>>>REKLAMY do rubriky a kopíruj s klikačkou!

Leden 2013

Don't be afraid to fail. Be afraid not to try.

17. ledna 2013 v 16:31 | Miko.TaMpEr |  My Diary
Tak jak vidíte moc mi to nevyšlo. O moc aktivní zatím nejsem ale to se snad brzo zlepší. V tuhle chvíli a celkově posledních pár dnů mi nálada klesá čím dál tím víc k bodu mrazu. Vypadá to, že si tohi mý milovaní spolužáci všimli. Kdo by řekl, že tohle dokáže způsobit jedna jediná osoba.
Pomalu ale jistě se blíží ples na který se velká většina školy chystá a já jsem také jedna z těchto lidí. Poměrně se těším, bude to poprvé co nějaký navštívím. Měla jsem a vlastně i furt mám v plánu tam něco někomu předat, ale poslední dobou si už nejsem jistá skoro vůbec ničím.

News

3. ledna 2013 v 22:20 | Miko.TaMpEr |  Me And My Blog
Jak jste si určitě všimli v posledních měsících jsem tu skoro nebyla, a přidala článek jednou za "uherák".
To bych ale ráda napravila a i když poslední dobou přemýšlím o úplně novém začátku.. asi budu furt tady. Tenhle blog tady je až moc dlouho abych ho jen tak nechala být a 'opustila ho'.
Tohle byl můj úplně první blog. Založila jsem hodně dalších a z toho jsem zůstala aktivní jenom na tomto a na blogu věnovaném Blowsight.
Tenhle blog tu je už od roku 2007 kdy jsem byla 'paf' z W.I.T.C.H. odkud taky více méně pochází i název tohoto blogu. První článek byl zveřejněn 21. ledna v 19:58 takže co nevidět bude slavit 6. narozeniny. Nechce se mi věřit, že jsem tenhle blog založila v 9/10 letech.

Ale to jsem zase trochu odbočila.. Ráda bych tenhle rok začala líp a byla tu i víc aktivní. V tuchle chvíli mám nápad na nový layout, který pokud se podaří a půjde nastavit tu možná nějakou dobu bude. Ráda bych zase začala zveřejňovat víc grafiku a třeba i nějaké ty kresby (buď z domova nebo ze školy).

Jinak všem přeji opožděně Šťastný Nový rok :)

xx