>>>REKLAMY do rubriky a kopíruj s klikačkou!

On my way

30. května 2013 v 16:00 | Miko.TaMpEr |  My Diary
Minulý týden v úterý jsem zase skoro po roce začala cvičit. Zase až teď jsem si uvědomila jak mi to chybělo a říkám si proč jsem minulý rok nepokračovala. Už jsem mohla mít svou vysněnou postavu. Mluvila jsem o tom dlouho doma až jeden den jsem si prostě jako 'za starých časů' pustila 30 Day Shred od Jillian Michaels a pustila se do toho. Připadalo mi, že tenhle rok to šlo líp než ten minulý, ale přece jenom už to je rok. Teď o nějakých 10 dní pozdějí mám jedno kilo dole, a jedenáct dalších čeká. Tentokrát to vzdát nehodlám. Jediný co stačilo bylo zacvičit si denně, jíst pravidelně, 5-6 po menších porcí, snídat, nepřejídat se a jíst zdravě. A že za tu změnu jsem ráda. Už aby bylo zase hezký počasí a já konečně mohla začít ráno běhat.

Zítra mě a vlastně celou naší školu čeká zahradní slavnost kde nás prváky a třeťáky (před třemi roky se na to zapomnělo) budou stužkovat a čtvrťákům budou předávat maturitní vysvědčení. Slavnost budeme zahajovat my prváci scénkami z filmů a poté budeme zpívat písničku On My Way od Charlieho Browna. Sice to bude venku celou dobu a pravděpodobně bude pršet ale na zahradní slavnost se už těším několik týdnů! :)
V sobotu mě pak čeká s tátou koncert Matahari, BOA, LocoLoco, a New World Order.
Pak za dva týdny mě čeká odjezd do Chorvatska do Rabacu na výtvarný plenér. Přišlo to dřív než bych čekala. Samozřejmě furt nic nemám koupeného. Ani ten kufr, takže to budou možná trochu bláznivé dva týdny. Každopádně se těším. Rabac je nádherný město, mají moře, a bude tam i teplo.:)
Je možný, že se brzy dočkáte nového designu. Už ho mám rozdělaný přibližně dva týdny ale potřebuju ještě doladit pár maličkostí.
Tímhle se zase loučím, jdu se učit Románské Umění do Dějin Výtvarný Kultury a udělat si zápisky. Tentokrát další článek bude snad brzo už a ne zase po měsíci.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama