>>>REKLAMY do rubriky a kopíruj s klikačkou!

Červen 2013

Leaving to Croatia

13. června 2013 v 23:32 | Miko.TaMpEr |  My Diary
Jak už jste si mohli všimnout minimálně půl roku je v menu datum mého odjezdu na výtvarný plenér do Chorvatska. Z měsíců se staly týdny, z nich dny, a z nich hodiny. A já za necelých 24 hodin už budu na odjezdu do Rabacu. Jak to ze začátku neutíkalo tak to najednou uteklo hrozně rychle. Těším se tam, po několika rokách zpátky k moři, plus to vypadá že tam bude i sranda. Což je vždycky super. Zítra odjíždím večer v 9 hodin večer a budu se vracet příští sobotu (22.6.) kolem 6 hodiny ráno.
Zabaleno už mám, akorát do kufru ještě naházím pár výtvarných potřeb a věci co ještě teď používám, a budu 'ready'.

Z pondělí na úterý jsem jinak byla v Mostě. Podívat se za strejdou a druhý den se podívat poprvý po roce na základku a ke kadeřnici. Zatím u každé kadeřnice co jsem byla tady v Praze jsem byla nespokojená tak jsem šla ke své oblíbené do Mostu při té příležitosti. Potkala jsem i po cestě pár spolužáků, a jen s jednou spolužačkou jsem promluvila. Neměli jsme si ani co říct, i když asi jsem to měla čekat když jsme si neměli ani moc co říct normálně.

Furt jím zdravě, a cvičím. Většinou 30 Day Shred od Jillian Michaels ale dnes jsem si akorát dala Pop Song Challenge od Cassey Ho (Blogilates) a ještě jedno. Změny vidím, a už se těším až budu moct obměnit šatník pokud to dotáhnu do konce! V tuhle chvíli mě furt táhne dál ten pocit po cvičení, to že si toho lidi všímají, a je to i pro mé zdraví a abych se sama cítila dobře ve svém těle.
Tímhle to asi ukončím, a půjdu ještě dobalit nějaké věci ať to nemám všechno na zítra :)

Mějte se hezky!
M.