>>>REKLAMY do rubriky a kopíruj s klikačkou!

Don't be afraid to fail. Be afraid not to try.

17. ledna 2013 v 16:31 | Miko.TaMpEr |  My Diary
Tak jak vidíte moc mi to nevyšlo. O moc aktivní zatím nejsem ale to se snad brzo zlepší. V tuhle chvíli a celkově posledních pár dnů mi nálada klesá čím dál tím víc k bodu mrazu. Vypadá to, že si tohi mý milovaní spolužáci všimli. Kdo by řekl, že tohle dokáže způsobit jedna jediná osoba.
Pomalu ale jistě se blíží ples na který se velká většina školy chystá a já jsem také jedna z těchto lidí. Poměrně se těším, bude to poprvé co nějaký navštívím. Měla jsem a vlastně i furt mám v plánu tam něco někomu předat, ale poslední dobou si už nejsem jistá skoro vůbec ničím.


Včera jsem přišla ze školy a hned se pustila do věcí do školy na dnešek aby mi učitelka nesnížila známku o dva stupně. Bylo to pár citátů a iniciála, měla jsem mít i kompozici ale za celý den jsem měla celkově čas si trochu odpočinout asi tak jenom na 2,5 - 3,5 hodiny a zbytek jsem furt makala na něčem do školy. Naštěstí mi z písma dala 2, nejsem si jistá jak to je z navrhování ale snad to je taky tak nějak podobně. Díky tomuhle jsem nebyla schopná se ani naučit na menší test z češtiny co jsme měli dneska.
Zítra mě čeká test z počítačů (hardware, koncovky, etc,.) a i z matiky na co se vůbec netěším, protože už i jaksi vím jak to asi dopadne.
Aby toho nebylo málo, venku je absolutně hnusně a byla bych ráda kdyby to přestalo plus.. kdyby přestalo to, že si mý spolužáci a možná i třídní myslí, že chodím kouřit i když jenom chodím s lidma co chodí, ven. Nikdy jsem si nevzala cigaretu ani nic jinýho. Poměrně mě to mrzí, ale co se dá dělat. On se z toho člověk vzpamatuje.


Zbytek už je z mobilu, tak kvalita je horší

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Weili Weili | Web | 30. ledna 2013 v 17:51 | Reagovat

přeju ti aby jsi si ples co nejvíc užila! já na žádném nikdy nebyla, ani to neplánuju, protože si za prvé sama sebe neumím představit v šatech a za druhé..moc lidí :D
doufám že jsi všechno v té škole zvládla, tyhle týdny před uzavíráním známek jsou nejhorší, díkybohu že už je to pryč :/

na ty lidi kašli, ty pravdu znáš a tvoji kamarádi taky a to je hlavní :)

a doufám že se na Paranoidech uvidíme!;D

2 Weili Weili | Web | 30. ledna 2013 v 19:26 | Reagovat

helee, myslím že v jsem v Retru byla právě na The Paranoid kdysi..jestli mě paměť neklame :D
joo no, už by jakože mohli pomalu spustit předprodej, Paranoiďáckej lístek ještě ve sbírce nemám :D

a děkujuu :)*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama