>>>REKLAMY do rubriky a kopíruj s klikačkou!

Něco co bych nejradši nikdy nevyplňovala.

20. února 2012 v 19:12 | Miko.TaMpEr |  My Diary


Šíleně originální nadpis ale je to pravda!
Zvláštní psát opět po nějaké době nějaký článek. Po nějaké době se mi ale konečně chce a mám i čas tak jsem si řekla proč toho nevyužít. Článek jsem sice už začala před několika hodinami, ale nakonec se jelo podívat se na Bouřňák a do Teplic tak jsem ho akorát uložila do rozepsaných článků a teď se k němu vrátila.
Na bouřňáku bylo překvapivě hezky, sluníčko svítilo, a bylo teplo (-4 stupně ale bylo teplo!). Já osobně nelyžuju, zkusila jsem to minulý rok a od tý doby lyže nechci ani vidět. Nikdy na nich nebudu umět jezdit, a ani na to moc nemám nervy. Furt padat na zem, ale asi jde o zvyk ^^.

Nedávno jsem se dozvěděla o výstavě v Praze "The Art of Hard Rock". Hrozně jsem tam chtěla jet, ale dočetla jsem se že 17. února skončila, ale předchvilkou jsem se zase na jednom z blogů, které pravidelně navštěvuji dozvěděla, že výstava trvá do konce března. Možná to ale bylo myšleno pouze tak, že celkově výstava "The Art of Hard Rock" trvá do konce března, a ne že bude do konce března v Praze. Teď jsem se opět dočetla, že výstava trvala do 17. února, takže to vypadá, že jsem to prostě prošvihla ^^. Kdyby se bydlelo v Praze, a dozvěděla bych se o výstavě dřív, měla bych možná i šanci se tam dostat. Hold nedá se nic dělat :).
Snad třeba někdy jindy se mi podaří někam dostat - jenom abych toho neměla dost pokud na střední budeme chodit taky na výstavy (teď si tím ani nejsem jistá jestli se říkalo, že se bude nebo nebude chodit).

Co nevidět to bude měsíc, co píšu jednu povídku, poslední dobou jsem trochu víc polevila a přestala psát. Přitom jsem ještě nedávno byla schopná napsat skoro denně tři stránky ve wordu. Buď není nějak nápad, nebo se mi nechce, furt v tom je něco. Za to jako kdyby se další a další nový nápady hromadily a nechtěli mě nechat dopsat to co mám rozepsané.
Ve škole jsem poslední dobou taky jako když tam nejsem. Teďkon nedávno jsem byla nemocná, a dneska tam taky nebyla nebylo mi od soboty dobře. Včera mě začalo píchat u srdce, měla jsem šílený křeče do břicha a podobně. Dopoledne se jelo k doktorce, ta mi mile oznámila, že má podezření na slepák, ale před asi hodinkou to opadlo a už mi je dobře. A už si i můžu být jistá, že to prostě slepák není, vím z čeho to bylo a to je hlavní ^^. Zítra mě ještě čeká kontrola, to ještě budu zůstávat doma a ve středu bych se ve škole zase měla objevit. Plus zjišťuju, že asi rostu do země nebo nevím. Měla jsem 149 centimetrů, když jsem byla u doktorky měřená naposledy, dneska se to vzalo i s 15letou prohlídkou na kterou jsem měla přijít už 7. února ale jaksi jsme mysleli že prohlídku mám až 17. a tentokrát mi naměřila že mám 147 centimetrů. Tak co to sakra je?

Já .. se zase ozvu někdy kdo ví kdy, teďkon se hlavně pokusím jít a hnout se z místa v povídce, už by bylo načase O:) A nebo se pro změnu zaseknu na youtube u live verze Totgeliebt od Tokio Hotel (že já začala poslouchat to TH rádio na stránkách Goom rádia) -.-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni že jsi tu byl

:-)KLIK:-) 100% (957)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama