>>>REKLAMY do rubriky a kopíruj s klikačkou!

Prosinec 2012

7.12. 2012 - Vienna

18. prosince 2012 v 20:19 | Miko.TaMpEr |  My Diary
7. prosince prváci měli povinný 'výlet' do Vídně na výstavu, a mohli jet pak i někteří druháci, třeťáci a čtvrťáci, kteří si to zaplatili. Vyjíždělo se kolem 7 ráno a byli jsme tam nějak v 11 pokud se nemýlím. Došli jsme na Stephansplatz a zatímco my měli 1,5 hodinový rozchod učitelé šli koupit hromadnou vstupenku do Albertiny. V Albertině jsme byli s kamarádkama cca do 4 a mohli jsme tam odtud odejít jakmile jsme si to tam prošli, tak jsme se pak společně vydali do Burger Kingu kde si holky dali jídlo a já milkshake (to byl nápad), a mohlo se jít nakupovat na Kärntner Straße. První zastávkou byl obchod Forever 21 kam jsme se poté ještě třikrát vrátili. Nějak jsme to tam prošli, kamarádka sháněla příteli doutník, a já koupila alespoň mamce dárky k Vánocům, které jsem jí stejně ještě ten den ukázala, takže budu moct nakupovat znovu.
Sraz zpátky na Stephanspltz byl v 17:30, tak jsme se pomalu vydali s holkama zase zpátky a ještě se nakonec čekalo na učitele. V 18:00 jsme měli být u autobusu a nakonec to dopadlo tak, že ještě cca. 15 minut jsme čekali v tý zimě než dorazí. Proč ne.
Byla jsem ráda, když jsem si konečně sedla a byla v teple. Čtvrtku cesty jsem prospala a zbytek prokecala s kamarádkou, která seděla hned za mnou, zatímco si ze mě jiná kamarádka dělala polštářek. Hlavně, že obě nemáme rádi horory a od Slendermana jsme se dostali k plyšákům asi na 5 minut a další zbylý 2 hodiny prokecali o hororech.

Den jsem si užila a jsem ráda, že jsem měla tu možnost se poprvé podívat zase do jiného státu a rovnou i do nového města.

Tenhle článek jsem chtěla přidat už dřív ale teprve včera se ke mě dostali fotky (fotila jsem zrcadlovkou od mammčiný kolegyně z práce a měla jsem jí vypůjčenou až do minulého čtvrtka).

Fotky najdete pod perexem :)