>>>REKLAMY do rubriky a kopíruj s klikačkou!

Březen 2012

Sick and tired.

30. března 2012 v 22:24 | Miko.TaMpEr |  My Diary
Víte co je nejhorší? Když vás celej den bolí hlava, připadá vám, že máte horečku a večer zjistíte, že jí opravdu máte. Samozřejmě si nemůžete dovolit zase zameškat ve škole. Ještě jste natolik unavený, že se Vám podaří usnout když máte hlavu opřenou o stůl a čekáte až vám kamarádka odepíše na smsku.
V tý poloze jsem ležela dobrou hodinku, takže si dokážete asi představit jak mě bolelo za krkem a jak mě bolely záda. I když se mi moc nechce, dneska jdu pryč maximálně o půlnoci, vezmu si prášek a zahučím do postele. Doufám, že v neděli budu mít teplotu aspoň trochu sraženou dolů. I kdyby ne tak prostě na ty tři dny do školy jít musím, nemůžu si dovolit zase chybět. Ve čtvrtek nám začínají prázdniny, takže bych se to pak pokusila srazit později.
Takhle hnusně mi popravdě už dlouho nebylo. Včera se mi ještě ke všemu podařilo zaspat. Nezvonil mi budík, a já si v klídku spala do dvanácti. Končilo se v jednu takže když jsem se vzbudila, už ani nemělo cenu jet do tý školy. Tak 20 minut než bych se připravila a 10 minut cesta do školy. To bych tam jenom učitele pozdravila.
Od včerejška se víceméně pokouším nakreslit George(a?) když má zítra ty narozeniny. A hlavně jsem ho nikdy nekreslila. Nepamatuju si teda, že bych ho kreslila.
Neskutečně mě štve, že jsem nachcípaná. Vůbec na nic nemám náladu, jsem neskutečně unavená, a zralá možná tak akorát na vlezení si do postele a už z ní nikdy nevylízt.
Dneska mi zrovna odjela kamarádka do Paříže se školou, a dočkám se jí zase až ve čtvrtek, hold to bez ní budu muset nějak přežít. Však ono se to povede. I když nevím, nevím když se cejtím tak jak se cejtím. Pf.
Ani na tu grafiku nemám náladu, někdy něco udělám na svoje Tumblr ale tím to končí. Tak trochu doufám, že až budu mít novej program, netuším sice kdy, domlouvalo se to dneska, tak budu mít trochu náladu se s tím alespoň učit.
Zítra to vidím akorát na polehávání v posteli, možná si pustím nějakej film, nebo něco nakreslím a nebo se budu rozčilovat u Temple Run jako včera a dneska.
Alespoň jsem si před pár dněma udělala radost prvníma lístkama pro tenhle rok. Zajímalo by mě jestli to bude jeden jedinej, a nebo k němu ještě nějakej v budoucnu přibude. Jenom to do 15. června vůbec neutíká, bude teprve duben. Hmpf. Pak v den koncertu to všechno uteče hrozně rychle a já se budu muset rozloučit s lidma, se kterýma strávím celý den.
Ještě něco dostáhnu, pokusím se to nainstalovat a půjdu spát ^^.
No nic já budu končit, a budu se pokoušet neumřít na bolesti >.<

Návštěvnost 19.3. - 25.3.

26. března 2012 v 13:40 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog
Navstevnost za minuly tyden (19.3. 2012 - 25.3. 2012) je:
Pondeli: 15
Utery: 17
Streda: 16
Ctvrtek: 15
Patek: 18
Sobota: 0
Nedele: 18

Celkem: 99

Lost in stereo sound

26. března 2012 v 0:19 | Miko.TaMpEr |  My Diary

Miluju když se po zimě pokaždý konečně oteplí, jednu věc na tom ale nesnáším.. alergie, které se se mnou pokaždý táhnou až do podzimu. Člověk pšíká víc než normálně. Místo pšíkání jednou za čas to je skoro každej den -.- Představa, že to v tuhle chvíli je ještě víceméně 'dobrý' a bude to horší. Pf.
Přála bych si aby ty víkendy pokaždý neutíkaly tak rychle. Dneska (no vlastně včera když tak koukám na čas) se bylo na 'chalupě', jelo se tam nějak po druhý hodině, a přijelo se pokud se nemýlím kolem osmý, takže jsem maličko 'mrtvá'. Spát jsem šla ve čtyři, protože jsem měla v noci zase kecavou a povídala si s mamkou, a vstávala v jednu ._. Ještě nám šli hodiny blbě tak jsem si myslela, že vstávám ve dvanáct. V noci jsem ještě lítala od mobilu k mobilu abych zjistila jakej je vlastně vůbec čas. Na mým mobilu, a na mamčiným mobilu a na hodinách dvě hodiny, a na iPodu, na notebooku a na mamčiným druhým mobilu byli tři hodiny. Byla jsem kompletně zblblá pak se to nakonec dalo do pořádku a já byla spokojená, že už konečně vím kolik je hodin.

I am tired of this

19. března 2012 v 22:52 | Miko.TaMpEr |  My Diary

Už mě neskutečně unavuje to, že s blogem furt něco je. Nedávno nešel velký většině lidí, a už asi.. tři dny když chci přímo na 'witchtaranee.blog.cz' mi to napíše 'sandan'. Takže já pokaždý abych zjistila jestli není nějakej komentář musím přes nějakej článek, a až tím se na ten blog vůbec dostanu. Zvláštní je, že na opeře to jde, na svůj druhej blog se dostanu přes chrome taky úplně v pohodě, ale prostě se nemůžu dostat sem. Takže já samozřejmě neskutečně 'happy', že mi to nejede :).
Dneska jsem se dozvěděla, že se pravděpodobně v neděli jede na malou vesničku kde táta vyrůstal. Naposledy jsem tam byla koncem srpna když mi umřel pejsek, a pohřbívali jsme jí tam. Furt je to pro mě takový hnusný téma, a nejradši bych se na to místo nevracela. Možná, ale nebude tak špatný tam jet. Je tam klid, auto tam skoro neprojede, můžu si zalízt někam aniž by bylo možný mě tam rušit. Možná tam budu mít i šanci nafotit tam něco víc než doteď.
Plus jsem dneska byla konečně u kadeřnice (poslední měsíc a půl tam jsem víc než kdy jindy o.O) a měla jsem jedno z nejlepších kapučín vůbec :3. Ke kadeřnici jsem dorazile před druhou hodinou, a kolem čtvrtý hodiny jsem byla hotová (možná něco po čtvrtý už si nejsem jistá). Vlasy se museli odbarvit (teda spíš akorát jejich část), takže jsem pak byla žluto zrzavá a měla v tom pár černejch proužků ještě (ale mohlo to být horší), a mělo se původně barvit na modrou. Měla pro mě barvu od Directions přesněji - Lagoon Blue. Kdo ví proč se mi to chytlo do zelena, takže jakmile se sundal alobal a zjistilo se jak blbě se mi to chytlo šlo se to hned vymejvat a pak přebarvovat na červenou se kterou jsem maximálně spokojená. I se mi k oblečení bude hodit víc :D

Návštěvnost 12.3. - 18.3.

19. března 2012 v 10:01 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog
Navstevnost za minuly tyden (12.3. 2012 - 18.3. 2012) je:
Pondeli: 18
Utery: 21
Streda: 17
Ctvrtek: 19
Patek: 28
Sobota: 23
Nedele: 16

Celkem: 142

Pomalu ale jistě, začínám blog.cz nechápat. Dostanu se na každej blog, na úplně každej, dostanu se na svým druhým blogu na ten blog (samozřejmě), do správy blogu, stejně jako tady na witchtaranee, ale když chci přejít přímo na blog, tak to jenom oznámí 'sandan', takhle to mám už asi dva dny. V chrome mi to nejde, zkoušela jsem to ještě v opeře, a tam to více méně šlo, tak netuším co s tím je :/

2 years ♥

16. března 2012 v 20:52 | Miko.TaMpEr |  My Diary
Poslední dobou se zase po dlouhý době oteplilo a bylo hezky. Nejlepší počasí mi přišlo dneska. Sice jsem furt měla mikinu, ale teplo bylo furt, jenom pak kolem 7 hodiny už takový teplo nebylo, ale na bundu to tady rozhodně nebylo :')

Včera mě neskutečně mrzelo, že prostě nejsem z Prahy. Byli to dva roky od koncertu TH v Praze. Dva roky ode dne kdy jsem se poprvý a zatím i naposledy setkala s úžasnou osobou. Byl to jejich první koncert na kterým se vlastně byla. Doteď mě štve, že jsem si nechala propadnout lístky na stání, a radši šla do toho 'VIP' a měli jsme akorát tak levnější pití, a tak. Hold asi jsem si myslela, že to zahrnuje něco lepšího. Na G's jsem pořádně neviděla, jenom když Georg přešel víc k Billovi a nebo rovnou k Tomovi. Hold, snad někdy jindy, furt je tady ta 'menší' šance, že by mohli přijet.
Od tý doby co se mi vrátil notebook z reklamace jsem do něj ani ještě nedala zpátky fotky z koncertu, takže jsem využila včerejšek, dala je tam, rovnou je uložila ještě na rajče, a všechny si je prohlídla. Možná ty fotky nebyli perfektní, ale dlouho jsem je neviděla, a bylo hezký si 'zavzpomínat'. :') Hádám, že dneska si ještě pustím videa, pokud se budu nudit. Kdo ví ^^

A ještě 'pár' fotek. Nějak se mi v poslední době nahromadily (a stejně tady jsou jenom fotky ze včerejška, a dneška :D to je tak když máte novej foťák) :D

Lost in Darkness

13. března 2012 v 23:56 | Miko.TaMpEr |  My Diary
Pokaždý mě hrozně štve, když nejlepší nápady co bych mohla kreslit, nebo co bych mohla napsat do povídky, přichází pozdě v noci, když musím jít spát. Přes den jako kdyby se to všechno vykouřilo, jsem bez nápadů, nic se mi pořádně nechce. Obrázek jsem schopná hledat několik hodin když chci kreslit podle předlohy. A stejně ho buď nenakreslím protože je moc brzo, a nebo je moc pozdě. Nejradši jsem když to co rozdělám nenechám přes noc někde ležet ale rovnou to celý dokončím. Později pořádně nejsem schopná se k tomu ani vrátit. Někdy mě to i dokonce mrzí. Teď když mám čas, mohla bych si něco najít, místo toho jsem na blogu a píšu článek. Popravdě možná jsem měla tušit, že to takhle skončí.
Ke kreslení mě to po více jak dvou měsících kdy jsem toho měla plný zuby díky talentovkám, táhne. Chci kreslit, více méně i ta nálada většinou je. Netuším co pořád dělám špatně.
Vypadá to, že si nakonec zase přetáhnu něco do iPodu, zítra si do školy vezmu blok a budu si čmárat něco tam. Pojede se opět podle rozvrhu vedlejší třídy, protože obě třídy máme většinu lidí od nás.. nebo spíš budeme mít v Německu kvůli něčemu co mělo něco společnýho s Fyzikou. Není to poprvý, ale teďkon to bude naposledy. Zatím pokaždý co jsem byla ve škole, tak ty dny jsme měli 'flákárnu' tak proč si s sebou nevzít blok aby mi to případně i rychleji utíkalo.
Tohle bude více méně všechno. Na to jak krátký jsem to plánovala, jsem se i docela rozepsala. Já si teďkon půjdu zkusit ještě jednou něco najít, a případně to i začít, a třeba v tom zítra pokračovat ve škole.
Dobrou noc.

Návštěvnost 5.3. - 11.3.

12. března 2012 v 18:01 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog
Navstevnost za minuly tyden (5.3. 2012 - 11.3. 2012) je:
Pondeli: 12
Utery: 8
Streda: 14
Ctvrtek: 10
Patek: 10
Sobota: 12
Nedele: 19

Celkem: 85

Měla jsem připravenej článek, ale ani nevím jestli ho nakonec budu psát. Díky tomu, jak blog.cz blbnul mě to i nějak přešlo, tak vůbec nevím.

Návštěvnost 27.2. 4.3.

5. března 2012 v 13:04 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog
Navstevnost za minuly tyden (27.2. 2012 - 4.3. 2012) je:
Pondeli: 13
Utery: 13
Streda: 11
Ctvrtek: 20
Patek: 10
Sobota: 16
Nedele: 13

Celkem: 96

Avatars ll Bill Kaulitz

3. března 2012 v 21:19 | Miko.TaMpEr |  My graphics
Po dlouhé době nějaká grafika. Všechny fotky co jsem použila jsou ze 3. září 2009 z Francie (Radio NRJ). Použila jsem na ně akorát akce, zkoušela jsem i textury, na dva z těhle avatarů a pak to vzdala, protože i když mám textur více méně hodně, většina z nich se mi k tomu nehodila, tak jsem se na to pak vykašlala.


Kopírovat pouze s uvedením zdroje když už :).