>>>REKLAMY do rubriky a kopíruj s klikačkou!

My Diary

Sad day (for happiness)

9. října 2011 v 22:00 | Miko.TaMpEr

Opět se hlásím. Tentokrát spíš z nudy (kdo by to čekal). Já se tak sakra nudím! Ani mě nic nedokáže zabavit. Ne v tuhle chvíli. Hmpf, umřu.
Aby toho nebylo málo tak se dneska musela kupovat nová myš, protože stará jaksi vypověděla službu, takže teď mám takovou.. černo stříbrnou, aspoň jsem si na ní už zvykla. Jenom to dneska byl celkem den na nic. Teda, byl celkem dobrej, ale jedna hádka to všechno pokazila. A zase kvůli takový prkotině jako to, že jsem tátovi neřekla, že mi nefungujou USBčka, přitom pokud se nemýlím tak jsem mu to říkala hned první den co jsem dostala ten novej počítač. Mhmm.. budu si muset hold zvykat.

Zase jsem si pustila Cinema Bizarre a mírně si zavzpomínala na 'starý' časy. Jak jsem brečela když jsem se dozvěděla, že Luminor odchází, přitom jsem ho zezačátku neměla ráda (a jak se to pak najednou změnilo), jak jsem se těšila na koncert v Lipsku. Na lidi, který jsem díky jim poznala, a s kterejma si doteď píšu.. Jsou to už sice jenom nějak tři lidi, ale zato je mám ráda. I když se s nima třeba občas pohádám, furt je mám ráda, a furt je budu mít. Vím, že si to možná ne všechny tři přečtou ale i tak něco malýho.. Děkuju, že tady pro mě jste.

Včera mi Ida poslala odkaz na stránky českého H&M, když jsme se bavili o jedněch šatech a sukních. Sama psala, že to je nebezpečný, a sakra je. V noci jsem celý stránky nestihla projet, tak jsem to udělala dneska, a měla pravdu. Rozhodně bych si tam vybrala, zatím pokukuju po jenom černém kardiganu, který se mi nehorázně líbí. Jenom musím doufat, že ho buď tady v Mostě a nebo v Praze seženu. Ráda bych ho sehnala.
Už bych nejradši jela nakupovat! Zejtra se možná stavím do Centralu do Gatu, kvůli jednomu tričku, které jsem zahlídla u tlb5, snad ho tam budou mít. Plus bych se ještě ráda podívala do H&M, a do Takka. Možná by se dalo něco koupit, kdo ví.
Nezbyde mi nic jinýho než doufat.

Po dnešku jsem mírně dead, i když nevím z čeho. Vstávala jsem na mě brzo; v devět. Sakra jsem zvyklá vstávat ve dvanáct! -..- Aspoň, že zítra se vstává až v osm. Ha, nezávidím těm co půjdou do školy normálně. Díky bohu za uvolnění z těláku, aspoň nemusím vstávat v sedm, a nemusím chodit běhat na Benedikt hned ráno.
Aspoň, že tu chemii mi učitelka dneska poslala. Takže jí mám už dopsanou, naštěstí. Nebavilo mě to, některý věci jsem ani přečíst nemohla, ale fajn, nedá se nic dělat.

Já nechci aby víkend šel pomalu ale jistě ke konci. Ne, a ne, a ne! A představa, že zítra se bude seškrábávat barva, protože se pak bude malovat. Ajéje. Jak to tak vypadá tak jsem si prosadila to, že bude tmavší červená, tak se uvidí jestli mi to vyšlo nebo ne. Kéžby.

Já teď asi 'poletím'. K zastižení jsem tady cca. do půlnoci. Buď na icq, nebo pokud napíšete komentář, pokusím se odepsat. :)

Timeless

8. října 2011 v 22:40 | Miko.TaMpEr

Předchvilkou jsem konečně doinstalovala antivirák. Trochu pozdě, ale hlavně že jsem ho nainstalovala ne? Sice je to zatím trial, ale zase lepší než nic.
Teďkon jsem si pro změnu vytáhla krabičku od svýho foťáku a vylovila z ní instalační cdčko. Napadlo mě, že aby mi šli fotky přetahovat z foťáku do počítače, musím tam mít tohle nainstalovaný, tak se uvidí jestli to pak půjde nebo ne. Kéžby to šlo.
Zjistila jsem totiž, že ani flashky mi nejedou, takže by bylo fajn kdyby šlo aspoň něco. Pokud se nemýlím tak tohle je už jedinej problém kterej s počítačem mám. Že mi nejedou usbčka, flashky ani nic jinýho.
A nakonec.. nic se mi teda nepodařilo, usbčka furt nejedou, flashky taky ne.. Takže to pravděpodobně nechám na jindy.

Dneska mi měla učitelka na chemii poslat oskenovanou látku, nic nedošlo. Ještě se mě včera ptala jakej má e-mail, a říkala že v sobotu mi učivo pošle. Aha no. Budu doufat, že mi to zítra pošle. V úterý pak totiž píšeme z teorie oxidace a redukce a já to neumím.
Ještě ke všemu jsem dneska zjistila, že v úterý nakonec na konzultace pravděpodobně nejedu a na jednu školu v Praze 4 se asi taky podívat nepojedu. Super. Na tu školu by se teda mělo jet ve čtvrtek pravděpodobně (a pokud jsem pochopila dobře, tak by se to vzalo i s nákupama) a konzultace by byli až příští týden v úterý.

Po dlouhý době jsem si zase pustila Nightwish, a vzpomněla si na minulý prázdniny v kempu. Sice byli víceméně hrozný, ale když se to tak vezme, tak jsem tam poznala úžasný osoby. Marianne, Keese, Nikka, a Stefana z Nizozemska. Čtyři neskutečně milý osoby s kterejma bohužel už nějak nejsem v kontaktu. Tyhle prázdniny jsem se ani jednou do kempu nedostala, takže jsem je ani nemohla vidět. Nikdy nezapomenu ty prokecaný dny a večery s nima (teda převážne s Nikkem a Stefanem). Od Keese mám i vypálených několik live koncertů Nightwish, a celou jejich diskografii, za co jsem mu neskutečně vděčná. Pravděpodobně si nějaký live koncert zítra vytáhnu a budu se na něj dívat, pokud mi půjde. Aspoň budu mít nějakou zábavu, pokud mi nepřijde od učitelky ta chemie.

Asi budu končit. Není mi dobře, dneska do sebe narvu ještě asi jeden prášek, ale na závěr ještě jedno video. To které tady mám už poněkolikáté puštěné.

Nightwish, Ever Dream. Užijte si ho, a dobrou noc přeji.

Decode.

6. října 2011 v 21:39 | Miko.TaMpEr

Mikíto se opět hlásí. Mám komplet novej počítač, ale smůla se objevila zase jinde. Člověk chce sakra přetáhnout fotky z foťáku a co se nestane.. Připojí foťák a ani se v počítači neukáže, takže se můžu zase s přetáhnutím fotek na nějakou dobu rozloučit (snad už to zítra půjde). Zjistilo se i, že mi nehrajou repráčky. Proč ne, ono je to už dost pokažený. Počítač mi nenašel ani repráčky ani sluchátka, takže opět nemůžu poslouchat písničky, až před chvilkou se mi povedlo najít sluchátka k mobilu.
Jedinný plus ze kterýho jsem pravděpodobně ráda.. no oni jsou vlastně dvě.. jsou ty že mám na počítači Windows 7, a konečně mi po nějakých dvou rokách šlo nainstalovat ICQ! Takže pápá qipe.
Chtěla jsem sem dát několik fotek, ale jak vidíte, foťák mi prostě nejde připojit k počítači, takže budu muset vydržet dokud to nepůjde.

Dneska to ve škole bylo dost dobrý. Bavilo mě to tam, i to utíkalo. I mě bavila ta zatracená němčina *yay*.
Když skončila první hodina, šli jsme normálně na češtinu a tam odtud pak s naší třídní ve čtvrt na deset do tělocvičny. Celej druhej den tam měl školní bubnování. Šíleně mě to bavilo. Hodinka a půl odreagování. A ten co nám říkal co máme dělat.. byl taky hezkej, asi taky jeden z důvodů proč mě to bavilo. Kdyby to šlo tak bych tam klidně strávila celej den bubnováním do bubínku.

Venku předchvilkou začalo po dlouhý době zase foukat, a pršet. Hmpf, já ještě nechci hnusný počasí! Prostě nechci. Představa, chodit do školy zase v bundě. Uh.. Nechci aby začla bejt taková zima tak brzo, ale mám smůlu pochybuju, že by zejtra nakonec bylo třeba tak jako dneska.

Aspoň, že už mám zařízenou více méně tu chemii. Učitelka mi odepsala, že mi jí zejtra dá, což mi připomíná. Zejtra je sakra pátek a ještě mi v e-mailu psala ať se naučím celý názvosloví, že z toho píšeme. Super, já umím velký nic. To je jak ... proč jsem sakra já blbá měla za to, že je zítra čtvrtek?! Asi co nevidět poletím, a aspoň trochu se kouknu na to názvosloví než budu muset zmizet.
Ještě si dopiju svoje Latte Macchiato (který je mimochodem výborný) a půjdu se nějak naučit tu chemii. Sice je pozdě, ale když člověk má za to, že je čtvrtek tak je to v háji -.-'

Ještě jedna fotka z webky z konce září. Když nemůžu použít jinou, tak aspoň tohle no..
Tak dobrou noc, a hezký sny všem ;D Pokud mi zítra půjdou připojit foťáky k počítači pokusím se sem něco naházet :)

Dance in the Dark.

5. října 2011 v 22:19 | Miko.TaMpErAsi jde hodně poznat, že už nevím co poslouchat. Tentokrát jedna Lady Gaga, s písničkou Dance in the Dark, kterou jsem si rychle oblíbila. Už dlouho jsem jí neslyšela, tak jsem si jí dneska po dlouhý době pustila, ale začíná mi už pomalu ale jistě vadit. Asi taky jeden z důvodů proč jsem si znovu pustila Over the Surface od Blowsight.

Chtěla jsem sem napsat včera, ale absolutně jsem nestíhala. Přišla jsem z odpoledky, dopisovala dějepis, a ještě něco. Plus jsem dělala něco na počítači. Dopoledne mi odešel procesor, a večer pro změnu hardisk, jeden z důvodů proč jsem sem teda nic nemohla napsat.
Dneska jsme k mý smůle psali písemku z matiky. Pořádně jsem nic neuměla, prostě mi to nešlo, a ani kdybych se na to učila jak bych chtěla tak bych se to nenaučila. Ne, nebudu překvapená když dostanu špatnou známku, nikdy nebyla nějak extra skvělá. Ještě jsme psali první kontrolní diktát z češtiny, ale to by mělo dopadnout snad nejhůř na dvojku.
Kéž by byl zejtřek lepší (to si moc věřím), ani mi učitelka na chemii neposlala oskenovaný zápisky z chemie, o který jsem jí prosila přes bakaláře. Úžasný, fakt že jo.

Příští tejden nakonec v úterý nejdu vůbec do školy. Pojedu se podívat na jednu školu, a pak mě čekají konzultace, který mám od dvou a budou trvat nějaký 2-3 hodiny. A pak snad nějaký nákupy ještě stihnout. Chystám se navštívit poprvý Lindex. Dneska jsem jim koukla na stránky a několik věcí se mi tam zalíbilo, samozřejmě, že se nebude dát koupit všechno, pokud vůbec něco - plus pokud nakonec pojedeme pak ještě nakupovat.

Zrovna předchvílí jsem dokoukala pár videí Cinema Bizarre, z The Dome. Až teď si pomalu uvědomuju, že jsem rozhodně neudělala nejlíp. Nebyl to dobrej nápad, ani náhodou. Ale chtěla jsem si trochu zavzpomínat na starý časy, možná bych mohla udělat to samý u Tokio Hotel.

Chtěla jsem sem opět dát nějaký fotky, ale absolutně nic v tomhle počítači teď nemám. Nebo skoro vůbec nic. Fotky mám ve foťáku + mobilu, ale do počítače ještě nešli. Plus musím nainstalovat PF, a Photoscape. Takovejch věcí zase. Ještě se prohrabávat fotkama ve foťáku, který si přetáhnu do počítače. Složky musím udělat, a roztřídit to nějak, tapetu si musím změnit (no jo no chvíli s tou základní ještě přežiju, ono to není zase až tak hrozný vlastně).Ještě ke všemu mi zmizeli všechny povídky co jsem v počítači měla.. takže když jsem je dál dopisovala, ani jsem je už neuložila na flashku, protože jsem si myslela, že mi počítač neodejde tak rychle a ono ouha. Zmizeli mi povídky s Miu, takže to co jsme psali naposledy ani nemám. Historie z QIPu taky totálně zmizela, komplet celá, takže tam to těžko vyhrabu.. Budu se jí pak muset zeptat jestli by mi to třeba neposlala. Všechno co jsem kdy napsala a neuložila to na flashku jsem o to jsem přišla. Great.

Teďkon budu končit, fotky sem dám jindy, jak jsem řekla, nemám nic v počítači, takže to budu muset přetáhnout pak ňák..

Rovnou dobrou noc, ještě tu nějakou dobu budu, takže pokud budou komentáře pravděpodobně odepíšu.

Návštěvnost 26.9. - 2.10. 2011

3. října 2011 v 14:39 | Miko.TaMpEr
Navstevnost za minuly tyden (26.9. 2011 - 2.10. 2011) je:
Pondeli: 22
Utery: 21
Streda: 20
Ctvrtek: 12
Patek: 18
Sobota: 18
Nedele: 17

Celkem: 128

Hello October!

2. října 2011 v 21:39 | Miko.TaMpEr


Touhle dobou si pravděpodobně přesně za třicet dní budu užívat na koncertě v Berlíně ♥. Pokud se mi teda povede sehnat lístky, který furt nejsou k dostání. Proč ne. Někomu možná došlo o jakým koncertu mluvím, a většině ne.
3. listopadu jsem měla jet na koncert Blowsight do Brna, plánovalo se to tak. Nakonec jsem od toho tak trochu odstoupila, přece jenom dva dny po sobě koncert, ještě bych se pořádně nevyspala když druhej den bych byla 'pro změnu' na Blowsight v Praze. Takže se to udělalo jednoduše. Zeptala jsem se jestli by se nedalo jet na koncert do Berlína, kterej je 2. listopadu. Odkýváno, dovoleno, jenom sehnat lístky. Druhej den budu doma (a ve škole :D), a ten další den se pojede na koncert do Prahy.
Jenom mě mrzí, že se asi moc neuvidím ze supportu z Belgie, pokud budu 'cestovat' po Berlíně s rodiči. Na jednu stranu se chci vidět s nima, a na druhou stranu si chci Berlín užít, a trochu ho 'poznat'. Ale to je zase problém trochu jinde. Nepatřím mezi nejvyšší osoby, takže pokud se neprocpu někam dopředu, uvidím opravdu velký nic. Stačej mi zkušenosti z koncertu v Lipsku kde jsem šla na Cinema Bizarre.
Tak i tak se tam těším. Sice pokud se dozví třídní kam se opravdu chystám tak mi zakroutí krkem, ale risknout to budu muset. Už jednou mi přišla na to kde jsem shodou okolností jednou zmizela. To mi připomíná.. Nikdy neříkat nikomu ze třídy, že jedu na nějakej koncert, pak se to dostane k jedný osobě, a ta to rozkecá po celý třídě. Pak to končí tak, že učitelka mě zapisuje do třídnice, a ve třídě se začne šuškat že 18. listopadu jsem byla na nějakým koncertu *odhání od sebe mouchu, která jí začla lítat u ucha*. U nás ve třídě se taky skoro nikomu nedá věřit. Dost jasně jsem řekla, aby to kamarádka nikomu neříkala, a pak když dorazím mě učitelka seřve. Doteď si pamatuju co přesně řekla, když si přečetla papír, kterej jí mamka po mě poslala.

"Kde si doopravdy byla?"
"Já chtěla jít druhej den do školy, ale nám se fakt rozbilo auto, a do tří hodin ráno jsme stáli v Praze na dálnici!"
"Ptám se kde si byla!"
"Na koncertě v Praze.."
Můžu bejt ráda, že mi nedala neomluvený hodiny, kterejma mi hrozila. A který jsem měla mít už asi.. dvakrát nebo třikrát.

K článku jsem si tentokrát opět 'přihodila' jedny Blowsight. Tentokrát něco ze starší tvorby; Over the Surface pokud se nemýlím tak z roku 2009. To mi teď ještě něco připomnělo.. Nechce se mi vůbec věřit tomu, že o Blowsight vím od října 2009, a že to je tak dlouho od mého prvního (a taky posledního) koncertu Cinema Bizarre. No.. docela to letí.
Plus support, street team, a fanklub jsem založila 30. října 2009. Co nevidět to budou dva roky.. A pak tři, a pak čtyři.. Pokud se toho blog vůbec dožije, a pokud Blowsight budou do tý doby existovat. I kdyby už pak ne.. furt si budu pamatovat ten den plnej nervů, stání v dešti před klubem 'der Anker' v Lipsku, a pak docela hlasitý nadávání v klubu.

Letí to, od tý doby co jsem přešla na druhej stupeň všechno hrozně letí. Ještě nedávno jsem se strachem nastupovala do šestý třídy, a za několik měsíců, budu na základce jako žák naposledy. Co nevidět, mě čeká obstarávání si občanky, na nic se nějak netěším.
Nechápu jak jsem ve školce mohla říkat, už chci chodit do školy, když teď bych nejradši utekla zpátky do školky.

Trochu jsem se rozjela.. Furt toho mám tolik co by se dalo napsat, a furt toho je tak málo. Takže bych se opět měla loučit. Zejtra mě čeká škola (sice budu vstávat v devět ale i tak). Po jedenáctý budu muset opět vypadnout, ale co.. stejnak jsem vzhůru pokaždý do půlnoci, někdy i dýl, pak to zalomím. Ještě doufám v to, že mi zítra K. přinese sešit na příroďák, jestli ne tak jí asi něco udělám. To mi připomíná, že bych jí mohla napsat na fb. Plus pokud se nemýlím někdo má ještě mojí chemii. A nevím kdo. Budu se ještě muset kouknout, jaký sešity mám a jaký ne. Podle toho pak vytipuju nějak komu jsem co půjčila.

Rovnou dobrou noc, a hezký sny. Přeji hezký začátek týdne :)

Join me.

29. září 2011 v 22:29 | Miko.TaMpErKonečně můžu s radostí říct "Jsem doma!" . Jsem opravdu ráda. Doma je přece jenom doma. Zase spát ve svý posteli ^^ O to víc radši jsem když vím, že jsme tam měli být do zítřka, ale jelo se už dneska :3
Po dlouhý době jsem zase v dobré náladě, i když byla po příjezdu do Mostu mírně pokažená.. Proč jsem v tak dobré náladě? Kvůli škole! Pokud udělám talentovky, a dostanu se tam, tak si myslím že se mi tam i bude líbit a budu tam chodit radši než na mou aktuální školu :)
Sice jsme přijeli s 'menším' spožděním, ale všechno dopadlo dobře. To je tak když vyjedete chvilku po dvanáctý hodině, a jezdíte dvě hodiny po Praze 4 a nemůžete najít jednu zatracenou školu. Ani policajti nevěděli, kde GAPE je. Ulici jsme sice měli napsanou ale ne a ne jí najít. Takže místo kolem dopoledne jsme přijeli ve dvě. A ještě jsme šli k základní škole místo na tu střední. Když ale oni mají v záhlaví tu základku tak je to pak těžký. Takže se pak vystoupalo zase několik schodů zpátky a šlo se druhou branou, kterou jsme se nakonec dostali ke škole. Díky bohu. Nebudu lhát, myslela jsem si, že vypadá tak jak na tom záhlaví (bohužel jsem předtím nevěděla že se jedná o základku že..).
Nakonec všechno díky bohu dobře dopadlo. Ředitelka chtěla ještě vidět výkresy, který jsem si vzala s sebou, a spolu s Naděždou Radvanovou se na ně podívala. Bohužel se budu zdát teď jako citlivka (fajn jsem citlivka, nebudeme lhát že), ale i jsem se jim tam rozbrečela.. aspoň že radostí. Ještě nás ředitelka provedla školou, která je maličká, ale líbilo se mi tam, to rozhodně. Dokázala bych si představit, že bych zrovna na GAPE měla chodit :)

Jak to tak vypadá tak úterky tu více méně dalo by se říct pravidelně nebudu. Nebo spíš až pozdějí večer, pokud budu mít náladu. Po tomhle úterku co bude se chystám na konzultace na GAPE do Prahy, kam budu pravděpodobně chodit jednou za dva týdny nebo tak nějak. Ze školy budu chodit ve dvanáct (z čeho bude mít moje třídní veeeelikánskou radost.. protože v úterý máme odpoledku, a přijdu o poslední dvě dopolední hodiny - matematika, fyzika mě budou chtít zase zastřelit), naobědvám se, a pojede se do Prahy. Ve dvě mi to bude začínat, trvat 2 - 3 hodiny, a pak zase domů.. Takže když už se tu objevím bude to pravděpodobně někdy po 6 nebo 8 hodině. To se teprve uvidí..

Jak jste se vůbec měli vy? Snad jste se měli taky aspoň trochu dobře, a ne špatně :)

Jak to tak vypadá budu končit. Jsem docela utahaná, a chci ještě něco zkusit nakreslit :)

Ale.. podle mě, sem ještě dneska nahážu nějaký fotky ze dneška, až je trochu poupravím, případně přetáhnu do počítače (většina z nich bude opět vyfocená mobilem).

Surrender.

27. září 2011 v 13:39 | Miko.TaMpErZdravím :)
Opět jsem se rozhodla 'ohlásit' i když vlastně pořádně není důvod proč. No.. možná je, kdo ví. Do Kladna, ani do Prahy se nakonec nejelo. To je asi zrovna jeden z důvodů proč jsem se rozhodla psát. Už když jsem včera dopisovala článek tušila jsem, že se pravděpodobně nepojede. A nejelo se.
Pojede, ale až ve čtvrtek. Táta v půl dvanáctý odjel na schůzi do Prahy, a my trčíme tady v Mostě. Do školy se psalo, že se na ní přijedeme podívat teda nakonec až ve čtvrtek místo dneška, a já se do tý doby snad trochu i uzdravím.

V noci jsem zalehla poměrně brzo, nějak chvilku po jedenáctý. Ale pro změnu jsem hrozně dlouho nemohla usnout, když už jo, tak jsem se cca po hodince vzbudila a znova usnout nemohla. Takže jsem vejrala asi tak dvě hodiny na televizi jak blbec. Kde jsou ty časy kdy mi nedělalo problém usnout. Nebo jsem se v noci aspoň nebudila. Už nechci bejt nemocná, je to šílenej opruz pff.. Člověk se ani nevyspí -.-

Dneska se mi konečně podařilo rozběhnout bluetooth. Teda.. jenom jsem ho včera nechala v počítači, dneska když jsem sem přišla jsem si toho ani nevšimla, až pak že už z červený vlezl konečně do bílý. Takže jsem si přetáhla několik fotek z mobilu, a nějak až dopíšu článek se budu plácat s písničkama. A možná nějakejma fotkama, nebo obrázkama, který bych si do mobilu mohla nafrkat abych měla podle čeho třeba kreslit.

Uvažovala jsem o tom, že bych zase začala přidávat nějaký obrázky, který jsem kreslila nebo tak něco.. Ale nevím to jistě, možná sem něco jednou za čas přidám. Uvidíme.

Taky jsem se rozhodla sem přidat pár fotek ze včerejška. První čtyři focený mobilem (nechtělo se mi vyndavat z kabelky foťák), poslední focená foťákem :).

První fotka, je z čekárny u doktorky, kde jsem se kvalitně nudila. Vevnitř byla jedna paní s pánem a jejich miminkem, takže to netrvalo zrovna krátkou chvilku. A nikdo jinej tam kromě mě a mamči už nebyl.
Druhá fotka byla už z cesty od doktorky, směr papírnictví a nebo by se dalo říct i škola. I když se šlo první do papírnictví.
Třetí byla jedna z prvních fotek.. Nudné čekání na autobusové zastávce, kde jsme čekali kolem 20 - 30 minut. Nevím přesně.
Čtvrtá fotka.. no.. Co na to říct, prostě já vypadající jak totální idiot. Nevadí.
A poslední.. Další čekání na autobus, tentokrát u školy.

A jak to tak vypadá, já se prozatím loučím. Chci udělat ještě ty písničky, a s tím se budu plácat dlouho, protože se stane minimálně pětkrát to, že se mi ta písnička přestane stahovat do mobilu tak to budu muset dát celý odznova.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com

Live die surrender.

26. září 2011 v 18:29 | Miko.TaMpEr


Tentokrát jsem se rozhodla k článku frknout jednou zase Blowsight. Písnička se jmenuje "Live Die Surrender" a nachází se na jejich nejnovějším EP; Shed Evil. Na EP se nachází 5 songů, "Live Die Surrender" je zrovna jako poslední a já doufám, že v Brně a v Praze jí zahrajou. Nebo aspoň nějakou ze Shed Evil EP.

Jak už víte, dnes se chystám do Kladna.. pokud se něco úplně nepokazí. Proběhlo za ty cca. tři hodiny co jsem doma několik hádek, a ani jedna neskončila dobře, jak jinak. Já dostala přes hubu, a přitom jsem nic pořádně ani neřekla. Nehodlám tady psát ohledně čeho to byli hádky, a pochybuju že někdy v budoucnu vám to 'vyžvaním'. Ale když řeknu že to byla hádka hlavně mezi mnou a tátou, nic zlýho tím taky neudělám. S dovolením i řeknu, že je rozmazlenej a že je to totální debil. Sice bych to o vlastním otci říkat neměla, ale to co mi za celou dobu stihnul udělat.. Sorry, ale doufám, že jemu se to jednou všechno vrátí a bude to stokrát horší než to co mi kdy on udělal. A že jsem si toho potrpěla taky dost - někteří nejbližší ví, ostatní nikdy nebudou.
To jsem trochu odbočila.. Uvidíme ale jestli nakonec pojedeme nebo ne, i když to spíš tipuju na ano. Jenom nevím jak mám hodinku vydržet s ním v jednom autě. Huh.. Díky bohu, že existuje věc, které se říkají sluchátka, a já si budu moct v autě pustit z mobilu písničky. Jenom mě štve, že když už jsem vyhrabala z krabice bluetooth vůbec nejede. Vždyť proč ne. Ani blbý USBčko k mobilu nemám, takže si nemůžu přetáhnout žádný písničky do mobilu. Ani fotky z mobilu do počítače.

Když se něco sere, tak pořádně. Uhuh, pořádně není ani na nic nálada. Měla bych kreslit, a místo toho maximálně tak čumím do zdi a nebo jsem tady. Tohle mi opravdu nepomůže, pokud mám k talentovkám dát 10-20 výkresů a dávat tam starý to taky není nejlepší nápad. Možná vybrat jenom některý ze starších, ale měla bych z velký většiny radši nakreslit nějaký nový.

Dnešek nebyl až tak hroznej, mohl bejt daleko horší.. teda.. dokud jsem nebyla doma bylo to fajn. Ráno se vstávalo v devět cca. v 9:50 jsme vyrazili z baráku na autobusovou zastávku, kde se zjistilo, že před sedmi minutama nám odjel autobus. Takže jsme si čekali až do 10:44 než jel další, nadšená jsem z toho nebyla, ale myslela jsem si že to bude v pohodě. Takže se jelo nějakejch 20 - 30 minut autobusem k doktorce, to bylo fajn. Díky bohu. Od ní do papírnictví koupit dvě obyčejný tužky; 3B a 4B, který jsou dobrý k talentovkám, ale teď se s nima budu 'učit'. Až z papírnictví se šlo za učitelkou do školy, ještě omluvit, a na něco se zeptat. To bylo taky v pohodě, učitelka mě nezabila, ani na mě nekoukala jak na debila, a ani na mě neřvala. To znamená, že až dorazím příští týden do školy s omluvenkou neseřve mě. Nebo by neměla.. Pak se opět razilo na další autobus, tentokrát abysme mohli jet zpátky domů. Jsme samozřejmě zjistili že autobus nám odjel ve.. teď nevím kolik.. myslím že to bylo nějak 12:14 nebo tak něco, a my přišli ve 12:17, a další autobus jel ve 12:44. Takže docela smůla dneska. Tak jsme si aspoň s mamčou ještě zašli do sámošky pro tatranku, a dorazili zpátky na zastávku. Díky bohu to docela uteklo, až na to že cesty autobusem nenávidím. Půl hodina domů, a ještě pokaždý na třech stanicích nastupuje šíleně moc lidí, takže se tam člověk kvalitně zdrží, proč ne že jo..
Nějak jsme teda dorazili zase na autobusovou zastávku, šli do Tesca na poštu.. další smůla - poštu chvíli předtím než jsme přišli zavřeli. Opravdu na zabití. Takže se koupilo něco Jenny ve zverimexu, a ještě frappé. Huh, to byl ale den. Sice byl i docela fajn, jenom mi vadilo to kolikrát jsme čekali a jak dlouho na autobus, kterej nám ujel pokaždý...

Tak já teď končím, nevím kdy se ozvu.. i podle toho jestli zůstáváme teda doma nebo ne.. I když už to moc nadějně nevypadá..

This time.

24. září 2011 v 22:00 | Miko.TaMpEr

Nemocná Miko se opět po několika dnech hlásí na blog. I když jsem v podstatě ani málem 'nehlásila'. Nevím čím, buď že není nálada, nebo že jsem nemocná.
Nakonec jsem do školy chodila až do středy, kdy mě ta nemoc přepadla opravdu kvalitně, a od tý doby jsem doma. Šílenej kašel, bolest hlavy a bříška, a aby toho nebylo málo i občasný teploty, a zimnice.
Představa, že v pondělí s tímhle možná jdu do školy.. Huh, ale pak v úterý zase ne. Chystám se jet podívat do Prahy na dvě školy. No teda, více méně se teprve uvidí jestli na dvě nebo na jednu, teprve se čeká než odepíšou (což bude asi v pondělí). Aspoň budu ušetřena školy do půl čtvrtý, a mou velice 'oblíbenou' fyzikou.

To mi vlastně i připomíná.. 10. října by jsme měli jet s naší fyzikářkou na školu Humanitas v Litvínově, tam odtud do Lesný u Chomutova a nějak koncem by jsme měli jet ještě do Německa. Celkově to vychází na pět dní. Celý to je zadarmo, ubytování, strava, cesta.. Teďkon jsem na to koukala, pravděpodobně zjistila kde budeme ubytovaný, a že to tam vypadá i hezky. Ale tak i tak nevím jestli jet, nebo ne. Furt je to lepší než chodit místo toho do školy, ale ani jsem nebyla ve škole v přírodě. Na druhou stranu.. je to jeden z posledních 'výletů' se třídou.
Uvidí se nakonec jestli pojedu nebo ne. Mohlo by to bejt fajn, a rozhodně by byla určitě i zábava. Ale kdo ví, jak to všechno bude..

Poslední dobou jak jsem nemocná, mě skoro nic nebaví. I když bych třeba něco ráda dělala, ale není na to nálada. Ani se mi pořádně nad ničím nechce přemýšlet. Uh..

Na začátek tohohle článku jsem šoupla písničku "This time" od Guano Apes, ke které včera vyšel klip. Rozhodně se mi líbil, i sama písnička se mi líbí.
Obrázek jako pokaždý pochází z mojí oblíbený stránky we♥it :)

Pro dnešek se pravděpodobně loučím, a zase někdy. Snad už budu pak v pohodě, a budu mít klid od nemoci.

Rovnou přeju i dobrou noc :)
 
 

Reklama