>>>REKLAMY do rubriky a kopíruj s klikačkou!

'That to love is to destroy, and to be loved is to be the one destroyed

21. ledna 2014 v 19:18 | Miko.TaMpEr |  My Diary
Tak se opět po půl roce ozývám. Už mě ani nenapadá co mám furt říkat jako omluvu za to, že to tu zeje prázdnotou už několik měsíců. Když už jsem sem chtěla něco napsat tak to akorát skončilo tak, že jsem si otevřela nový článek a jak rychle to začalo, tak, tak rychle to i skončilo. Musím říct, že mě to mrzí ale mám takový pocit, že tenhle blog už není moc pro mě? Pomalu ale jistě se s ním loučím stejně jako s druhým blogem. Na tomhle blogu dělám od roku 2007 a nejraději bych začala odznovu aniž by o něm někdo věděl (možná akorát ti co by si řekli o odkaz a 'znala' bych je). Prostě začít nový rok a jít úplně odznovu. Už jsem to chtěla udělat dávno ale tohohle blogu je mi líto, takže to akorát tak končí tak, že sem radši skoro nepřispívám. Netuším co je horší.

Studuji uměleckou školu a tak jsme tím pádem teď měli období kdy to byli samé klauzury a testy. Hlavně klauzury. A rovnou ze tří předmětů. Figurální kresba, výtvarná příprava a navrhování, které jsme měli akorát oznámkované minulý pátek. Všechny klauzury skončily na trojku. Alespoň mě. Co se dá dělat, mohlo to být horší.
Minulý týden v pátek jsme také psaly slohovku z češtiny, na vyprávění. Měli jsme zadaná témata ale měli jsme také volné téma, které si vybrala většina třídy. Doma jsem si promyslela o čem bych chtěla psát ale jakmile v pátek začala hodina šlo to se mnou z kopce. Najednou jsem vůbec netušila a ať mě napadlo jakékoliv téma o kterém bych mohla psát nebyla jsem schopná ho napsat v češtině. Akorát jsem měla nápad jak by se to dalo napsat v angličtině což mi bylo prd platné. Nakonec jsem něco na poslední chvíli vykoumala, nestihla to dopsat ale stejně to dopadlo překvapivě dobře. Skončilo to jedničkou, kterou jsem vůbec nečekala. Mrzí mě, že mě to co jsem psala nenapadlo dřív a nebyla jsem schopná to tím pádem napsat pořádně. I tak jsem ráda a jsem zvědavá teda jak to bude vypadat až nám učitelka vrátí opravené slohové práce ^^

Jelikož netuším jak se budu opět ozývat tady tak sem dám pár odkazů na kterých jsem často k zastihnutí alespoň někde
^^
Mějte se hezky a zase někdy,
Miko ^^ 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama