>>>REKLAMY do rubriky a kopíruj s klikačkou!

Favorites

Foreign Bloggers

3. května 2012 v 23:39 | Miko.TaMpEr
Před několika dny, jsem se ptala jestli by jste uvítali nějaký článek s blogery, které jsem si v poslední době oblíbila. Názory byli kladné, a já si řekla, že už bylo načase abych ten článek udělala, tak tady ho máte :) Všichni co budou pod tímto textem jsou finské národnosti a většina píše ve finštině.
V celém článku najdete 3 blogery, které jsem si oblíbila. Pokud byste chtěli v budoucnu zase nějaký takový článek stačí napsat komentář, a jednou se zase nějaký objeví :).

Máte nějaké oblíbené zahraniční blogery? Pokud ano jaké?

Summer Paradise

2. dubna 2012 v 21:07 | Miko.TaMpEr

Je úžasná, a venku není nejtepleji tak proč sem nedat tohle :3 Stejně je to tu více méně mrtvý :D
Pokaždý když slyším tuhle písničku, chci léto, a nebo alespoň někam k moři. Do tepla, jít si zaplavat, a ne do bazénu,.. ^^

Hayley

1. února 2012 v 21:45 | Miko.TaMpEr
Hayley je úžasná sama o sobě, zaslouží si 'být i tady' a tím končím.

Days of Rain

4. prosince 2011 v 11:23 | Miko.TaMpEr

Kocour v botách

30. listopadu 2011 v 13:16 | Miko.TaMpEr
source: tumblr.com
Ze zdrávky doma, poslední 'přednáška' byla totálně nejlepší. Nejdřív mi tam zazvonil mobil - přišla mi smska a všichni se na mě podívali, pak jsem byla vyvolána tím klukem co tam přednášel spolu s jednou holkou. První vyvolal mýho spolužáka Vencu a pak mě (radši jsem se na něj měla dívat, kdybych se mu nevyhejbala pohledem nemusela jsem tam jít), nasazování kondomu na mrkev. Já vytlemená, třída vytlemená, oni vytlemený,mě ten kondom nešel rozbalit a pak mi div nevyklouznul z ruky. Plus mi nešel na tu blbou mrkev nasadit pořádně. Ale zvládlo se to. A teď dost končím - možná někdy jindy článek.

Teď už kocour v botách. Dokonalá animace :3


No není to úžasný? :'3

Hot chocolate

21. října 2011 v 17:40 | Miko.TaMpEr

To mi připomíná že bych si jí mohla udělat :)
Horká čokoláda, a sledování Hellcats ♥

... 5 songs

24. srpna 2011 v 21:00 | Miko.TaMpEr
Tak a máme tu mých pět oblíbených songů. Už jednou tady byl článek na tohle téma, můžete ho najít zde, jenom s tím rozdílem že tam je mých deset oblíbených.
Songy najdete v celém článku, takže kdo chce.. :) Ještě bych ráda upozornila, že nejsou seřazený podle oblíbenosti, ale podle toho jak mi přišli 'pod ruku'.

... 10 songs

2. července 2011 v 14:03 | Miko.TaMpEr
Jak už víte je tu rubrika "Favorites", jako první článek v ní byl "... Kam se ráda podívám" a já se v tom rozhodla i pokračovat. Tentokrát jsem tu s mými 10 oblíbenými písničkami, tuto chvíli :) 10 písniček, které jsem si poslední dobou oblíbila, nebo patří mezi starší a já si je znovu začala pouštět. Tak odkud začneme? Od deseti nebo od jedný? No stejnak hádám, že to je úplně jedno, když to nebude ani seřazený podle oblíbenosti ^^
Kdo chce - celý článek ;D

Oblíbené stránky

29. června 2011 v 14:53 | Miko.TaMpEr


Občas není co dělat... jako právě teď, a dostanete menší "nápad" (pokud se tomu tak dá říkat - asi ne že?). Nechci mít moc dlouhý menu díky "Favourite pages", radši jich tam budu mít pár, a na zbytek bude více méně v tomhle článku. Věřím, že každý má nějaké ty oblíbené stránky, kam rád chodí, kde ho to baví. Ne? Nevěřím.
A ne, lepší titulek než "... Kam se ráda podívám" mě opravdu nenapadl ;D
Ještě něco... s tím, že k tomuhle článku dám písničku jsem nepočítala, ale líbí se mi, tak proč ne. Nikoho nenutím do toho aby si jí poslechl.
 
 

Reklama