>>>REKLAMY do rubriky a kopíruj s klikačkou!

My Diary

Lost in stereo sound

26. března 2012 v 0:19 | Miko.TaMpEr

Miluju když se po zimě pokaždý konečně oteplí, jednu věc na tom ale nesnáším.. alergie, které se se mnou pokaždý táhnou až do podzimu. Člověk pšíká víc než normálně. Místo pšíkání jednou za čas to je skoro každej den -.- Představa, že to v tuhle chvíli je ještě víceméně 'dobrý' a bude to horší. Pf.
Přála bych si aby ty víkendy pokaždý neutíkaly tak rychle. Dneska (no vlastně včera když tak koukám na čas) se bylo na 'chalupě', jelo se tam nějak po druhý hodině, a přijelo se pokud se nemýlím kolem osmý, takže jsem maličko 'mrtvá'. Spát jsem šla ve čtyři, protože jsem měla v noci zase kecavou a povídala si s mamkou, a vstávala v jednu ._. Ještě nám šli hodiny blbě tak jsem si myslela, že vstávám ve dvanáct. V noci jsem ještě lítala od mobilu k mobilu abych zjistila jakej je vlastně vůbec čas. Na mým mobilu, a na mamčiným mobilu a na hodinách dvě hodiny, a na iPodu, na notebooku a na mamčiným druhým mobilu byli tři hodiny. Byla jsem kompletně zblblá pak se to nakonec dalo do pořádku a já byla spokojená, že už konečně vím kolik je hodin.

I am tired of this

19. března 2012 v 22:52 | Miko.TaMpEr

Už mě neskutečně unavuje to, že s blogem furt něco je. Nedávno nešel velký většině lidí, a už asi.. tři dny když chci přímo na 'witchtaranee.blog.cz' mi to napíše 'sandan'. Takže já pokaždý abych zjistila jestli není nějakej komentář musím přes nějakej článek, a až tím se na ten blog vůbec dostanu. Zvláštní je, že na opeře to jde, na svůj druhej blog se dostanu přes chrome taky úplně v pohodě, ale prostě se nemůžu dostat sem. Takže já samozřejmě neskutečně 'happy', že mi to nejede :).
Dneska jsem se dozvěděla, že se pravděpodobně v neděli jede na malou vesničku kde táta vyrůstal. Naposledy jsem tam byla koncem srpna když mi umřel pejsek, a pohřbívali jsme jí tam. Furt je to pro mě takový hnusný téma, a nejradši bych se na to místo nevracela. Možná, ale nebude tak špatný tam jet. Je tam klid, auto tam skoro neprojede, můžu si zalízt někam aniž by bylo možný mě tam rušit. Možná tam budu mít i šanci nafotit tam něco víc než doteď.
Plus jsem dneska byla konečně u kadeřnice (poslední měsíc a půl tam jsem víc než kdy jindy o.O) a měla jsem jedno z nejlepších kapučín vůbec :3. Ke kadeřnici jsem dorazile před druhou hodinou, a kolem čtvrtý hodiny jsem byla hotová (možná něco po čtvrtý už si nejsem jistá). Vlasy se museli odbarvit (teda spíš akorát jejich část), takže jsem pak byla žluto zrzavá a měla v tom pár černejch proužků ještě (ale mohlo to být horší), a mělo se původně barvit na modrou. Měla pro mě barvu od Directions přesněji - Lagoon Blue. Kdo ví proč se mi to chytlo do zelena, takže jakmile se sundal alobal a zjistilo se jak blbě se mi to chytlo šlo se to hned vymejvat a pak přebarvovat na červenou se kterou jsem maximálně spokojená. I se mi k oblečení bude hodit víc :D

2 years ♥

16. března 2012 v 20:52 | Miko.TaMpEr
Poslední dobou se zase po dlouhý době oteplilo a bylo hezky. Nejlepší počasí mi přišlo dneska. Sice jsem furt měla mikinu, ale teplo bylo furt, jenom pak kolem 7 hodiny už takový teplo nebylo, ale na bundu to tady rozhodně nebylo :')

Včera mě neskutečně mrzelo, že prostě nejsem z Prahy. Byli to dva roky od koncertu TH v Praze. Dva roky ode dne kdy jsem se poprvý a zatím i naposledy setkala s úžasnou osobou. Byl to jejich první koncert na kterým se vlastně byla. Doteď mě štve, že jsem si nechala propadnout lístky na stání, a radši šla do toho 'VIP' a měli jsme akorát tak levnější pití, a tak. Hold asi jsem si myslela, že to zahrnuje něco lepšího. Na G's jsem pořádně neviděla, jenom když Georg přešel víc k Billovi a nebo rovnou k Tomovi. Hold, snad někdy jindy, furt je tady ta 'menší' šance, že by mohli přijet.
Od tý doby co se mi vrátil notebook z reklamace jsem do něj ani ještě nedala zpátky fotky z koncertu, takže jsem využila včerejšek, dala je tam, rovnou je uložila ještě na rajče, a všechny si je prohlídla. Možná ty fotky nebyli perfektní, ale dlouho jsem je neviděla, a bylo hezký si 'zavzpomínat'. :') Hádám, že dneska si ještě pustím videa, pokud se budu nudit. Kdo ví ^^

A ještě 'pár' fotek. Nějak se mi v poslední době nahromadily (a stejně tady jsou jenom fotky ze včerejška, a dneška :D to je tak když máte novej foťák) :D

Lost in Darkness

13. března 2012 v 23:56 | Miko.TaMpEr
Pokaždý mě hrozně štve, když nejlepší nápady co bych mohla kreslit, nebo co bych mohla napsat do povídky, přichází pozdě v noci, když musím jít spát. Přes den jako kdyby se to všechno vykouřilo, jsem bez nápadů, nic se mi pořádně nechce. Obrázek jsem schopná hledat několik hodin když chci kreslit podle předlohy. A stejně ho buď nenakreslím protože je moc brzo, a nebo je moc pozdě. Nejradši jsem když to co rozdělám nenechám přes noc někde ležet ale rovnou to celý dokončím. Později pořádně nejsem schopná se k tomu ani vrátit. Někdy mě to i dokonce mrzí. Teď když mám čas, mohla bych si něco najít, místo toho jsem na blogu a píšu článek. Popravdě možná jsem měla tušit, že to takhle skončí.
Ke kreslení mě to po více jak dvou měsících kdy jsem toho měla plný zuby díky talentovkám, táhne. Chci kreslit, více méně i ta nálada většinou je. Netuším co pořád dělám špatně.
Vypadá to, že si nakonec zase přetáhnu něco do iPodu, zítra si do školy vezmu blok a budu si čmárat něco tam. Pojede se opět podle rozvrhu vedlejší třídy, protože obě třídy máme většinu lidí od nás.. nebo spíš budeme mít v Německu kvůli něčemu co mělo něco společnýho s Fyzikou. Není to poprvý, ale teďkon to bude naposledy. Zatím pokaždý co jsem byla ve škole, tak ty dny jsme měli 'flákárnu' tak proč si s sebou nevzít blok aby mi to případně i rychleji utíkalo.
Tohle bude více méně všechno. Na to jak krátký jsem to plánovala, jsem se i docela rozepsala. Já si teďkon půjdu zkusit ještě jednou něco najít, a případně to i začít, a třeba v tom zítra pokračovat ve škole.
Dobrou noc.

Happy Birthday Humanoid City!

22. února 2012 v 17:27 | Miko.TaMpEr
Jako kdyby to bylo včera kdy jsem odpočítávala dny do 15. března, a ne před dvěmi roky. Dneska to jsou přesně dva roky od prvního koncertu z turné Humanoid City. První koncert TH, kterého jsem se kdy zúčastnila. Kde jsem se poprvé setkala s jednou osobou. Tohle všechno si, ale můžu v pohodě nechat na 15. března, tohle má být krátký článek ne dlouhý.

Všechno nejlepší k 2. narozeninám Humanoid City!

Něco co bych nejradši nikdy nevyplňovala.

20. února 2012 v 19:12 | Miko.TaMpEr


Šíleně originální nadpis ale je to pravda!
Zvláštní psát opět po nějaké době nějaký článek. Po nějaké době se mi ale konečně chce a mám i čas tak jsem si řekla proč toho nevyužít. Článek jsem sice už začala před několika hodinami, ale nakonec se jelo podívat se na Bouřňák a do Teplic tak jsem ho akorát uložila do rozepsaných článků a teď se k němu vrátila.
Na bouřňáku bylo překvapivě hezky, sluníčko svítilo, a bylo teplo (-4 stupně ale bylo teplo!). Já osobně nelyžuju, zkusila jsem to minulý rok a od tý doby lyže nechci ani vidět. Nikdy na nich nebudu umět jezdit, a ani na to moc nemám nervy. Furt padat na zem, ale asi jde o zvyk ^^.

Nedávno jsem se dozvěděla o výstavě v Praze "The Art of Hard Rock". Hrozně jsem tam chtěla jet, ale dočetla jsem se že 17. února skončila, ale předchvilkou jsem se zase na jednom z blogů, které pravidelně navštěvuji dozvěděla, že výstava trvá do konce března. Možná to ale bylo myšleno pouze tak, že celkově výstava "The Art of Hard Rock" trvá do konce března, a ne že bude do konce března v Praze. Teď jsem se opět dočetla, že výstava trvala do 17. února, takže to vypadá, že jsem to prostě prošvihla ^^. Kdyby se bydlelo v Praze, a dozvěděla bych se o výstavě dřív, měla bych možná i šanci se tam dostat. Hold nedá se nic dělat :).
Snad třeba někdy jindy se mi podaří někam dostat - jenom abych toho neměla dost pokud na střední budeme chodit taky na výstavy (teď si tím ani nejsem jistá jestli se říkalo, že se bude nebo nebude chodit).

Co nevidět to bude měsíc, co píšu jednu povídku, poslední dobou jsem trochu víc polevila a přestala psát. Přitom jsem ještě nedávno byla schopná napsat skoro denně tři stránky ve wordu. Buď není nějak nápad, nebo se mi nechce, furt v tom je něco. Za to jako kdyby se další a další nový nápady hromadily a nechtěli mě nechat dopsat to co mám rozepsané.
Ve škole jsem poslední dobou taky jako když tam nejsem. Teďkon nedávno jsem byla nemocná, a dneska tam taky nebyla nebylo mi od soboty dobře. Včera mě začalo píchat u srdce, měla jsem šílený křeče do břicha a podobně. Dopoledne se jelo k doktorce, ta mi mile oznámila, že má podezření na slepák, ale před asi hodinkou to opadlo a už mi je dobře. A už si i můžu být jistá, že to prostě slepák není, vím z čeho to bylo a to je hlavní ^^. Zítra mě ještě čeká kontrola, to ještě budu zůstávat doma a ve středu bych se ve škole zase měla objevit. Plus zjišťuju, že asi rostu do země nebo nevím. Měla jsem 149 centimetrů, když jsem byla u doktorky měřená naposledy, dneska se to vzalo i s 15letou prohlídkou na kterou jsem měla přijít už 7. února ale jaksi jsme mysleli že prohlídku mám až 17. a tentokrát mi naměřila že mám 147 centimetrů. Tak co to sakra je?

Já .. se zase ozvu někdy kdo ví kdy, teďkon se hlavně pokusím jít a hnout se z místa v povídce, už by bylo načase O:) A nebo se pro změnu zaseknu na youtube u live verze Totgeliebt od Tokio Hotel (že já začala poslouchat to TH rádio na stránkách Goom rádia) -.-

[29.1. 2012]

29. ledna 2012 v 15:43 | Miko.TaMpEr

Miko se zase jednou rozhodla ozvat. Čas byl, nálada nějak ne, ale možná se to více méně trochu změní. Nevím od kdy, ale s mamkou bych měla začít chodit na zumbu. Nevím jako jak chce chodit i ona, když je každou chvíli v práci.
Brzo mě opět čeká návštěva kadeřnictví, i když jsem v jednom byla naposledy v prosinci. Na to samé místo už nikdy nepůjdu. Řekla jsem jim jak jsem to chtěla, několikrát, a stejně když to bylo hotový stejně to nevypadalo tak jak jsem chtěla - spíš to vypadalo úplně stejně jako předtím.
V úterý poslední hodinu budeme probírat poslední 'detaily' jako jakou barvu triček budeme mít, a bude se objednávat. Konečně. Středa bude o něco horší (nebo lepší?), přijde k nám nová holka, která akorát přestupuje z jiný školy na tu naší. Bohužel vím o koho se jedná a je mi 'mírně' nesympatická tak uvidíme jak to dopadne.
Aby toho nebylo málo jsem 'maličko' nevyspalá, protože jsme seděli v noci s mamkou v kuchyni do cca půl čtvrtý ráno, smáli se, ona byla na notebooku, já jí překládala zprávy a vstávala v 11 dopoledne. Oproti včerejšku kdy jsem vstávala ve dvě odpoledne to bylo málo.
A když už je tady jedna animace Timona tak sem ještě něco 'menšího' přidám, akorát to tenhle článek trochu prodlouží (krčí nevinně rameny).

Monday

16. ledna 2012 v 13:12 | Miko.TaMpEr

Tentokrát se ozývám dřív než normálně. Většinou článek jako tenhle píšu kolem jedenáctý večer jako včera večer, ale pak jsem musela jít takže.. skončil rozepsanej s fotkou a písničkou a to bylo všechno. Ale v tuhle chvíli bych měla bejt i ve škole, naštěstí nejsem. Jako každý pondělí do školy jsem šla až na devátou, protože jsem uvolněná z tělocviku a měli jsme do půl dvanáctý (a zejtra do půl čtvrtý.. uh). Budu doufat, že aspoň kamarádka přijde do školy. Chci jí ještě dát opožděnej dárek k Vánocům. Jedný jsem ho dneska dala, jedna mě ještě čeká. To budu hold nosit v batohu dokud se neobjeví :).
Na to, že jsme měli do půl dvanáctý tak to bylo i docela na nic. Matika - dopisovala jsem si s Honzou písemku, jindy jsme jí nedopisovali takhle dodatečně, oba jsme na dost špatný známce a tou písemkou si to já rozhodně nevylepším nýbrž zhorším, psala jsem dva malý testy o 4 otázkách z přírodopisu. Dopadlo to špatně, ale učitelka naštěstí řekla ať si z toho nic nedělám, že ta známka mi nijak neublíží. Naštěstí! Zejtra mě ještě čeká chemie, ale to mi má učitelka napsat na facebook jestli jí budu psát nebo ne, tak očekávám zprávu.
Opět jsem měla vyhlídnutej foťák (zrcadlovku za necelý 3 tisíce), bylo to jakože jo, že bych ho mohla dostat, zaplatila bych si ho ze svýho sešlo z toho. Budu mít místo toho novej mobil ale dobře. Ne, že bych si stěžovala ale o tý zrcadlovce taky nějakou dobu 'sním', hold si budu muset počkat. Měla bych mít zakázáno se takhle po těch foťákách koukat - trochu nebezpečný.
Dneska se už i konečně objevila na iTunes BTK app i pro iPhone, iPod, iPad. Bohužel nevím jak se to platí ani nic takovýho, zatím byla dostupná akorát pro androidy a to jsem po tý aplikaci koukala už i na mamčiným mobilu, která dostala novej - Androida, ale to bude asi trošku smůla, že by to tam měla ona. Tralala. Přece jenom chtěla bych tu aplikaci mít 'u sebe' ale zase, se nemám na iPodu jak připojit k internetu, akorát tak přes wifi, ale doma nemáme router takže bych mohla akorát v nákupních centrech a tak -.-
Je to moc složitý. A já se snad půjdu zase zahrabat do Sony Vegasu a dělat na nějakým dalším videu, a nebo se pokusit dostat 'Phoenix Down' od The Unguided do iPodu což se mi včera nepodařilo.

I did it :3

9. ledna 2012 v 20:55 | Miko.TaMpEr

Po několika dnech nervování se, je Miko šťastný človíček. Pravděpodobně se na mě 5. ledna usmálo štěstí a nechalo mě talentovky udělat. Sice jen tak tak ale hlavně, že jsem se tam dostala ne? O:) Jsem ráda, že to všechno mám už za sebou, nemusím se trápit s talentovkama, a možná ani se střední teďkon nějakou dobu. Jenom budu muset zamakat ve škole, a zítra povezu na GAPE zápisový lístek.

Absolutně nezávidím těm co to teprve čeká - například mým milovaným spolužákům. Ještě ke všemu těm co budou dělat přijímačky. Aspoň že už můžu být 'vysmátá' a nebudu muset myslet na to jestli jsem talentovky udělala nebo ne.
Ve středu mě po několika dnech čeká škola, to zvládnu ale. A docela se těším, až některé z těch 21 lidí uvidím. Víc se zatím ale těším zítra do Prahy - podat zápisovej lístek, Starbucks, a lítání po obchodech (plus si budu muset sehnat nějakej další lak od Essence) O:). Ještě by mi mohli vyjít Sunrise Avenue 9. března a setkání s D. (která by měla přiletět zpátky do ČR v dubnu) a byla bych mega šťastnej človíček.

Zase jeden kraťoulinkej článeček píšu na několikrát. Mikíto mizí, možná se tu ještě za chvíli něco objeví netuším, ale jdu konečně psát nějakou povídku zase (dopisovat), a nebo si dál hrát v Sony Vegasu ^^

Tomorrow..

4. ledna 2012 v 18:11 | Miko.TaMpEr

Až včera jsem zjistila, jak hodně jsem se mýlila. Jak jsem si mohla v říjnu myslet, že už víc nervózní být nemůžu? Včera jsem byla jako vždy na konzultacích a bylo mi tam celou dobu blbě. Až když jsme šli s rodiči do Ikei, uvědomila jsem si, že to je as tím, že se mi už blíží talentovky. A ani bych se nedivila, kdyby to opravdu byl ten důvod. Díky tomu jsem dneska ani nešla do školy, nezvládla bych to tam, nedokázala bych se na nic soustředit. Vždyť dneska jsem vstávala v 10 hodin a ještě teď se pořádně soustředit nemůžu.

Když jsem včera vylezla z vany tak jsem myslela, že umřu zimou. Celá jsem se klepala, a hned běžela do postele pod deku, mamča mi nakonec dala ještě její, a já ještě brečela. Nevím co bylo tím důvodem, a vědět to nechci. Já budu ráda když dneska usnu v pohodě (doufat můžu - stejně se to nestane).

Za 'pár hodin' nás čeká i odjezd do Kladna za babičkou, aby jsme nemuseli zítra vstávat moc brzo, a měli to i blíž do Prahy. Rovnou si beru i blok, a sešit na dějepis abych si zopakovala některý věci na pohovor. Ještě se ale asi kouknu po sešitu z osmičky, ten by se mi hodil víc než ten z devítky. Jenom vědět kde je, že. Možná bude někde v šuplíku s učením, mohl by být, pamatuju si jak jsem několikrát do školy místo sešitu do devítky přitáhla ten z osmičky.

Pokud ty talentovky zítra nedám, dopadne to více méně dost blbě. A nebudu jenom vzteklá, že jsem se na tu mou vysněnou školu nedostala. Čeká mě stylizace mušle, zátiší, a barevná kompozice (léto a zima), pohovor, a vlastně i ukázka mých prací. Můžu mít i fotografie takže s sebou tahám prázdný cdčka a něco tam přetáhnu a dám to k tomu taky. Jenom budu muset nějaký najít v notebooku.

Nebudu lhát, ale opravdu doufám, že ty talentovky dám, jinak jsem v hajzlu. V osm ráno tam mám být a budu tam nějak do pěti - pohovory se přece jenom protáhnou. Profesorka říkala, že tak 10 - 20 minut na každýho. Great.
No nic mizím.. musím se pokusit najít ten sešit, a kouknout na nějaký ty fotky.

A jak tak koukám tak tohle je po dlouhý době nějakej článek jako tenhle.
 
 

Reklama