>>>REKLAMY do rubriky a kopíruj s klikačkou!

Knižní výzva 2014

31. prosince 2014 v 20:59 | MikoTamper
Wow, já tenhle blog vážně hodně šidím. Stále říkám jak se zlepším, ale furt nic. Tak uvidíme příští rok, ten už se vážně pokusím být o něco aktivnější. Poslední dobou si každou chvíli kupuju knížky tak jsem přemýšlela, že bych alespoň dělala book hauly nebo něco takového, ale uvidíme. No nic tohle není to čemu jsem tenhle článek chtěla věnovat, tak se posuneme, ne? :)

Na tenhle rok jsem se nějak koncem dubna rozhodla zúčastnit knižní výzvy u Ells, kterou jsem po pár měsících i úspěšně splnila. Chtěla jsem přečíst 30 knih a ty jsem přečetla dřív než jsem si myslela, to si pamatuji, že jsem se ještě bála abych vůbec stihla přečíst 30 knížek do konce roku. Ha... Malinko jsem to přepískla (ale tak dá se vůbec něco s knížkama přepísknout? asi ani ne), a od dubna do dneška jsem skončila na 164 knížkách. Samozřejmě ne všechno byla přímo knížka, byly tam nějaké grafické romány a mangy, když jsem třeba potřebovala pauzu od 'normálních' knížek.

Na mé přečtené knížky se můžete podívat buď tady na blogu (musím ještě dopsat knížky, které v tom seznamu nejsou, které jsem přečetla) a nebo rovnou na Goodreads.

Pokud máte goodreads tak si mě klidně přidejte já budu jedně ráda, když se budu moc kouknout na to co čtete třeba vy :')


Kolik knížek jste přečetli tento rok vy a jaká pro vás byla top knížka tohoto roku? Rozhodně mi můžete napsat do komentářů i vaše oblíbené knížky celkově, nejenom ty, které jste přečetli tento rok. Já budu jedně ráda za tipy, co bych si mohla dále přečíst! :)
Já teď půjdu napsat ještě jeden článek ohledně challenge na příští rok, tenhle byl čistě ohledně kolem challenge, na tento rok :')

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama