už pořádně nevím, který tu jsou, který ne, mám to v několika složkách a nevyznám se v tom. A i jsem teď zjistila že ty co jsem sem dala, jsou ty neupravený, přitom mám ty co jsou upravený. Ale když už jsem je nahrála, tak to nebudu mazat a nahrávat sem nový. Možná pokud to dám někdy do jinýho článku úplně..


Photos ll 4.11. 2011 #1

12. listopadu 2011 v 21:02 | Miko.TaMpEr |  My Photos
Několik fotek ze 4.11. 2011, a 5.11. Fotky z koncertu jsou upravené, ale je jich poměrně dost takže je sem možná dám někdy jindy. Zatím fotky s holkama z Francie - Méli, Julií a Fanny, manažerkou Blowsight - Jenny, mamkou, a klukama z Blowsight.

Again new..

12. listopadu 2011 v 14:04 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog
Klidně teď říkejte jaká jsem hrozná a tak dále, ale mě se ten předchozí prostě nelíbil. Uvažovala jsem už dýl o změně designu ale nikdy nepřišel pořádně nápad, až včera mě něco trochu víc nakoplo, tak jsem si to připravila, a nakonec jsem dneska udělala ještě jinej, a ten je tu teďkon nastavený. Nevím jak dlouho tu bude, jenom doufám že dýl než ten předchozí.
Text v záhlaví, je kousek z textu Over the Surface od Blowsight.

Projekt 365 ll 3. den

11. listopadu 2011 v 20:03 | Miko.TaMpEr |  Projekt 365
Jedna z několika vzpomínek na celý den 4.11., a pár hodin z 5.11. <3 Už bych to trsátko mohla propíchnout, a pak navlíknout na řetízek abych ho měla furt u sebe <3
Podepsaný setlist z koncertu. Ne, neřeším to, že Mao napsal "To Niko", místo "To Miko", je to skoro to samý ^^


All these dark dreams

11. listopadu 2011 v 19:43 | Miko.TaMpEr |  My Diary

"All these dark dreams gotta mean something"

Po delší době se hlásím s nějakým článkem, ve kterém se nejedná pouze o fotografie. Takovým, kterých tu je plno, a víte co? Mě už je to jedno :) Ať to tu je, jednou se k tomu třeba vrátím.

Jak jste si všimli začala jsem s projektem 365, který už delší dobu sleduju u Daysy a nakonec jsem se k tomu rozhodla taky. Když už mám notebook, porty fungujou, tak proč toho přeci nevyužít ne? Zatím tu jsou pouze dvě fotografie ze dvou dní. Nejsem si ale jistá jestli bude fotografie i za dnešek. A pravděpodobně na to založím nový blog na kterém by to bylo.

K tomuhle článku jsem si frkla poprvé Blood on the Dance Floor. Po dlouhé době jsem si na youtube do vyhledávače zadala Blood on the Dance Floor a vyskočil na mě klip Bewitched, který jsem si pustila, a jaksi jsem se od něj na delší dobu neodpoutala. I když vlastně odpoutala. Když jsem si pouštěla New York Minute s Olsenkama, a nakonec online přenos hokeje Česko × Švédsko. Vyhráli jsme 5:2, což je hezké skóre, pro začátek. Po tomhle jsem se zpátky vrátila k BOTDF, a poslouchala je. Nakonec jsem si po několika minutách poslechla i jinou písničku, a jsem ráda.

Sněžit by mělo začít díky bohu až v prosinci, takže další důvod proč nebejt vytočená. Aspoň člověk nebude hned mrznout ve sněhu. I když, když se to tak vezme tak bych možná i ten sníh trochu uvítala. Začínám uvažovat o tom, že s rodiči budu jezdit na hory a budu se učit na snowboardu. Zajímalo by mě, jak se nakonec rozhodnu. Už od léta tvrdím ne, ale až dneska mě to začalo trochu chytat. Stejně jako to, že bych s kamarádkama ze třídy začala pak chodit na stadion bruslit. Sice bych byla furt na zemi, ale aspoň bych si ještě ten poslední rok s nima užila. Hold když vím, že já budu v Praze, a jinak všichni budou zůstávat tady v Ústeckém kraji. Teda ne všichni, Honza bude pravděpodobně někde až na Moravě, pokud ho vezmou, a Adél až za Prahou, ale bydlet bude v Mostě pokud se nemýlím.

Dnešek ve škole? Jeden z nejlepších. Mrzí mě, že jsme se brali brát jako přátelé, až někdy koncem osmičky, když budeme brzo vycházet. Ale nedá se nic dělat, s tím už nikdo nic neuděláme, ani kdyby jsme chtěli. Jedně že by existoval stroj času.
Sice to ve škole moc neutíkalo, ale aspoň jsme neměli matiku, a srandy bylo hodně. Hlavně o přestávce před hudebkou. Nějak jsme se skoro všichni nahromadili u kamarádčina stolu, a dělali hovadiny. Místo angličtiny jsme měli nakonec učitelku na přírodopis, a chemii, a koukali jsme na tsunami v Thajsku z roku 2004, příští hodinu nás to čeká ještě dokoukat. Je hrozný co se tam stalo..

V pondělí nás čeká Sokrates ve sportovní hale, nejradši bych tam nešla, protože školu mám vybranou a bude mi to už více méně k ničemu, ale zase lepší než se učit. Měli by jsme pak dorazit do školy akorát na poslední tři hodiny, tak aspoň něco. V úterý pro změnu odpadá odpolední vyučování, a já končím ještě ke všemu ve dvanáct - čekají mě po delší době konzultace na GAPE. Tentokrát se snad i stihnu zastavit v OC Chodov, a možná i udělat menší zastávku ve Starbucks.

Jsem dneska totálně hotová, budu končit, a zejtra se zase po pěti dnech vyspím. Snad teda... Teď si ještě asi pustím nějakej film nebo seriál, ať se pro změnu moc nenudím, to taky nepotřebuju :'D

Projekt 365 ll 2. den

10. listopadu 2011 v 20:39 | Miko.TaMpEr |  Projekt 365
Starší (nejúžasnější) zebrovanej sešit, a dneska koupená propiska (fajn spíš pero), protože mi dneska dopsala propiska. Když už jsme v tom Tescu byli tak proč ho rovnou nekoupit, že? Akorát mi pořádně nejde otevřít, a zavřít.


Projekt 365 ll 1. den

9. listopadu 2011 v 21:50 | Miko.TaMpEr |  Projekt 365
Začala jsem s Projektem 365. Nemám teďkon moc čas, vypisovat o co přesně se bude jednat, ráda bych se totiž ještě před spaním koukla na Corpse Bride. Možná už někteří budete vědět o co se jedná, kdo ne tak si může o tomto projektu přečíst zde.


Teď pokud mě omluvíte, já se jdu dívat ^^

Random 0.1

8. listopadu 2011 v 22:30 | Miko.TaMpEr |  Random
Náhodné, mnou pořízené fotky. Konečně mám opravený počítač, z osmi portů mám 4 odpálený, takže mi zbývají 4, který budu moct normálně používat, ale mám konečně zpátky i notebook, kde jsem v tuhle chvíli připojená na internetu. A dokud nebudu mít router, tak i na notebooku budu - no vlastně budu i pak :'D
Zítra snad nějaký normálnější článek - možná. Podle toho jak se mi bude chtít ^^ Ale dneska asi určitě ne, teď jsem dopsala úkol z matematiky, a jsem po osmi hodinách ve škole mírně mrtvá takže tak :D Asi po zveřejnění vlezu na kinotip, a pustím třeba další díly Hellcats pokud nebude další díl Gossip Girl ^^
Kdyby se tady objevil nějakej komentář, pravděpodobně budu ještě dneska odepisovat, hádám, že tu tak do půlnoci budu.