>>>REKLAMY do rubriky a kopíruj s klikačkou!

My Diary

Words can't take the pain

27. listopadu 2011 v 23:20 | Miko.TaMpEr

Pastelky!
Miko se po nějaké době hlásí. Nejradši bych se ještě dlouho neozvala, ale vadí mi když se sem podívám vidět ten toplist. Ale když se to tak vezme tak ty co sem někdy zavítají jsou možná i rádi když já nepíšu. Mohla jsem se ozvat kdykoliv jindy proč jsem si vybrala zrovna tuhle chvíli když mám stejně dělat něco úplně jiného. Třeba zrovna kreslit na konzultace. Hlavně, že na to mám pokaždý týden a dělám to na poslední chvíli. Někdy dokonce i dýl, když se nějakých konzultací nezúčastním.
Začínám se talentovek čím dál tím víc bát. Kde mám jistotu, že to zátiší nakreslím a nachytám dostatečně bodů aby i když by mi utekli body jinde bych furt měla šanci se na tu školu dostat. Poslední zátiší co jsme kreslili bylo šíleně těžký. A to jsem si myslela, že těžší snad už přijít nemůže. Haha. Plus si příště nesmím zapomenout lak na vlasy, abych to mohla zafixovat. Uh.
Teďkon jsem dva týdny byla doma. Nachcípaná. Na konzultacích jsem byla, a popravdě.. byla ráda že jsem to tam nějak přežila. Ale pryč od toho.
Dneska jsem si užila rozsvěcení stromku tady u nás. Jo líbilo se mi to, až na to že jsme to málem nestihli. Skoro nikde nebylo místo kde by se dalo zaparkovat. Nakonec jsme přišli nějak 8 minut před rozsvícením, hráli tam 5angels ze kterých jsem teda nebyla nějak odvařená ale přežila jsem těch pár minut. Náměstí bylo plný, pohybovat se tam dalo, ale to stejný nemůžu říct u těch co byli dole u stromu. Nemáme nejhezčí stromek, ale jo je docela hezkej. A bylo i docela teplo, jenom mi mrzli ruce. Jelo se pak i na Hněvín kde jsem natočila video pro kamarádku, protože mě o něj poprosila, a pak domů. Pár fotek mám ale většina z nich je rozmazanejch tak ani nevím jestli má cenu je sem dávat. I když bych mohla zkusit zapojit foťák rodičů jestli bude chtít komunikovat nebo ne - poslední dobou prostě furt blbne. Jde to jenom kdy chce.
Jedna z kamarádek mě nedávno zase hodila do Cinema Bizarre nálady. Poslouchám je, projíždím fotky, a chystám se si zase přečíst jednu povídku. Oblíbenou od Linut (Pozůstatky minulosti). Sice byla psaná roku 2008, ale ani to mě neodradí a já si jí čas od času přečtu.
Taky jsem si v poslední době hodně oblíbila kresby od Sylvie Ji a její kolekce Sugar Skull Ladies. Některé jsou k vidění zde. I já jsem si dovolila si jednu nakreslit. Třikrát dokonce. Někdo jí viděl, někdo ne, možná jí zveřejním, možná ne.
Miko teď bude končit, protože si chce přečíst aspoň pár dílů pozůstatků minulosti. Možná sem někdy dám prostě nějakou písničku, nebo se třeba i víc vyjádřím ke kresbám (nebo bych spíše měla říkat malbám?) od Sylvie Li, ale teď už na to nemám moc náladu. Ještě mě ke všemu bolí hrozně hlava. Až bude nálada, možná se i ozvu. Momentálně když už někam píšu je to jedna nejmenovaná stránka. Nepotřebuju abych tam hned měla 'čtenáře', který tam třeba ani mít nechci. Tam si můžu napsat cokoliv co chci, a nemusím se u toho hlídat tolik jako tady.
Rovnou vám všem i přeju dobrou noc.

All these dark dreams

11. listopadu 2011 v 19:43 | Miko.TaMpEr

"All these dark dreams gotta mean something"

Po delší době se hlásím s nějakým článkem, ve kterém se nejedná pouze o fotografie. Takovým, kterých tu je plno, a víte co? Mě už je to jedno :) Ať to tu je, jednou se k tomu třeba vrátím.

Jak jste si všimli začala jsem s projektem 365, který už delší dobu sleduju u Daysy a nakonec jsem se k tomu rozhodla taky. Když už mám notebook, porty fungujou, tak proč toho přeci nevyužít ne? Zatím tu jsou pouze dvě fotografie ze dvou dní. Nejsem si ale jistá jestli bude fotografie i za dnešek. A pravděpodobně na to založím nový blog na kterém by to bylo.

K tomuhle článku jsem si frkla poprvé Blood on the Dance Floor. Po dlouhé době jsem si na youtube do vyhledávače zadala Blood on the Dance Floor a vyskočil na mě klip Bewitched, který jsem si pustila, a jaksi jsem se od něj na delší dobu neodpoutala. I když vlastně odpoutala. Když jsem si pouštěla New York Minute s Olsenkama, a nakonec online přenos hokeje Česko × Švédsko. Vyhráli jsme 5:2, což je hezké skóre, pro začátek. Po tomhle jsem se zpátky vrátila k BOTDF, a poslouchala je. Nakonec jsem si po několika minutách poslechla i jinou písničku, a jsem ráda.

Sněžit by mělo začít díky bohu až v prosinci, takže další důvod proč nebejt vytočená. Aspoň člověk nebude hned mrznout ve sněhu. I když, když se to tak vezme tak bych možná i ten sníh trochu uvítala. Začínám uvažovat o tom, že s rodiči budu jezdit na hory a budu se učit na snowboardu. Zajímalo by mě, jak se nakonec rozhodnu. Už od léta tvrdím ne, ale až dneska mě to začalo trochu chytat. Stejně jako to, že bych s kamarádkama ze třídy začala pak chodit na stadion bruslit. Sice bych byla furt na zemi, ale aspoň bych si ještě ten poslední rok s nima užila. Hold když vím, že já budu v Praze, a jinak všichni budou zůstávat tady v Ústeckém kraji. Teda ne všichni, Honza bude pravděpodobně někde až na Moravě, pokud ho vezmou, a Adél až za Prahou, ale bydlet bude v Mostě pokud se nemýlím.

Dnešek ve škole? Jeden z nejlepších. Mrzí mě, že jsme se brali brát jako přátelé, až někdy koncem osmičky, když budeme brzo vycházet. Ale nedá se nic dělat, s tím už nikdo nic neuděláme, ani kdyby jsme chtěli. Jedně že by existoval stroj času.
Sice to ve škole moc neutíkalo, ale aspoň jsme neměli matiku, a srandy bylo hodně. Hlavně o přestávce před hudebkou. Nějak jsme se skoro všichni nahromadili u kamarádčina stolu, a dělali hovadiny. Místo angličtiny jsme měli nakonec učitelku na přírodopis, a chemii, a koukali jsme na tsunami v Thajsku z roku 2004, příští hodinu nás to čeká ještě dokoukat. Je hrozný co se tam stalo..

V pondělí nás čeká Sokrates ve sportovní hale, nejradši bych tam nešla, protože školu mám vybranou a bude mi to už více méně k ničemu, ale zase lepší než se učit. Měli by jsme pak dorazit do školy akorát na poslední tři hodiny, tak aspoň něco. V úterý pro změnu odpadá odpolední vyučování, a já končím ještě ke všemu ve dvanáct - čekají mě po delší době konzultace na GAPE. Tentokrát se snad i stihnu zastavit v OC Chodov, a možná i udělat menší zastávku ve Starbucks.

Jsem dneska totálně hotová, budu končit, a zejtra se zase po pěti dnech vyspím. Snad teda... Teď si ještě asi pustím nějakej film nebo seriál, ať se pro změnu moc nenudím, to taky nepotřebuju :'D

Hello November

2. listopadu 2011 v 23:30 | Miko.TaMpEr


Trochu opožděně, ale co, mě už je to mírně jedno.
Jsem unavená - nehorázně unavená. Nemám úkol z matematiky - fajn, řeknu že jsem ho zapomněla víc mě nezajímá, zapomněla jsem na něj, zapomněla, a teď bych tři věci rozhodně nestihla. Představa, že kdyby mi vyšel ten Berlín tak teprve teď by se koncert blížil ke konci je řekněme si to narovinu - strašná. Hold když si dneska připadám tak mrtvě.
Ve škole jsem byla v pohodě, přijela do školy, odemkla šatnu do čtvrt na devět tam byla, a pak šla na výtvarku. Už chci aby mi služba skončila, aspoň jí nebudu mít měsíc jako většina lidí - přece jenom to bydlet na druhý straně města má nějaký výhody.
Psali jsme dvě 'písemky' ze zeměpisu, obě za tři, neuměla jsem to. Psali jsme z matematiky, nedivila bych se kdybych schytala za pět.
Aspoň, že zejtra nepíšeme z přírodopisu, za to ale píšeme pokud se nemýlím z němčiny, plus z fyziky. Nejsem si jistá.
Ale malou výhodu dnešek měl - už se nemusím nervovat kvůli přihláškám, kdy je budu mít. Dneska mi je učitelka dala, a já jsem byla překvapená průměrem, který mám na druhý straně. Učitelka mi ještě zítra oznámí jestli zachránila výstupní hodnocení nebo jak se to jmenuje, protože se jí rozbil jako počítač tak notebook, takže uvidíme. Pokud nezachránila, tak to znamená jedinný co mi i ona sama řekla - napsat co dělám ve volném čase znova, a ona mi to sepíše znovu.
Je fajn, že až si budou ostatní přidávat přihlášky tak já už budu vědět jestli mě vzali nebo ne. Na talentovkách se ze sebe pokusím vydat jenom to nejlepší, takže .. snad mi to vyjde. Taky jsem už začala uvažovat trochu víc napřed, že po střední půjdu na Vyšší odbornou ještě. Nevím kde se najednou vzalo to, že bych chtěla i na vejšku. To se ale uvidí až za pár roků, jestli mě to tam furt bude táhnout, nebo se po střední vydám pracovat.

Zejtra musím více méně zabalit věci na koncert, abych v pátek mohla vyrazit a ničím se nějak extra nemusela zdržovat. Pravděpodobně ještě pořídím barvu, a obarvím si vlasy, ty odrosty jsou prostě příšerný. Plus bych si měla ještě pořídit novou kartu do foťáku, u čehož teda už nevím jak to udělám. Možná akorát vyhrabu nějakou starší a všechno z ní vymažu, i když mi bude líto všechno vymazat.
V pátek jdu ze školy ve 12, po hudebce, naobědvat domů, vzít věci a jet směr Kladno a hned na to směr Praha. Pak hledání se s třema osobama, kouknutí se po Praze a pak směr Modrá Vopice a koncert. Kde budu chtít zůstat aspoň ještě hodinu po koncertě, koupit si něco v Merchandise a mít několik fotek jako památku!

A jak tak teďkon koukám na čas, mizím. Připravím si batoh, pak do vany, a možná ještě chvilka koukání se na televizi.
Dobrou noc všem, a hádám že se ozvu někdy po pátku - a nebo spíš v sobotu, né-li PO sobotě ^^

Mimochodem ještě něco.. přeji hezký listopad :)

Can't dream without you

30. října 2011 v 21:10 | Miko.TaMpEr

Ne, nemohla jsem sem nedát tuhle animaci, protože je prostě úžasná ♥. Zajímalo by mě odkud je, napadlo mě, že je to z nějaký TH epizody, ale to pravděpodobně ne, ale zase mě nenapadá z čeho jinýho by to mohlo být. Kdyby tady byl někdo, kdo by věděl z jakýho videa ta animace je, řekněte mi z jakýho prosím, opravdu by mě to zajímalo.

Předchvilkou jsem viděla jedno video, zaměřený teda na Billa, a u něj byla tahle písnička. A jsem ráda, že jsem pod videem našla, od koho ta písnička je, a jak se jmenuje. Zalíbila se mi. Good Charlotte jsem měla dalo by se říct vždycky ráda, jenom už to nějakou dobu není jako dřív, kdy jsem je mohla poslouchat denně, takže po dlouhý době jsem je zase slyšela. Myslím si, že si tu písničku brzo stáhnu, a nakonec budu přehrávat s několika dalšími v iTunes.

Nejsem si jistá, jak tu v příštích dnech budu. Dneska když na počítač šel táta, jaksi 'kleknul', prostě se seknul, tak se restartoval a nešel nahodit, asi hodinku nebo dvě. Nebo teda pak to chvíli tátovi šlo, ale pak zase ne, takže samozřejmě proběhla hádka kde jsem se i dozvěděla, že za to můžu já, že to nejde. Aha no. Zatím to jde teda už dobře, nic se neseká naštěstí, ale třeba ten počítač zítra opět překvapí že.

Na 100% vím, že tu nebudu v pátek, to budu celej den v Praze, a budu toho mít docela dost co dělat. Nebo teda.. nedá se to takhle přímo nazvat, ale ten večer mě bude čekat koncert, plus už od čtvrtka budou v hotelu kousek od Vopice ubytované slečny z Francie, se kterými bych se měla setkat už ve čtvrtek, ale to prostě jaksi nevyjde.
Mamku mám pravděpodobně v práci, a celej den zase chybět nemůžu, to by mi učitelka zakroutila krkem - ono stačí, že to udělá asi zítra, a až se dozví, že v pátek nebudu ve škole *hlavně zase nevykecat někomu, že jdu na koncert*. V pátek v noci tuplem nebudu nic přidávat, budu vyřízená, a myslím že budu ráda, když nasednu do auta, a pak se doplazím domů. Odjíždět bych měla už ve čtvrtek večer, takže nevím jak mi to vyjde a jak ne. V sobotu bych tu, ale měla být, pokud neprospím většinu dne.
A ještě aby toho nebylo málo, musím sehnat od někoho kameru, jestli by mi jí někdo nepůjčil, na ten koncert. Můj foťák jak asi víte je prostě rozbitej, a foťák rodičů nahrává šílený (ve špatný kvalitě - jak obraz tak zvuk) videa, na to je zase lepší můj foťák, takže musím někde splašit kameru, na těch pár dní.

Ještě jsem psala spolužačce, která by měla mít údajně můj sešit na chemii, a samozřejmě neodepisuje, hlavně že vidím jak si furt někoho schvaluje na facebooku. Asi před třema týdnama, mě K. poprosila jestli bych mohla půjčit E. sešit, protože jí volala, takže já že jo, tak jsem jí ho dala, a doteď ho nemám. Ani teda nevím jestli ho má ona nebo kdo. V úterý ho mám dát učitelce na kontrolu, aby ho mohla oznámkovat, měla jsem jí ho dát už před dvěma týdny, ale to jsem říkala, že jsem ho půjčovala Elišce, a ani mě nenechala domluvit větu. Chtěla jsem jí říct, že K. mě poprosila jestli bych jí mohla půjčit sešit na chemii, že ho přinese E., ale ne, skočila mi do řeči, tak jsem si prostě sedla, a dál se tím nezabejvala. Ještě řekla, že ho mám pro ní mít příští týden, ale to jsem tam nebyla, takže mě to má správně čekat tenhle týden, ale když ten sešit sakra nemám?! Aspoň vědět kde E. bydlí.
Lidi od nás ze třídy jsou tak šíleně spolehlivý fakt.. A nebudu lhát, když řeknu, že mi to začíná vadit.

Ještě jsem dneska myslela, že se podívám po dlouhé době na Burlesque, zapla jsem to a po několika minutách vypla. Nebavilo mě to, i když jsem se těšila, až si to pustím.
A aby toho nebylo málo, chci už Vánoce. Nakupování dárků na poslední chvíli, balení dárků, rozbalování, ta atmosféra, světýlka.. Pak pár dní potom narozeniny a Silvestr ♥ A nesmíme zapomenout na talentovky, který budu dělat 7. nebo 8. ledna, takže nadělím mamince hezký dárek k narozeninám jak sama řekla. Budu sakra naštvaná pokud je neudělám.
Já už radši končím, jsem ještě mírně vytočená z toho, že si nenajde dvě minuty na jednoduchou odpověď. Buď že ten sešit má, a donese mi ho (případně ho po někom pošle), nebo že ho prostě nemá. Budu se spolíhat na to, že nebude chybět a zítra nebo pozítří mi ho donese jinak se můžu jít zahrabat.

Teďkon se jdu ještě trochu naučit na velkej zítřejší test z příroďáku, kterej jsem měla psát minulej tejden, a na kterej jsem chyběla, takže si ho dopíšu. Takovejch stránek se musím naučit ._.
Takže vidím to na poslouchání Good Charlotte, učení se a popíjení kakaa.

Pff.. Dobrou, na komentáře se pokusím odpovídat, ještě nějakou dobu tady stejnak budu otravovat.

Lala..

25. října 2011 v 12:09 | Miko.TaMpEr

Tentokrát bez písničky. Nevím jakou a ani nemám čas něco hledat :D A ano,velice orignální název článku - proč se to sakra musí vyplňovat?!
Připoňte mi někdo, že nemám chodit spát až v jednu, připadám si teďkon jak mrtvá a jsem vzhůru od 9. Zajímalo by mě kdy se zase pořádně vyspím třeba do dvanácti..
Vůbec, ale vůbec se mi na ty konzultace nechce.. Bojím se, i když jsem tam už jednou byla a byla seznámena se vším, a už tam i kreslila. Snad se ještě před konzultacema dostanu do Starbucks, v Chodově abych pak měla ještě co chlastat na konzultcích, a trochu se i zahřála čokoládou. Snad to pak příští týden (pokud pojedu taky) bude už lepš, a nebudu se toho tolik bát. Nechci se vidět u talentovek, to budu zmatkovat celej den, a budu furt nervózní. Z čeho jesm samozřejmě šíleně nadšená - jak jinak.
Za chvíli přijede s tetou bratranec ze školy.. Huh.. Aspoň, že tu nebudu zase celej den.. USBčko i foťák jsem si zapomněla doma, takže nebyla možnost, přetáhnout nějaký fotky, ale aspoň jsem zase využila webku (nedokážu si představit že by mi měla fungovat ta moje doma).
A2 desky na konzultace díky bohu už mám pořízený, mamka s tetou předch nějakou dobou odjely do velkoskladu a tam mi j koupily. Plus jsem byla včera tetou zásobována malířskýma potřebama.. Čtvrtky, další čtvrtky dneska, úzkej štětec, křídya další věci. Nevím kam to všechno doma dám, absolutně nevím.
Budu končit, za chvíli budu obědvat,pár fotek ze včerejška pod perexem..

Blacklisted me

24. října 2011 v 12:49 | Miko.TaMpEr

Nová písnička WhitewidoW na kterou jsem se tak šíleně těšila ♥ Několikrát se její vydání posunulo, a vydaná měla být pokud se nemýlím v pátek, ale stálo to za to čekání :)

Po týdnu čekání jsem se nakonec dočkala i pošty z Německa. Dva balíčky v jednom propagační letáčky k turné Blowsight, a v druhém EP Shed Evil. To asi ještě Jenny napíšu PM, že to EP už mám, že mi ho posílala, tak jestli jí ho mám třeba poslat zpátky, nebo jak to mám udělat..

Včera jsem se dozvěděla, že do Berlína se nakonec nejede.. Mrzelo mě to, protože jsem se tam měla vidět se čtyřma lidma, ale nakonec mi F. napsala, že s holkama pojedou skoro celý turné Blowsight, z nějakých 12 koncertů, budou na 9, a mezi nimi je zařazená i Praha, takže se s nimi stejně uvidím, jenom s H. ne, ale nedá se nic dělat. Už mají zarezervovaný hotel tři minuty pěšky od Modré Vopice a budou tam už den před koncertem. To že tu nebudu 2. listopadu smažu z menu, protože to tady vlastně budu, ale asi poupravím trochu to datum 4. listopadu.. Uvidí se ještě.

Od šesti večer máme ve škole v jídelně přehlídku středních škol z okolí, účast se doporučuje.. Ale přemýšlím, že tam možná ani nepůjdu, školy vybraný mám, a rozhodně nehodlám zůstat v Ústeckým kraji. Plus dneska opět odjíždím do Kladna, budu se vracet až zítra k večeru po konzultacích. Ozvat bych se měla, a možná si vezmu USBčko k foťáku rodičů, kde mám nějaký fotky, a že bych si třeba nějaký pak poslala na mail nebo něco, když ty porty nejdou.

Kdyby to šlo do Prahy bych odjela nejradši hned, do Modrý Vopice, do Chodova kde bych si zašla do Starbucks, a něco hezkýho si koupila na tu zimu. Snad se zítra poštěstí aspoň se Starbucks, nezlobila bych se O:)

Jinak.. asi přijde změna designu, až nějak vymyslím nějakej novej, řekněme to narovinu, tenhle mě omrzel, zdá se mi hrozně obyčejnej, a akorát mi připomíná to, že zima se pomalu ale jistě blíží. Takže pravděpodobně přijde změna.

A teďkon když mě omluvíte, loučím se, jdu se dívat na 4. díl, 5. řady Gossip Girl ♥

One day too late

19. října 2011 v 21:00 | Miko.TaMpEr

Opět jedny Skillet, které jsem 'ukradla' spolužákovi z profilu. Díky H., tenhle song mi i mírně vyhovuje k náladě.

Chtěla jsem sem napsat včera večer, ale byla jsem totálně mrtvá. Pokud tady byl nějakej komentář odpověděla jsem, ale na článek to nebylo. Po těch konzultacích jsem byla opravdu mrtvá. 3,5 hodiny jsem stála u stojanu a kreslila zátiší. Ani jednou jsem si za celou dobu nesedla (ani jsem sakra nemohla, nemohla jsem si to dovolit), takže jsem se jenom někdy protáhla, a někdy si jenom na pár vteřin sedla na podlahu.
Zjistilo se, že konzultace mi nezačínají ve dvě ale ve čtyři. Proč ne. Díky bohu byl ateliér volnej, takže mi N. Radvanová pomohla s tím co a jak, a pomohla mi trochu se zátiším. Nejdřív jsem to měla udělat s přeměřováním, nešlo to, takže mi pak nakonec řekla udělej to podle citů nebo jak to bylo, a dopadlo to o dost líp.
Celkem nás tam bylo 5. Jeden kluk, zbytek holky. Ale musím říct.. že ten kluk byl šíleně hodnej. Divím se, že se někdo takovej našel.
Radši ani nepočítám kolikrát mi bylo zátiší smazáno, protože to bylo třeba nějak nakřivo nebo tak něco, ale s výsledkem jsem maximálně spokojená. Na to, že jsem to kreslila poprvý můžu říct že se mi to povedlo. Snad budu moct dát někdy fotku, až mi půjdou porty - který jen tak nepůjdou že.. Příští úterý jedu znova, ale to jsem do menu už doplnila. Taky se tam těším. Tentokrát budu mít snad i víc času na prolezení OC Chodov. Včera jsem měla necelejch 40 minut, plus když jsme hledali pak kudy se jede do -2 patra, tak jsme šli místo toho úplně na druhou stranu do metra, takže jsme se pak zase vracely. Koukla jsem se bohužel akorát do New Yorkeru, H&M (kde jsem našla čepičku, kterou chci ♥), Zary (která mě překvapila), a do Bershky. Příště to tam prolezu víc.

Jsem ráda, že jsem na těch konzultacích mohla bejt, bylo to tam fajn a já se aspoň odreagovala po ne nejlepší zprávě, kterou jsem obdržela. Ještě budu muset napsat 'odpověď', a pak jí poslat, zatím mám pár vět, a dál jsem se nedostala. V pondělí jsem měla na tolik zkaženou náladu, že jsem si to akorát přečetla a zavřela to. Uložený to mám, vím kde to mám hledat, možná to dneska otevřu a budu se dál pouštět do odpovědi. Uvidí se podle odpovědi.

Jsem mrtvá, loučím se :DD
Za chyby nebo 'přeskakování' od něčeho k něčemu jinýmu se omlouvám, psala jsem to.. no ne najednou prostě, tak se omlouvám.

Awake and alive

15. října 2011 v 20:30 | Miko.TaMpEr

Mikíto s náladou opět někde u bodu mrazu. Představa, že v týhle zimě budu v úterý skoro celej den lítat po Praze, můžu jenom doufat v to, že to nebude až tak drastický..

V pondělí budu mít konečně lístky na Blowsight! ♥ Táta se včera stavoval v Modrý Vopici a ptal se jak to tam je, MV je šíleně malinká prej (to se mám na co těšit zase), ale aspoň je zase uvidím ♥. Ještě budu pak muset splašit lístky do Berlína, asi pak napíšu H. jestli bude lístky objednávat a nebo kupovat až na místě, ale to jí budu muset nejdřív zastihnout. Což bude těžký když ona je každou chvíli pryč z Belgie a nebo je na nějakým koncertu.

Na 18. listopadu mám projekt na hudebku.. Buď napsat o skupině, zpěvákovi, zpěvačce, a nebo stylu. U mě je jasná skupina, ale furt zvažuju koho. Jestli Blowsight (který mám vlastně už připravený, jenom tam bude potřeba dát ještě fotky a odkaz na nějakej song), a nebo prostě někoho jinýho.

Kamarádka, která se za devět dní vrací z Ameriky mě poprosila o design, ale jak to tak vypadá.. zase ho nebudu moct udělat. Prostě mi nejdou dělat poslední dobou. Nevím proč, ale prostě nejdou. A když se to tak vezme, tak mě pořádně grafika už nebaví. Pokud tomu zase někdy přijdu na chuť, budu jedně ráda.

Jakmile se tohle zveřejní opět se půjdu 'učit' do Sony Vegas. Chci tam vyzkoušet několik efektů, a nějak se s tím prostě poprat. Zjistit co je co a další, co se mi včera nepovedlo. Mám jenom trial, tak si ten program chci 'užít'.
Možná zase budu pozdějc koukat na Hellcats, kdo ví a možná se zase ozvu až bude nálada, která mě opustila.

Take me on the floor

12. října 2011 v 22:49 | Miko.TaMpEr

Po dlouhý době jsem si zase pustila The Veronicas, udělala jsem dobře. Celej den nemám skoro nic co bych mohla poslouchat, tak teď přišlo něco co jsem dlouho neslyšela.
Ať si o nich myslí kdo chce co chce, mě se jejich písničky líbí :) Neříkám, že se mi líbí úplně každá od nich, kdybych řekla tohle, lhala bych.

Když se to tak vezme.. tak dnešek byl poměrně divnej (a to nevím co mě čeká zítra).
Ve škole to bylo podezřele dobrý, bavilo mě to tam. Ti co mají uvolnění ve středu budou chodit s klukama na výtvarku, takže taky dobrý. I když bych někdy radši seděla na tělocviku na lavičce. Horší to bylo pak už doma. Prostě jsem něco připravovala, na jedno video, fotky prostě.. a když jsem foťák vypla, a po chvilce zase zapla, mile mi oznámil "chyba objektivu", a objektiv se nezavřel. Proč ne že.. Aspoň že na něj mám tříletou záruku, která mi platí ještě jeden rok, takže se dá reklamovat, jinak to nevidím. Plus budu doufat, že mi ho reklamujou (když se to sere, tak se to sere).
Ovšem pak mi po několika minutách zlepšily náladu stránky Modrý Vopice. Konečně se objevily lístky na koncert Blowsight v Praze, a sakra levně! 150 korun za jeden lístek, čekala jsem že to bude o dost dražší, takže mě to upřímně překvapilo, a několik minut jsem tady poskakovala jak blázen.
Jak to tak i vypadá tak až v úterý pojedu do Prahy, podívat se na jednu školu, plus na konzultace pak na GAPE, tak se zajede ještě do Modrý Vopice zjistit jak to tam je s lístkama.

Do menu jsem jinak předevčírem (?) přidala dny kdy tu pravděpodobně nebudu. Nebo spíš určitě nebudu. Berlín je jistej, tam se jede na sto procent, co jsem se dozvěděla (ještě sehnat lístky do Berlína na ten koncert no..), a Praha taky. Takže ty dva dny co jsou v menu napsaný tady nebudu. Bude to tady ale jako skoro pokaždý, když prostě nic nepřibejvá.

Zejtra bude teprve den. Hned první den fyzika, a má 'velice oblíbená' učitelka, což mi připomělo včerejší hádku. Hlavně že říkala, že budeme psát z převodu jednotek (ještě jsme to všichni měli napsaný v sešitech - že se píše z převodu jednotek) a ona nám dá látku, kterou jsme probírali jednu hodinu a kterou nikdo neuměl. Proč ne. Ještě seřvala spolužačku, která jí odpověděla na něco na co se jí ptala "A teď jako mluvíš proč?!" člověka z tý učitelky pokaždý tak šíleně bolí hlava. Jedna nevýhoda toho sedět v druhý lavici, radši bych seděla v poslední.

Aspoň že už se blíží víkend.
Jak to tak vypadá já teďkon zmizím, a pokusím se napsat si aspoň začátek jedný povídky, do který bych se ráda pustila - a kterou pravděpodobně nedokončím ani..
Takže dobrou, a zase někdy. Pokud se tady objeví nějakej komentář, pokusím se odpovědět, ještě cca hodinku to budu, ale beztak tady nic nebude..

-------
❝Don't pray for me I see you
Don't cry for me I see you
Don't pray for me, I can see you shine
Don't pray for me I see you
Don't cry for me I see you
Don't cry for me, I see you shine❞
- Miracle, Blowsight

Writings on the Wall

10. října 2011 v 19:29 | Miko.TaMpEr

Ahoj, ahoj, a ahoj.
Tentokrát spíš taková rychlovka, i když kdoví jak se to nakonec vyvine že? Vzpomněla jsem si, že na zítřek mám mít na němčinu popis ženy, a muže. Žena? - Tarja Turunen, muž? Ještě nevím. Nejhorší na tom je, že na popis jsem chyběla, takže vůbec nevím CO tam má být, JAK to tam má být, KOLIK vět cca. má být, nic. Kdybych aspoň němčinu uměla, a dostávala z ní dobrý známky, ale to taky ne. Rozhodně můžu říct, že angličtina mi jde stokrát líp něž němčina.
Zatím mám pouze 3 věty o Tarje, což není moc, a učitelce to rozhodně stačit nebude, to je mi jasný. Udělala jsem pokrok, mám pět vět, a dál už nevím co tam dát. Co víc si přát. Ještě když vím, že když někomu napíšu ze třídy tak polovina lidí taky nebude vědět - plus samozřejmě mám jenom pár lidí ze třídy přidaných na FB.
Stačí prej popis obličeje, tak uvidíme zítra jestli to bude stačit. Teď se jdu pustit do nějakýho muže, ať mám i tohle za sebou.

Do Centralu jsem se dneska nakonec NEdostala. Ale co se dá dělat, snad zítra, i když to taky nevím jestli mi vyjde. Školu mám do půl čtvrtý, pokud pojedu busem tak to je 30 minut cesty, plus ještě nějakých 15 domů. Tam si hodit tašku, a tramvají do Centralu. Nebo rovnou ze školy, se sakra těžkým batohem tam jet. Absolutně netuším jak to zítra udělám. Ale doufám, že nějak ano. Místo toho abych tady přemejšlela nad nakupováním bych spíš měla přemejšlet nad němčinou, já víím.

Okej tak jsem se nakonec vykašlala na psaní článku (kterej píšu už asi dvě hodiny a půl) a nakonec úspěšně dokončila popis dvou osob. Napsala jsem pár vět o Tarje Turunen, a pár o Laurim Ylönenovi. Budu doufat, že to co jsem naspala bude stačit, jinak opravdu nevím.
Už si to jenom hodit na mail, abych si to mohla zítra otevřít na počítačích (pokud se tam půjde) a mám komplet hotovo. Snad. O ničem jiným nevím, tak by tohle mělo bejt poslední.
Je pondělí a já jsem opět totálně dead. Vypadla jsem cca v půl jedenáctý, zalehla ještě před půlnocí, a vstávala v osm.

A víte co? Já budu končit už teď, stejnak mě nebaví psát dál a chci si ještě udělat menší náčrt něčeho z čeho by měl vzniknout dárek k narozeninám pro jednu osobu :)

Budu tu cca. do půl dvanáctý, takže pokud tu budou komentáře, pravděpodobně budu odpovídat rychle :)
 
 

Reklama