>>>REKLAMY do rubriky a kopíruj s klikačkou!

Duben 2012

Better than I know myself

23. dubna 2012 v 18:27 | Miko.TaMpEr |  My Diary

Zdravím :)

Tentokrát spíš trochu 'narychlo', zítra jsem ústně a písemně zkoušená z fyziky z celý akustiky a zdá se mi, že nic neumím. Takže sešit budu muset co nejdřív otevřít, a kouknout se na to.

Víte co nemám ráda? Když se s učitelkou na matematiku domluvíte ještě s vaší kamarádkou na doučování po škole, od 13:55 stepujete před její třídou 20 minut, pak vás jiná učitelka seřve, ať jí jdeme hledat, a nakonec zjistím že ve 13:50 odešla. Nechápu proč nám to nemohla říct. Domluvený to bylo od pátku, já se konečně dokopala jít ně nějaký to doučování po dlouhý době, a ještě jsme to po matematice učitelce řekli. Bylo to hrozně milý od ní. -.- Zrovna když bych ráda měla něco vysvětleno, protože se z toho zítra píše. Hah, smůla. Poraď si sama Mikíto.

Alespoň jsem si za těch dvacet minut čekání na učitelku v automatu koupila Skittles, a dojedla Bebe sušenky, který jsem si koupila před třetí hodinou.
Sice jsme s kamarádkou šli do kantýny, ale po zjištění, že nemají vůbec pečivo, jsme to radši otočili, ona si rozměnila 50 korun a šli k automatu.
Kromě toho, že jsme šli do automatu jsme si ještě dvaceti minutové čekání zpříjemnily cvičením s 'botama' v rukách, a tancováním po chodbě. Jo bylo to fajn.

Jedna z mých spolužaček a kamarádek se mi poslední dobou mění v maličko namyšlenou a věčně uraženou slečnu. Argh. Nesnáším namyšlený slečny. Bohužel jich po tomhle světě chodí až moc.

Nechápu proč musím mít takový 'štěstí'. Když se nic neděje, a není co fotit tak si do školy foťák beru. A když si myslím, že se dít nic nebude tak bum a najednou je toho maximum, a já samozřejmě nemůžu fotit, že.

Jinak abych se taky dostala od tématu 'škola, škola, škola'. Dneska bylo krásný počasí, že? :3 Nepršelo nic, do školy jsem jela až na devátou, protože z tělocviku mám uvolnění, a byla jsem schopná jít v mikině. Když se šlo ze školy, tak jsem v pohodě už mohla jít dokonce v tričku. Miluju dny jako tenhle. A někdy teď by mělo být 27°C z čehož, jsem nejvíc happy :3

Před několika dny jsem začala cvičit 'Jillian Michaelis 30 Day Shred: Level 1'. Nikdy jsem necvičila tak ráda jako právě teď. Sama se divím, že jsem se do toho dokopala, a poctivě cvičím (dobře, jednou jsem to vynechala - v sobotu, protože mamka měla volno a já si s ní prostě chtěla povídat). Dneska jsem cvičila už 6. den, takže mně brzo čeká přestoupení k levlu 2. První dva dny, no vlastně tři jsem umírala. Pořádně jsem nemohla ani chodit jak mě bolely lýtka, ale teď? Už je to v pořádku, zvládnu víc než ten první den, a nohy ani trochu nebolí. Teda bolí, samozřejmě, ale není to tak, že by mně bolely lýtka když jdu. Jsem ráda, že jsem schopná chodit normálně, a i chodit ze schodů a do schodů normálně. První dny jsem chodila jako kačer.

Dneska jsem ještě samozřejmě zjistila, že koncem srpna přijede jedna z oblíbených kapel - All Time Low, lístky jsou levný, tak uvažuju o tom, že půjdu. Přece jenom tou dobou už budu dávno v Praze, a lepší způsob než tenhle jako ukončení prázdnin neznám. Zatím. Takže tak. :3

Včera jsem začala přemýšlet o článku věnovaném cca pěti blogům, které mě v posledních dnech zaujaly. To si ještě ale promyslím, jestli to udělám nebo ne. Každopádně mohla bych, začala bych to, hodila to pak do rozepsaných článků a postupně doplňovala informace, a nakonec se rozhodla jestli bych to zveřejnila nebo ne.

Měli byste zájem o nějaký takový článek?

Hello there

15. dubna 2012 v 23:58 | Miko.TaMpEr |  My Diary
Zdravíčko! :3

Jsem se zase jednou rozhodla ozvat, ale popravdě spíš tak napůl protože nemám co dělat (mám, nic ale až tak důležitýho to není). Až na to, že si připadám totálně mrtvě, se mám dobře.

Včera se mi povedlo dokončit obrázek na kterým jsem pracovala dva dny, a jinak okolo 11 hodin. Byl to první obrázek nad kterým jsem strávila tolik času, ale rozhodně to za to stálo. Když se na to podívám, uhodnu kdo na tom obrázku je, a myslím že i někteří jiní by to dokázat poznali, pokud danou osobu znají samozřejmě. Snad to alespoň nějak změní 'můj názor' na dvou hodinové práce. Radši nad nějakým obrázkem strávím přes deset hodin, a na konci zjistím že to za těch deset hodin stálo. Hned jak jsem to dodělala tak jsem si hledala něco kam bych obrázek mohla dát aniž by se zničil. Nakonec má svoje místo v šanonu, s A4 'fotkama' TH, které mám taky založené tam. Alespoň vím, že tam se nezničí, ne jako kdybych to nechala někde povalovat.

Teďkon v úterý by mě měla čekat návštěva doktorky, příští týden návštěva střední. Hádám, že kvůli konzultacím a zaplacení školy. Jo je to úžasná škola, ale do Prahy jednou chci kvůli nákupům ne abych tam jezdila jenom kvůli škole. Když tam jezdíte takhle skoro každé úterý už od listopadu omrzí vás to. Naposledy jsem tam byla sice v lednu, ale i tak to nic nemění na mém názoru. A ještě někdy příští týden by mě měla čekat vlastně návštěva vesničky kousek od Berouna. Dneska po obědě mi kamarádka konečně vyletěla ze Seattlu, a vrátí se mi sem do Česka. Až se tu zase zítra nebo kdo í kdy objeví tak se jí zkusím zeptat jestli by se nechtěla setkat. Přece jenom když budu hodně blízko od místa kde bydlí tak proč toho nevyužít.

Návštěvnost 2.4. - 8.4.

9. dubna 2012 v 14:09 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog
Navstevnost za minuly tyden (2.4. 2012 - 8.4. 2012) je:
Pondeli: 17
Utery: 18
Streda: 16
Ctvrtek: 13
Patek: 18
Sobota: 18
Nedele: 20

Celkem: 120

If I Die Tomorrow

8. dubna 2012 v 21:17 | Miko.TaMpEr |  My graphics

imagebam.com

Klikněte na obrázek a uvidíte to v plný velikosti ;)
Po docela dlouhé době tu přidávám něco do rubriky s grafikou. Nevím jestli zalhat, že jsem na ní zapomněla a nebo se přiznat a prostě říct, že jsem grafiku skoro nedělala. Ne takovouhle větší, každopádně každou chvíli jsem přidávala na svoje Tumblr 'upravený' fotky.
Inspirace přišla díky ukázce 'If I Die Tomorrow' ve, které zpívá i Bill. Na 'blendu' je kousek z textu, který je v ukázce slyšet. Rovnou jí sem k textu i přidávám, není důvod proč by to tu nemohlo být.
Popravdě i se mi to líbí, a líbilo i kdyby tam Bill nezpíval i když bych se o tý písničce dozvěděla definitivně později, protože nejsem zase až tak velká fanynka Far East Movement, abych znala všechny jejich songy, koukala na jejich stránky a podobně. Nedivila bych se kdyby se tohle po vydání hrálo každou chvíli na nějakých diskotékách v Americe, opravdu by mě to nepřekvapilo. Tady to ale nějak nečekám, myslím že bude i zázrak když to uslyšíme v rádiu (s čím myslím taky moc počítat nemusíme).


Summer Paradise

2. dubna 2012 v 21:07 | Miko.TaMpEr |  Favorites

Je úžasná, a venku není nejtepleji tak proč sem nedat tohle :3 Stejně je to tu více méně mrtvý :D
Pokaždý když slyším tuhle písničku, chci léto, a nebo alespoň někam k moři. Do tepla, jít si zaplavat, a ne do bazénu,.. ^^

New design

2. dubna 2012 v 20:05 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog
Zase nový design. Víceméně jsem ho (asi) ještě tak brzo nechtěla, ale nedá se nic dělat. Nudila jsem se, udělala tohle, a měla nutkání se s tím poprat a nastavit to. Doma sedím zavřená s neštovicema, tak mi nic jinýho nezbývalo. Samozřejmě jsem mohla dělat něco jinýho. Vždycky můžu.
Furt je tady ale jeden problém na kterej v tuhle chvíli opravdu náladu nemám. Když sjedete níž po blogu tak je v pravým okraji takovej 'kousek', nevím ani jak tomu říkat. Ten tam ještě nějakou dobu uvidíte. Já sama si v tuhle chvíli nejsem jistá s tím, co s ním udělat, aby to bylo tak jak chci. >.<
Já se teď pokusím něco nakreslit, a nebo si najít stránku kde jsem skončila a dál si číst mangu. Online. Bohužel -.-

Návštěvnost 26.3. - 1.4.

2. dubna 2012 v 19:22 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog
Navstevnost za minuly tyden (26.3. 2012 - 1.4. 2012) je:
Pondeli: 19
Utery: 18
Streda: 12
Ctvrtek: 13
Patek: 18
Sobota: 17
Nedele: 16

Celkem: 113

To je hrozný už je duben.. >.<