>>>REKLAMY do rubriky a kopíruj s klikačkou!

Tomorrow's Monday :(

30. září 2012 v 22:04 | Miko.TaMpEr |  My Diary

A zítra tu máme zase pondělí. Od tý doby co jsme se vrátili ze seznamováku to nějak uteklo. Připadá mi to jako včera co jsme se vrátili, já pak strávila den ve škole a pak onemocněla, díky skoro 2 hodinovýmu čekání na autobus do Prahy v Novým Boru.


Seznamovák ale vlastně dopadl víc než dobře. Sice jsem tam odtud přijela napůl polomrtvá a opálená, ale žiju a to je hlavní. I když jsem si to opravdu nemyslela když jsme dorazili zpátky do hotelu z 3 hodinový túry v pondělí.
Nějak 2 nebo 3 dny ještě před tím seznamovákem jsem dostala knížku Pretty Little Liars abych si tam měla co číst, a nesměla jsem jí začít číst dřív než nasednu do autobusu. Naivně jsem si myslela, že tam nebudu mít co dělat a nakonec to skončilo tak, že jsem přečetla 80 stránek v autobuse na tý 2 hodinový cestě tam, a přečetla jsem ještě tak 10-20 tam, a doteď knížku nemám dočtenou. Plus do toho se snažím ještě číst Fifty Shades of Grey na iPodu, a měla bych zítra nebo teď někdy dostat ještě knížku The Vampier Diaries. Jsem zvědavá jak to všechno budu stíhat.

Dneska táta přijel z práce s tím, že mi koupil nový foťák. Ale na mně v tu chvíli bylo moc brzo tak jsem pořádně nevnímala, všechno odkejvala a byla schopná si ho prohlídnout až ve 3 odpoledne kdy jsem vstávala. Stěžovat si rozhodně nemůžu. Fotky to dělá úžasný, je lehounkej (vlasně má skoro tolik jako ten můj předchozí - Olympus SZ-10). Teď mám teda Nikon Coolpix S200. Furt budu používat Olympus, ale asi budu víc používat Nikon. I když kdo ví. Nosit budu oba, asi bude záležet na tom, který bude blíž :D

Jinak taky se vám zítra tak nechce do školy? Já si předchvílí uvědomila, že na úterý musím ještě mít dva obrázky zátiší, plus jeden dodělanej na navrhování, plus jeden musím ještě začít a dokončit. Super. Zítra hádám umřu. Hold se asi nedá nic moc dělat.

Tohle teď asi zveřejním a ještě připravím nějaký random post a nebo tak něco :)

Tak přeji příjemný týden :) x
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni že jsi tu byl

:-)KLIK:-) 100% (957)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama