>>>REKLAMY do rubriky a kopíruj s klikačkou!

Květen 2012

May Random

28. května 2012 v 23:29 | Miko.TaMpEr |  Random
Jsem nějaká líná na psaní nějakých článků tak pouze přináším v pořadí druhý 'random' článek. A jak jste si asi už všimli, pár dní je tu nový design. Ten předchozí mně moc rychle omrzel, a byl moc 'chladný'. Nebo mi tak alespoň připadal nevím jak Vám. Random články se jinak budu pokoušet přidávat jednou za měsíc - a taky se pokusím zvýšit aktivitu na blogu, ale je to v tuhle chvíli docela těžký. Fotek je poměrně málo, pokoušela jsem se jich vybrat co nejmíň.
V článku jsou hlavně fotky z tohoto víkendu, který jsem strávila u tety kousek od Kolína.


Drážďany

8. května 2012 v 23:06 | Miko.TaMpEr |  My Diary

Před necelými dvěmi hodinami jsem se vrátila domů z celodenního výletu do Drážďan. Neskutečně mně bolí nohy, a pokud jsem nenachodila minimálně pět kilometrů tak už nevím. Každopádně to stálo za to. I počasí se nám vydařilo, možná bylo až moc teplo, ale přežilo se to, a to je hlavní. Nemám nějak náladu na kecavou tak spíš naházím fotky a bude to ^^.
Koupila jsem si tam v Claire's náramek, plus lak na nehty (který má úžasnou barvu), v New Yorkeru tričko, pak boty vhodný do teplýho počasí a neskutečně levný obal na iPod v Media Marktu. Chudáček, až po pěti měsících je v nějakém krytu.
Celkově tam bylo nádherně a já už se nemůžu dočkat až tam pojedeme znovu. Což by mělo být už příští týden, a nebo příští měsíc (jupí).
Mám víc fotek, ale jsou spíš osobní. Nejsem na nich jenom sama, a přece jenom se mi zrovna ty fotky nechce zveřejňovat zrovna tady.


Návštěvnost 9.4. - 6.5.

7. května 2012 v 10:22 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog
Navstevnost za minuly tyden (9.4. 2012 - 15.4. 2012) je:
Pondeli: 28
Utery: 18
Streda: 12
Ctvrtek: 26
Patek: 15
Sobota: 12
Nedele: 21

Celkem: 132

Foreign Bloggers

3. května 2012 v 23:39 | Miko.TaMpEr |  Favorites
Před několika dny, jsem se ptala jestli by jste uvítali nějaký článek s blogery, které jsem si v poslední době oblíbila. Názory byli kladné, a já si řekla, že už bylo načase abych ten článek udělala, tak tady ho máte :) Všichni co budou pod tímto textem jsou finské národnosti a většina píše ve finštině.
V celém článku najdete 3 blogery, které jsem si oblíbila. Pokud byste chtěli v budoucnu zase nějaký takový článek stačí napsat komentář, a jednou se zase nějaký objeví :).

Máte nějaké oblíbené zahraniční blogery? Pokud ano jaké?


After more than 10 years

1. května 2012 v 23:31 | Miko.TaMpEr |  My Diary
V sobotu jsem po více jak deseti letech viděla svou tetu, strejdu a 'malinkou' sestřenku, která zdaleka tak malinká jak jsem si jí pamatovala, nebyla. Když jsme se viděli naposledy mohli jí být tak tři roky, teď je mezi námi pětiletý rozdíl a i přesto, že jsem jí viděla před tak dlouhou dobou připadalo mi jako kdyby se ani trochu nezměnila.

Ani netušíte, jak jsem byla ráda, když mi řekla, že si mě pamatuje. Že si pamatuje, jak jsme vozili u babičky na zahradě zelený kočárek a v něm vozili pejska. Něco co jsem si já na rozdíl od ní nepamatovala. Je hrozně hezký, když víte, že si Vás vaše sestřenka pamatovala, i když jste se neviděli tolik let. Vyrostla v krásnou milou a šikovnou slečnu. Od nějaké druhé třídy dělá aerobic závodně a je v něm i úspěšná. Doma jí visí několik desítek medailí, byla v mistrovství ČR odkud jich taky pár má, a já jsem na ní neskutečně pyšná. Je to moje malá úžasná sestřenka :')

Teta se strejdou se ani trochu nezměnili. Připadalo mi, že i po tolika letech vypadají furt stejně. Překvapilo mě, když jsem u strejdy i po takové době viděla, že má furt piercingy a nesundal je. O tom jak jsem byla unešená z jeho tetování ani nemluvím.

Počasí bylo nádherné, možná i víc než jen to. Ještě než jsme vyjeli, jsem si byla koupit jednu košili, ze které jsem nadšená. Stála dvě stovky a nějakou takovou jsem hledala už nějakou dobu. Když jsme přijeli, tak se samozřejmě chvíli čekalo, než přijede sestřenka od kamarádky a šlo se na pouť, kde jsem na ničem nebyla. Nějak jsem ani neměla zájem. Když se šlo zpátky, dostala jsem jeden přívěšek na památku se sovičkou, který jsem si šikovně zapomněla u nich doma, spolu se sluchátky. Popravdě připadalo mi, že se tam upeču. Asi bych měla začít nakupovat oblečení i v jiné barvě než převážně v černé.

Když se jelo zpátky tak se to vzalo přes Prahu, já konečně po několika měsících měla něco ze Starbucks (karamelové frappucino s kávovou příchutí), které příjemně zchladilo. Když jsme přijeli domů, byl už večer, a jelo se ještě na benzínku, kde k mému překvapení stála bílá krasavice Audi R8, kterou jsem si musela několikrát vyfotit O:). Já teď samozřejmě budu končit, ještě se musím na něco kouknout do zeměpisu, na projekt, tak se na to rychle kouknu a asi půjdu do hajan.

A jak tak koukám, opět jsem se nějak rozepsala i když jsem to v plánu vůbec neměla. Plus jsem fotila hodně na iPod tak někdy v budoucnu můžete čekat nějaký fotky z iPodu, a nebo ty, který mám na Instagramu :)