>>>REKLAMY do rubriky a kopíruj s klikačkou!

Lost in stereo sound

26. března 2012 v 0:19 | Miko.TaMpEr |  My Diary

Miluju když se po zimě pokaždý konečně oteplí, jednu věc na tom ale nesnáším.. alergie, které se se mnou pokaždý táhnou až do podzimu. Člověk pšíká víc než normálně. Místo pšíkání jednou za čas to je skoro každej den -.- Představa, že to v tuhle chvíli je ještě víceméně 'dobrý' a bude to horší. Pf.
Přála bych si aby ty víkendy pokaždý neutíkaly tak rychle. Dneska (no vlastně včera když tak koukám na čas) se bylo na 'chalupě', jelo se tam nějak po druhý hodině, a přijelo se pokud se nemýlím kolem osmý, takže jsem maličko 'mrtvá'. Spát jsem šla ve čtyři, protože jsem měla v noci zase kecavou a povídala si s mamkou, a vstávala v jednu ._. Ještě nám šli hodiny blbě tak jsem si myslela, že vstávám ve dvanáct. V noci jsem ještě lítala od mobilu k mobilu abych zjistila jakej je vlastně vůbec čas. Na mým mobilu, a na mamčiným mobilu a na hodinách dvě hodiny, a na iPodu, na notebooku a na mamčiným druhým mobilu byli tři hodiny. Byla jsem kompletně zblblá pak se to nakonec dalo do pořádku a já byla spokojená, že už konečně vím kolik je hodin.


'Zítra' zase do školy, kam se mi moc nechce, ale těší mě to, že začínám opět až v devět, a možná nám zase odpadne volba povolání (poslední dobou odpadá každou chvíli o.O). Na češtině začínáme číst, z knížek kterou si přineseme. Každý pondělí dva lidi, a jede se podle abecedy (a já hned jako druhá T-T). Nemám ráda když musím číst nahlas. Dělá mi problém když jsem zkoušená. Samozřejmě knížku nemám že.. víceméně jsem na to zapomněla, a měla jsem to mít už minulej tejden (nebyla jsem tam). Tejden předtím máme přinýst učitelce knížku aby se domluvilo co budu číst, abych nečetla celou hodinu. To si 'zítra' zase něco vyslechnu. Každou chvíli na mě řve. 'Regino proč tohle neumíš? A proč neumíš támhleto?!' >.< Vůbec mě tam nebaví chodit když vím, že se uvidím se třídní, která mě zase za něco seřve.
Příští týden by se mělo jet po dlouhý době do Drážďan, a do Prahy. Zaplatit školu, plus tam dát fotky dvě ._.
No 'Mikíto' půjde. Ještě si musím připravit tašku a pak do hajan ^^ Dobrou :3

Tak neskutečně si přeju abych se s ní tenkrát stihla rozloučit. Jsem ale na jednu stranu ráda, že umřela když spala. Nedokážu si představit, že bych jí měla přes den chovat a ona by mi přestala dýchat v náručí.

Nedávný nekonečný sledování Kuroshitsuji :3

A teď už fakt dobrou :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni že jsi tu byl

:-)KLIK:-) 100% (957)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama