>>>REKLAMY do rubriky a kopíruj s klikačkou!

Monday

16. ledna 2012 v 13:12 | Miko.TaMpEr |  My Diary

Tentokrát se ozývám dřív než normálně. Většinou článek jako tenhle píšu kolem jedenáctý večer jako včera večer, ale pak jsem musela jít takže.. skončil rozepsanej s fotkou a písničkou a to bylo všechno. Ale v tuhle chvíli bych měla bejt i ve škole, naštěstí nejsem. Jako každý pondělí do školy jsem šla až na devátou, protože jsem uvolněná z tělocviku a měli jsme do půl dvanáctý (a zejtra do půl čtvrtý.. uh). Budu doufat, že aspoň kamarádka přijde do školy. Chci jí ještě dát opožděnej dárek k Vánocům. Jedný jsem ho dneska dala, jedna mě ještě čeká. To budu hold nosit v batohu dokud se neobjeví :).
Na to, že jsme měli do půl dvanáctý tak to bylo i docela na nic. Matika - dopisovala jsem si s Honzou písemku, jindy jsme jí nedopisovali takhle dodatečně, oba jsme na dost špatný známce a tou písemkou si to já rozhodně nevylepším nýbrž zhorším, psala jsem dva malý testy o 4 otázkách z přírodopisu. Dopadlo to špatně, ale učitelka naštěstí řekla ať si z toho nic nedělám, že ta známka mi nijak neublíží. Naštěstí! Zejtra mě ještě čeká chemie, ale to mi má učitelka napsat na facebook jestli jí budu psát nebo ne, tak očekávám zprávu.
Opět jsem měla vyhlídnutej foťák (zrcadlovku za necelý 3 tisíce), bylo to jakože jo, že bych ho mohla dostat, zaplatila bych si ho ze svýho sešlo z toho. Budu mít místo toho novej mobil ale dobře. Ne, že bych si stěžovala ale o tý zrcadlovce taky nějakou dobu 'sním', hold si budu muset počkat. Měla bych mít zakázáno se takhle po těch foťákách koukat - trochu nebezpečný.
Dneska se už i konečně objevila na iTunes BTK app i pro iPhone, iPod, iPad. Bohužel nevím jak se to platí ani nic takovýho, zatím byla dostupná akorát pro androidy a to jsem po tý aplikaci koukala už i na mamčiným mobilu, která dostala novej - Androida, ale to bude asi trošku smůla, že by to tam měla ona. Tralala. Přece jenom chtěla bych tu aplikaci mít 'u sebe' ale zase, se nemám na iPodu jak připojit k internetu, akorát tak přes wifi, ale doma nemáme router takže bych mohla akorát v nákupních centrech a tak -.-
Je to moc složitý. A já se snad půjdu zase zahrabat do Sony Vegasu a dělat na nějakým dalším videu, a nebo se pokusit dostat 'Phoenix Down' od The Unguided do iPodu což se mi včera nepodařilo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni že jsi tu byl

:-)KLIK:-) 100% (957)

Komentáře

1 Ida Ida | Web | 28. ledna 2012 v 22:25 | Reagovat

Hello dear! Nice to see you in my blog again ; ) How are you? I'm fine! A lot of singing and dancing right now, since we're rehearsing a lot for the show! It's getting closer.... : )

The tattoo is almost finished, I just have som coloring left, and also a few butterflies.. maybe I want to color the hair on the girl too, but I don't know... At least now it looks more finished than before! I am VERY happy with it! : D

Thank you, I love my cat hat ; D Hope you will find the skull-top on H&M! Kisses and hugs!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama