>>>REKLAMY do rubriky a kopíruj s klikačkou!

Červen 2012

Remember me when you're famous

16. června 2012 v 18:34 | Miko.TaMpEr |  My Diary
Nazvěme to článkem z koncertu, protože o tom tento článek bude. Co jsem slyšela a co Andy psal na Twitter Palác Akropolis byl kompletně vyprodaný.

Do dvanácti jsem byla ve škole, a kolem jedné se vyjelo. Jelo se kolem Hotelu Step, a kousek od Modré Vopice kde jsem byla na Blowsight, a co s tím má společného Hotel Step? Byli tam ubytované kamarádky z Francie, se kterými jsem se díky tomu koncertu viděla, a se kterýma jsem strávila většinu dne.

Kolem 14:50 jsme dojeli na místo. Už z dálky byl vidět tourbus, a jakmile se zastavilo na místě všimla jsem si řůžové hlavy a slečna byla až moc podobná Kris, koordinátorce Českého Street Teamu. Po chvilce začali lidi vycházet z Paláce Akropolis a já si všimla Meshi, která hned řekla ať jdu s nimi tak jsem šla. Bouchalo se dětský šampáňo, a zpívalo se Hodně štěstí, zdraví Street Teamu. Díky tomu jsem se tam seznámila s jedním klukem a trochu jsme se zakecaly. Pak přišlo druhý kolo a bouchalo se jiný šampáňo, a to máme i společný ST fotky. Už se těším až je uvidím.

#2daysleft

13. června 2012 v 23:24 | Miko.TaMpEr |  My Diary
#2daysleft

Konečně je to tady z více jak 70 dnů se najednou staly 2 dny a já už se nemůžu dočkat. Těch několik týdnů uteklo jako voda, a tenhle týden se spíš naopak vleče.
Z koncertu se ani nepojede domů, nýbrž k babičce, kde se možná bude dokonce zůstávat. Přemýšlela jsem, že kdyby tomu tak bylo napsala bych bývalé spolužačce a mohli bysme se sejít (po 8 letech, wow!). I když si myslím, že budu ráda když budu jakž takž 'vzhůru' a nebudu kompletně mrtvá. První tři hodiny ve škole, pak se bude vyjíždět netuším v kolik a čekání před Palácem Akropolis až začnou pouštět dovnitř. Ještě budu muset nějak najít pár lidí (nebo alespoň jednu osobu, která bude znát zbytek) se kterýma se tam mám vidět. No hodně štěstí. Buď mám hledat růžovou hlavu, a nebo žirafu s ačkem na krku. Uvidí se koho najdu, pokud je tam vůbec najdu.
Aby toho nebylo málo, tak absolutně nevím co s vlasy. Mám je středně dlouhý, a hustý, a vždycky mi bylo moc vedro, hold budu muset něco vymyslet. Já si asi teď půjdu stříknout růžový tužidlo na místo tý červený (aby vypadala zase červeně), abych to nemusela dělat ráno, protože to se mi pokaždý nic nechce.

Zítra konečně budu mít i já tričko. Jupí jéj. Dostávali ho už v pondělí (ti co nejsou v Itálie nebo nechyběli), ale já ho dostanu až zítra, protože jsem chyběla. Těším se. Už bylo na čase aby přišly. Vlastně oni přišly už v pátek odpoledne, kolem půl druhý, ale to je dostala akorát jedna z holek, aby nám ho akorát ukázala jak vypadá, a zbytek měl smůlu.

Mimochodem lak od Essence s číslem 98 - Walk on Air má absolutně nádhernou barvu (velké odběhnutí od tématu).

Omlouvám se za neaktivitu, ale na ten blog pořádně nemám náladu. Ani nevím co přidávat. V sobotu nebo v neděli (a nebo přes týden) čekejte nějaký ten článek z koncertu, nebo fotky. Jedno nebo druhé (a nebo obojí) se tu snad objeví.

Dobrou a pokud jedete na BVB tak se tam možná někde uvidíme.

Something

7. června 2012 v 18:29 | Miko.TaMpEr |  My Diary
Protože jenom talent jako já, si může polejt foťák když se vylejvají čaje ze skleniček po skončení olympiády pro školky. Neuvědomila jsem si, že skleničku mám ve stejný ruce jako foťák, švihla před sebe, foťák se na ruce automaticky tedy 'zhoupnul' dopředu a víc čaje skončilo na foťáku než v trávě. Samozřejmě mě to nasralo, a furt mě to sere, protože ten foťák něco stál a nemám ho ani .. čtyři měsíce. Někdy si říkám, že jsem doslova na zabití.

Od pondělí jsme spojený s vedlejší třídou, protože lidi z obou tříd jeli do Itálie, tak jsme spojení. A víte co, nevadí mi to. Pořádně se neučíme, akorát na matice. Dneska jsme ještě ke všemu začínali až ve tři čtvrtě na devět, protože jsme dělali olympiádu pro školky, a končili ve dvanáct. Oproti minulýmu roku jsem se nespálila, ale přece jenom jsem se trochu opálila. Jsem ráda, že bylo hezky, sice mi chvílema bylo blbě na tom sluníčku, ale přežila jsem to.
Včera se z matiky psal takový 'mini test' z matiky. No dva, jeden měl čtyři 'otázky' a druhý tři. Ten první bych měla mít za jedna, a ten druhý za tři nejhůř. Jupí. V tuhle chvíli mi to hodně pomůže, nebo si to alespoň myslím.
Zítra píšu z dějepisu, 2. světovou válku, spolu s kamarádkou. Bojím se toho, protože jestli to dopadne blbě, tak mi to samozřejmě hne s průměrem a to já teď opravdu nepotřebuju. Potřebuju dostat alespoň za tři, abych ten dějepis vylepšila. Haha. To bude ještě zajímavý.

18. června mě čeká cesta na GAPE. Rozřazovací 'zkoušení' z angličtiny aby se vědělo jestli mě pak v září dát na angličtinu do tý třídy se slabšími žáky, nebo s těmi 'lepšími' nebo jak to říct. Bude se to skládat z ústního i písemného zkoušení tak jsem zvědavá.

Návštěvnost 7.5. - 4.6.

4. června 2012 v 14:50 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog
Navstevnost za minuly tyden (7.5. 2012 - 13.5. 2012) je:
Pondeli: 17
Utery: 7
Streda: 19
Ctvrtek: 10
Patek: 6
Sobota: 8
Nedele: 6

Celkem: 73

The way I feel

3. června 2012 v 13:47 | Miko.TaMpEr |  My Diary
Nejlíp strávený večer? Na koncertu, a nebo sledováním livestreamu z Rock am Ringu. Včera šel livestream z Rock am Ringu (stejně jako předevčírem, a dneska) a já se dívala. Hned po sobě hráli Linkin Park a Billy Talent, a od jedenácti až do jedný Metallica, kterou jsem si nesměla nechat ujít. Což se mi zatím pokaždé podařilo (jsem šikovná no). Metallicu jsem si samozřejmě užila, i když jsem tam nebyla.

Minulý čtvrtek jsme se fotili, a tenhle čtvrtek přišli fotky. Já je budu mít ale asi až v pondělí, od středy jsem chyběla, ale jednu fotku jsem už viděla díky tomu, že jí spolužačka dala na facebook. Máme dvě společný, jedna je taková ta 'normální' kde stojíte jak sloupy, či jenom sedíte, druhou máme bez učitelky, takovou, že děláme 'kraviny'. Tu jsem zrovna viděla. Pak mám ještě skupinkovou a kamarádkama a kamarádem, a ještě fotku sama. Jako skoro každý rok heh. Trička samozřejmě nemáme, protože nastali problémy, a nevím jestli se to nakonec neobjednávalo od jiný firmy, ale tak doufám, že dorazí včas. Teď ve čtvrtek budeme pořádat olympiádu pro školky. Neví se jestli se bude dělat venku nebo v tělocvičně, podle toho jaký bude počasí. Už se těším. Dělali jsme to i minulý rok, a to se mi i podařilo se šikovně spálit. Budeme tam od nějakých třičtvrtě na devět, jenom do dvanácti takže o důvod víc se těšit.

14 Days

1. června 2012 v 15:41 | Miko.TaMpEr |  My Photos