>>>REKLAMY do rubriky a kopíruj s klikačkou!

Květen 2013

On my way

30. května 2013 v 16:00 | Miko.TaMpEr |  My Diary
Minulý týden v úterý jsem zase skoro po roce začala cvičit. Zase až teď jsem si uvědomila jak mi to chybělo a říkám si proč jsem minulý rok nepokračovala. Už jsem mohla mít svou vysněnou postavu. Mluvila jsem o tom dlouho doma až jeden den jsem si prostě jako 'za starých časů' pustila 30 Day Shred od Jillian Michaels a pustila se do toho. Připadalo mi, že tenhle rok to šlo líp než ten minulý, ale přece jenom už to je rok. Teď o nějakých 10 dní pozdějí mám jedno kilo dole, a jedenáct dalších čeká. Tentokrát to vzdát nehodlám. Jediný co stačilo bylo zacvičit si denně, jíst pravidelně, 5-6 po menších porcí, snídat, nepřejídat se a jíst zdravě. A že za tu změnu jsem ráda. Už aby bylo zase hezký počasí a já konečně mohla začít ráno běhat.

Zítra mě a vlastně celou naší školu čeká zahradní slavnost kde nás prváky a třeťáky (před třemi roky se na to zapomnělo) budou stužkovat a čtvrťákům budou předávat maturitní vysvědčení. Slavnost budeme zahajovat my prváci scénkami z filmů a poté budeme zpívat písničku On My Way od Charlieho Browna. Sice to bude venku celou dobu a pravděpodobně bude pršet ale na zahradní slavnost se už těším několik týdnů! :)
V sobotu mě pak čeká s tátou koncert Matahari, BOA, LocoLoco, a New World Order.
Pak za dva týdny mě čeká odjezd do Chorvatska do Rabacu na výtvarný plenér. Přišlo to dřív než bych čekala. Samozřejmě furt nic nemám koupeného. Ani ten kufr, takže to budou možná trochu bláznivé dva týdny. Každopádně se těším. Rabac je nádherný město, mají moře, a bude tam i teplo.:)
Je možný, že se brzy dočkáte nového designu. Už ho mám rozdělaný přibližně dva týdny ale potřebuju ještě doladit pár maličkostí.
Tímhle se zase loučím, jdu se učit Románské Umění do Dějin Výtvarný Kultury a udělat si zápisky. Tentokrát další článek bude snad brzo už a ne zase po měsíci.

??.04. 2013 - Book Illustrations

6. května 2013 v 17:04 | Miko.TaMpEr |  My Drawings
Jedná se o tři ilustrace ke knížce, které jsme dělali přibližně před měsícem ve škole. Mohli jsme si vybrat jakoukoliv knížku, a k tomu podle obsahu udělat ilustrace. Já si nejdříve zvolila Dračí Oko od Stephena Kinga, ale vzdala jsem to když jsem skicovala, a radši si vzala The Book of Tomorrow od Cecelie Ahern. A ti co tuhle knížku četli také ví, že jsem to moc nevychytala se jménem dívky a místo Tamara tam mám Tatiana, tímto bych se chtěla omluvit.
Nejsem si jistá jak dlouho mi to zabralo. Vím, že jsem na tom dělala 6 hodin ve škole, a pak si to brala ještě domů. Na tohle jsem použila anilinky (na vybarvení) a kaligrafické pero na obtáhnutí, a byla i použita technika lavírování :)


4.5. 2013

4. května 2013 v 16:17 | Miko.TaMpEr |  My Diary
(Velice originální titulek).
To tady je docela mrtvý co. Vím o tom a ani netuším co s tím přesně udělat, když nejsou nápady a někdy ani ta nálada. Projekt 365 jsem vzdala, vydrželo mi to nějakých 76 dní což je rekord. Je možný, že se k tomu někdy vrátím, možná ne. Každopádně teď toho je hodně. Dodělávám věci do školy, který jsem buď ještě nepřinesla, nebo mi byli opět vráceny na předělání (viz. ilustrace knížky - už potřetí). Za týden by mě měli čekat klauzury, za měsíc a pár dní odjíždím do Chorvatska na plenér a mezitím musím stihnout ještě udělat leporelo a opravit známky. Čas na blog tedy skoro není a když už by byl tak jak už bylo zmíněno buď není nálada a nebo prostě netuším co sem psát. Ještě ke všemu když můžu tak jdu většinou s kamarádkou ven, přece jenom proč být zavřená v tom krásným počasí doma (i když v posledních dnech to až tak krásné počasí nebylo).
Hádám, že tohle bude zase na nějakou dobu poslední článek. Je možný, že nějak v příštích dnech přidám nějaký věci co děláme ve škole/nebo ty který musím doma jak blbec předělávat furt.
Užívejte hezkýho počasí a zatím se mějte fanfárově! :)