>>>REKLAMY do rubriky a kopíruj s klikačkou!

2 years ♥

16. března 2012 v 20:52 | Miko.TaMpEr |  My Diary
Poslední dobou se zase po dlouhý době oteplilo a bylo hezky. Nejlepší počasí mi přišlo dneska. Sice jsem furt měla mikinu, ale teplo bylo furt, jenom pak kolem 7 hodiny už takový teplo nebylo, ale na bundu to tady rozhodně nebylo :')

Včera mě neskutečně mrzelo, že prostě nejsem z Prahy. Byli to dva roky od koncertu TH v Praze. Dva roky ode dne kdy jsem se poprvý a zatím i naposledy setkala s úžasnou osobou. Byl to jejich první koncert na kterým se vlastně byla. Doteď mě štve, že jsem si nechala propadnout lístky na stání, a radši šla do toho 'VIP' a měli jsme akorát tak levnější pití, a tak. Hold asi jsem si myslela, že to zahrnuje něco lepšího. Na G's jsem pořádně neviděla, jenom když Georg přešel víc k Billovi a nebo rovnou k Tomovi. Hold, snad někdy jindy, furt je tady ta 'menší' šance, že by mohli přijet.
Od tý doby co se mi vrátil notebook z reklamace jsem do něj ani ještě nedala zpátky fotky z koncertu, takže jsem využila včerejšek, dala je tam, rovnou je uložila ještě na rajče, a všechny si je prohlídla. Možná ty fotky nebyli perfektní, ale dlouho jsem je neviděla, a bylo hezký si 'zavzpomínat'. :') Hádám, že dneska si ještě pustím videa, pokud se budu nudit. Kdo ví ^^

A ještě 'pár' fotek. Nějak se mi v poslední době nahromadily (a stejně tady jsou jenom fotky ze včerejška, a dneška :D to je tak když máte novej foťák) :D


Na nástěnce - tam je snad už od 16. března z roku 2010, nejsem si vůbec jistá, kdy jsem ho tam dávala, každopádně tam je už dlouho, a mám ho furt hezky na očích :')


Stejně nechápu jak jsem pár stránek mohla přepisovat přes tři hodiny o.O Ale aspoň to po sobě můžu přečíst, ne jako jindy, kdy jsem schopná škrábat jak kocour :D

Ta věž se mi stejně furt zdá křivá. Na absolutně všech fotkách, na kterejch je. Přitom když se na ní člověk podívá (ne když je to na fotce) tak křivě nevypadá.


Je to šíleně blízko místu kde bydlím, a stejně tam moc nejsem. Ale je tam úžasnej klid, i když je tam třeba několik desítek lidí, kteří tam třeba venčí psy, nebo tam jsou s dětmi. A to i v létě :) Tohle je jedno z těch míst, který mi asi bude pak v Praze chybět.


Vůbec to takhle myšlený nebylo, ale bylo to za jízdy a ten 'aquadrom' se tam trošku vecpal :D


A když to měla původně být fotka s psíkem, ale ona mi stačila utýct, ale táta stejně fotil dál :D
A ty rukávy mi jsou stejně furt dlouhý i když je ta mikina v Sku (která by mi jindy byla malá, a nezapla bych jí, tahle je úplně v pohodě).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni že jsi tu byl

:-)KLIK:-) 100% (957)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama