>>>REKLAMY do rubriky a kopíruj s klikačkou!

7.12. 2012 - Vienna

18. prosince 2012 v 20:19 | Miko.TaMpEr |  My Diary
7. prosince prváci měli povinný 'výlet' do Vídně na výstavu, a mohli jet pak i někteří druháci, třeťáci a čtvrťáci, kteří si to zaplatili. Vyjíždělo se kolem 7 ráno a byli jsme tam nějak v 11 pokud se nemýlím. Došli jsme na Stephansplatz a zatímco my měli 1,5 hodinový rozchod učitelé šli koupit hromadnou vstupenku do Albertiny. V Albertině jsme byli s kamarádkama cca do 4 a mohli jsme tam odtud odejít jakmile jsme si to tam prošli, tak jsme se pak společně vydali do Burger Kingu kde si holky dali jídlo a já milkshake (to byl nápad), a mohlo se jít nakupovat na Kärntner Straße. První zastávkou byl obchod Forever 21 kam jsme se poté ještě třikrát vrátili. Nějak jsme to tam prošli, kamarádka sháněla příteli doutník, a já koupila alespoň mamce dárky k Vánocům, které jsem jí stejně ještě ten den ukázala, takže budu moct nakupovat znovu.
Sraz zpátky na Stephanspltz byl v 17:30, tak jsme se pomalu vydali s holkama zase zpátky a ještě se nakonec čekalo na učitele. V 18:00 jsme měli být u autobusu a nakonec to dopadlo tak, že ještě cca. 15 minut jsme čekali v tý zimě než dorazí. Proč ne.
Byla jsem ráda, když jsem si konečně sedla a byla v teple. Čtvrtku cesty jsem prospala a zbytek prokecala s kamarádkou, která seděla hned za mnou, zatímco si ze mě jiná kamarádka dělala polštářek. Hlavně, že obě nemáme rádi horory a od Slendermana jsme se dostali k plyšákům asi na 5 minut a další zbylý 2 hodiny prokecali o hororech.

Den jsem si užila a jsem ráda, že jsem měla tu možnost se poprvé podívat zase do jiného státu a rovnou i do nového města.

Tenhle článek jsem chtěla přidat už dřív ale teprve včera se ke mě dostali fotky (fotila jsem zrcadlovkou od mammčiný kolegyně z práce a měla jsem jí vypůjčenou až do minulého čtvrtka).

Fotky najdete pod perexem :)


Prstýnek a stíny co jsem mamce koupila k Vánocům a doma jí obojí hned ukázala...

Více fotek na rajčeti, flickru
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama