>>>REKLAMY do rubriky a kopíruj s klikačkou!

Leden 2012

Návštěvnost 23.1. - 29.1.

30. ledna 2012 v 8:51 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog
Navstevnost za minuly tyden (23.1. 2012 - 29.1. 2012) je:
Pondeli: 8
Utery: 10
Streda: 7
Ctvrtek: 6
Patek: 5
Sobota: 18
Nedele: 13

Celkem: 67

Dávám to sem akorát tak na 'rychlovku' za chvíli musím odjet do školy :D
Jinak přeji dobré ráno a hezký den ^^

[29.1. 2012]

29. ledna 2012 v 15:43 | Miko.TaMpEr |  My Diary

Miko se zase jednou rozhodla ozvat. Čas byl, nálada nějak ne, ale možná se to více méně trochu změní. Nevím od kdy, ale s mamkou bych měla začít chodit na zumbu. Nevím jako jak chce chodit i ona, když je každou chvíli v práci.
Brzo mě opět čeká návštěva kadeřnictví, i když jsem v jednom byla naposledy v prosinci. Na to samé místo už nikdy nepůjdu. Řekla jsem jim jak jsem to chtěla, několikrát, a stejně když to bylo hotový stejně to nevypadalo tak jak jsem chtěla - spíš to vypadalo úplně stejně jako předtím.
V úterý poslední hodinu budeme probírat poslední 'detaily' jako jakou barvu triček budeme mít, a bude se objednávat. Konečně. Středa bude o něco horší (nebo lepší?), přijde k nám nová holka, která akorát přestupuje z jiný školy na tu naší. Bohužel vím o koho se jedná a je mi 'mírně' nesympatická tak uvidíme jak to dopadne.
Aby toho nebylo málo jsem 'maličko' nevyspalá, protože jsme seděli v noci s mamkou v kuchyni do cca půl čtvrtý ráno, smáli se, ona byla na notebooku, já jí překládala zprávy a vstávala v 11 dopoledne. Oproti včerejšku kdy jsem vstávala ve dvě odpoledne to bylo málo.
A když už je tady jedna animace Timona tak sem ještě něco 'menšího' přidám, akorát to tenhle článek trochu prodlouží (krčí nevinně rameny).

Monday

16. ledna 2012 v 13:12 | Miko.TaMpEr |  My Diary

Tentokrát se ozývám dřív než normálně. Většinou článek jako tenhle píšu kolem jedenáctý večer jako včera večer, ale pak jsem musela jít takže.. skončil rozepsanej s fotkou a písničkou a to bylo všechno. Ale v tuhle chvíli bych měla bejt i ve škole, naštěstí nejsem. Jako každý pondělí do školy jsem šla až na devátou, protože jsem uvolněná z tělocviku a měli jsme do půl dvanáctý (a zejtra do půl čtvrtý.. uh). Budu doufat, že aspoň kamarádka přijde do školy. Chci jí ještě dát opožděnej dárek k Vánocům. Jedný jsem ho dneska dala, jedna mě ještě čeká. To budu hold nosit v batohu dokud se neobjeví :).
Na to, že jsme měli do půl dvanáctý tak to bylo i docela na nic. Matika - dopisovala jsem si s Honzou písemku, jindy jsme jí nedopisovali takhle dodatečně, oba jsme na dost špatný známce a tou písemkou si to já rozhodně nevylepším nýbrž zhorším, psala jsem dva malý testy o 4 otázkách z přírodopisu. Dopadlo to špatně, ale učitelka naštěstí řekla ať si z toho nic nedělám, že ta známka mi nijak neublíží. Naštěstí! Zejtra mě ještě čeká chemie, ale to mi má učitelka napsat na facebook jestli jí budu psát nebo ne, tak očekávám zprávu.
Opět jsem měla vyhlídnutej foťák (zrcadlovku za necelý 3 tisíce), bylo to jakože jo, že bych ho mohla dostat, zaplatila bych si ho ze svýho sešlo z toho. Budu mít místo toho novej mobil ale dobře. Ne, že bych si stěžovala ale o tý zrcadlovce taky nějakou dobu 'sním', hold si budu muset počkat. Měla bych mít zakázáno se takhle po těch foťákách koukat - trochu nebezpečný.
Dneska se už i konečně objevila na iTunes BTK app i pro iPhone, iPod, iPad. Bohužel nevím jak se to platí ani nic takovýho, zatím byla dostupná akorát pro androidy a to jsem po tý aplikaci koukala už i na mamčiným mobilu, která dostala novej - Androida, ale to bude asi trošku smůla, že by to tam měla ona. Tralala. Přece jenom chtěla bych tu aplikaci mít 'u sebe' ale zase, se nemám na iPodu jak připojit k internetu, akorát tak přes wifi, ale doma nemáme router takže bych mohla akorát v nákupních centrech a tak -.-
Je to moc složitý. A já se snad půjdu zase zahrabat do Sony Vegasu a dělat na nějakým dalším videu, a nebo se pokusit dostat 'Phoenix Down' od The Unguided do iPodu což se mi včera nepodařilo.

● We Made It ● Tom Kaulitz

16. ledna 2012 v 12:42 | Miko.TaMpEr |  TH
Video do kterýho jsem se pustila předevčírem, a včera ho nahrála na youtube (teda až když jsem usekla konec kterej se tam nehodil). K videu i když nevědomky mě dokopala Meshi na twitteru, ale jsem ráda. Aspoň jsem si vyhrála, i když tohle mi trvalo tak.. 6 hodin? Asi tak nějak, netuším přesně. I když je kratší, tak se mi zdá o něco lepší než to s Billem. přece jenom jsem si i víc vyhrála s efektama, mám teďkon stáhlý další 'pozadí' do videí, takže si Mikíto bude moct hrát. Nějak jsem neměla představu jakej song bych k tomu měla dát, nakonec jsem si vzpomněla na na We made it od Linkin Park a Busta Rhymes(e) a dala tam instrumentální verzi.Návštěvnost 9.1. - 15.1.

16. ledna 2012 v 12:26 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog

Navstevnost za minuly tyden (9.1. 2012 - 15.1. 2012) je:
Pondeli: 9
Utery: 13
Streda: 24
Ctvrtek: 18
Patek: 20
Sobota: 18
Nedele: 17

Celkem: 119

● You don't know you're beautiful ● Bill Kaulitz

13. ledna 2012 v 18:53 | Miko.TaMpEr |  TH
Video, které jsem více méně dneska udělala z nudy. Skoro tři hodiny vztekání se a modlení se aby se Sony Vegas třeba náhodou nezavřel, nebo to nespadlo. Povedlo se mi hejbnout úplně náhodou s jedním kouskem textu ve videu, a vztekala jsem se, že zase nevím jak se mi to podařilo, nakonec jsem to opět znovu našla, a s textem si pokusila pohrát v celém videu.
Možná se Vám líbit nebude, ale mě jo i když je takový chudější :)


Miko drew 0.2

12. ledna 2012 v 23:39 | Miko.TaMpEr |  My Drawings
Hlavně, že jsem to sem chtěla dát už před několika hodinama a dávám to sem zase chvíli před půlnocí -.-
Absolutně nemám tušení co tu je a není, takže pokud tady bude něco už podruhý omlouvám se za to, ale tohle jsou poměrně nový fotky. Zapaspartované zátiší (bílý 'rámeček', béžový papír), plus obrázky co jsem kreslila doma (ten zbytek). Zapaspartovaný jsem to takhle musela mít k talentovkám. Mimochodem.. některý výtvory jsou samozřejmě staršího data (na konzultace a se zátiším jsem začla koncem listopadu, a ty domácí práce jsou některé taky starší).
Kdyžtak perex :)

New design

10. ledna 2012 v 21:54 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog
O novém designu jsem přemýšlela už delší dobu, až dneska jsem se rozhodla nějaký udělat. Pozadí jsem nedělala já, ale našla na této stránce. Popravdě se mi i líbí, nechtěla jsem nic složitýho spíš něco jednoduchýho jako tohle. Samozřejmě bych ho asi udělala dřív, ale celý den jsem byla v Praze, a vrátila se v.. 7 nebo chvíli před sedmou? Netuším teď.
Nenapadá mě co bych sem měla dál psát, tak ještě dám náhled designu - kdyby se někomu zobrazoval blbě tak stačí napsat a já uvidím co s tím udělám (asi ale nic).

Náhled:

imagebam.com

B.K. 0.3

9. ledna 2012 v 21:13 | Miko.TaMpEr |  TH


I did it :3

9. ledna 2012 v 20:55 | Miko.TaMpEr |  My Diary

Po několika dnech nervování se, je Miko šťastný človíček. Pravděpodobně se na mě 5. ledna usmálo štěstí a nechalo mě talentovky udělat. Sice jen tak tak ale hlavně, že jsem se tam dostala ne? O:) Jsem ráda, že to všechno mám už za sebou, nemusím se trápit s talentovkama, a možná ani se střední teďkon nějakou dobu. Jenom budu muset zamakat ve škole, a zítra povezu na GAPE zápisový lístek.

Absolutně nezávidím těm co to teprve čeká - například mým milovaným spolužákům. Ještě ke všemu těm co budou dělat přijímačky. Aspoň že už můžu být 'vysmátá' a nebudu muset myslet na to jestli jsem talentovky udělala nebo ne.
Ve středu mě po několika dnech čeká škola, to zvládnu ale. A docela se těším, až některé z těch 21 lidí uvidím. Víc se zatím ale těším zítra do Prahy - podat zápisovej lístek, Starbucks, a lítání po obchodech (plus si budu muset sehnat nějakej další lak od Essence) O:). Ještě by mi mohli vyjít Sunrise Avenue 9. března a setkání s D. (která by měla přiletět zpátky do ČR v dubnu) a byla bych mega šťastnej človíček.

Zase jeden kraťoulinkej článeček píšu na několikrát. Mikíto mizí, možná se tu ještě za chvíli něco objeví netuším, ale jdu konečně psát nějakou povídku zase (dopisovat), a nebo si dál hrát v Sony Vegasu ^^

Návštvěnost 2.1. - 8.1.

9. ledna 2012 v 11:29 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog
Navstevnost za minuly tyden (2.1. 2012 - 8.1. 2012) je:
Pondeli: 8
Utery: 8
Streda: 10
Ctvrtek: 6
Patek: 12
Sobota: 13
Nedele: 17

Celkem: 74

Tomorrow..

4. ledna 2012 v 18:11 | Miko.TaMpEr |  My Diary

Až včera jsem zjistila, jak hodně jsem se mýlila. Jak jsem si mohla v říjnu myslet, že už víc nervózní být nemůžu? Včera jsem byla jako vždy na konzultacích a bylo mi tam celou dobu blbě. Až když jsme šli s rodiči do Ikei, uvědomila jsem si, že to je as tím, že se mi už blíží talentovky. A ani bych se nedivila, kdyby to opravdu byl ten důvod. Díky tomu jsem dneska ani nešla do školy, nezvládla bych to tam, nedokázala bych se na nic soustředit. Vždyť dneska jsem vstávala v 10 hodin a ještě teď se pořádně soustředit nemůžu.

Když jsem včera vylezla z vany tak jsem myslela, že umřu zimou. Celá jsem se klepala, a hned běžela do postele pod deku, mamča mi nakonec dala ještě její, a já ještě brečela. Nevím co bylo tím důvodem, a vědět to nechci. Já budu ráda když dneska usnu v pohodě (doufat můžu - stejně se to nestane).

Za 'pár hodin' nás čeká i odjezd do Kladna za babičkou, aby jsme nemuseli zítra vstávat moc brzo, a měli to i blíž do Prahy. Rovnou si beru i blok, a sešit na dějepis abych si zopakovala některý věci na pohovor. Ještě se ale asi kouknu po sešitu z osmičky, ten by se mi hodil víc než ten z devítky. Jenom vědět kde je, že. Možná bude někde v šuplíku s učením, mohl by být, pamatuju si jak jsem několikrát do školy místo sešitu do devítky přitáhla ten z osmičky.

Pokud ty talentovky zítra nedám, dopadne to více méně dost blbě. A nebudu jenom vzteklá, že jsem se na tu mou vysněnou školu nedostala. Čeká mě stylizace mušle, zátiší, a barevná kompozice (léto a zima), pohovor, a vlastně i ukázka mých prací. Můžu mít i fotografie takže s sebou tahám prázdný cdčka a něco tam přetáhnu a dám to k tomu taky. Jenom budu muset nějaký najít v notebooku.

Nebudu lhát, ale opravdu doufám, že ty talentovky dám, jinak jsem v hajzlu. V osm ráno tam mám být a budu tam nějak do pěti - pohovory se přece jenom protáhnou. Profesorka říkala, že tak 10 - 20 minut na každýho. Great.
No nic mizím.. musím se pokusit najít ten sešit, a kouknout na nějaký ty fotky.

A jak tak koukám tak tohle je po dlouhý době nějakej článek jako tenhle.

Návštěvnost 26.12. - 1.1.

2. ledna 2012 v 13:19 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog
Navstevnost za minuly tyden (26.12. 2011 - 1.1. 2012) je:
Pondeli: 17
Utery: 9
Streda: 11
Ctvrtek: 28
Patek: 11
Sobota: 21
Nedele: 23

Celkem: 120