>>>REKLAMY do rubriky a kopíruj s klikačkou!

I did it :3

9. ledna 2012 v 20:55 | Miko.TaMpEr |  My Diary

Po několika dnech nervování se, je Miko šťastný človíček. Pravděpodobně se na mě 5. ledna usmálo štěstí a nechalo mě talentovky udělat. Sice jen tak tak ale hlavně, že jsem se tam dostala ne? O:) Jsem ráda, že to všechno mám už za sebou, nemusím se trápit s talentovkama, a možná ani se střední teďkon nějakou dobu. Jenom budu muset zamakat ve škole, a zítra povezu na GAPE zápisový lístek.

Absolutně nezávidím těm co to teprve čeká - například mým milovaným spolužákům. Ještě ke všemu těm co budou dělat přijímačky. Aspoň že už můžu být 'vysmátá' a nebudu muset myslet na to jestli jsem talentovky udělala nebo ne.
Ve středu mě po několika dnech čeká škola, to zvládnu ale. A docela se těším, až některé z těch 21 lidí uvidím. Víc se zatím ale těším zítra do Prahy - podat zápisovej lístek, Starbucks, a lítání po obchodech (plus si budu muset sehnat nějakej další lak od Essence) O:). Ještě by mi mohli vyjít Sunrise Avenue 9. března a setkání s D. (která by měla přiletět zpátky do ČR v dubnu) a byla bych mega šťastnej človíček.

Zase jeden kraťoulinkej článeček píšu na několikrát. Mikíto mizí, možná se tu ještě za chvíli něco objeví netuším, ale jdu konečně psát nějakou povídku zase (dopisovat), a nebo si dál hrát v Sony Vegasu ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni že jsi tu byl

:-)KLIK:-) 100% (957)

Komentáře

1 Perhonen Perhonen | 9. ledna 2012 v 23:07 | Reagovat

K úspěchu gratuluju, jak je vidět sen se stal skutečností, už o něm nemusíš snít, můžeš ho žít :) Takže nezbývá než popřát hodně síly na další roky.

Moment, moment, koncert finských Sunrise Avenue? Kde budou hrát?

2 Miko.TaMpEr Miko.TaMpEr | E-mail | Web | 10. ledna 2012 v 21:31 | Reagovat

[1]: Chtěla jsem ti odepsat na blog, ale všimla jsem si že je zrušený tak odepíšu tady :)

Předem bych ti chtěla moc poděkovat :) Snad se mi i v několika příštích rocích na škole bude líbit a nebudu mého rozhodnutí litovat :)

Ano, v Rock Café na Národní třídě na Praze 1 :)
http://ticketportal.cz/podujatie_search.asp?id=128668 Ještě odkaz pokud by jsi chtěla :)

3 Perhonen Perhonen | 11. ledna 2012 v 22:44 | Reagovat

Jo, zrušila jsem ho krátce po Vánocích, zjistila jsem, že mi to už nedává to, co dřív a že mě to hlavně už cca rok (ne-li mnohem déle) vůbec nebaví.

Dostat se přes talentovky (všeho druhu) je obrovskej úspěch už sám o sobě - nemyslím si, že bys toho někdy litovala, když jsi do toho vložila tolik úsilí ;)

Skvěle, navíc je to pátek, pokud nebude březen finančně náročný, nenechám si Sunrise Avenue ujít :)

4 Miko.TaMpEr Miko.TaMpEr | E-mail | Web | 11. ledna 2012 v 23:09 | Reagovat

Absolutně tě chápu, ani u mě už to není to co dřív, a někdy bych tenhle blog nejradši zrušila. Na druhou stranu ho mám ale už šíleně dlouho a nechce se mi to jenom takhle smazat, takže když už tak ho tady radši nechám jenom tak a třeba bych se zase někde vrátila :)

To ano, musím souhlasit. Vlastně jsem dojížděla i na konzultace (a tam budu ještě dál jezdit abych nevyšla ze cviku) a nechci zase aby ty peníze za to byli zbytečně vyhozený :)

Právě, právě. Pátek se hodí dokonale, pak je hned víkend takže jedině dobře :). Já doufám, že až mi to rodiče kompletně povolí a budu se chystat koupit lístky tak ještě budou, protože je bych si nerada nechala ujít :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama