>>>REKLAMY do rubriky a kopíruj s klikačkou!

My Diary

sometimes i feel i've got to run away.

19. září 2011 v 21:09 | Miko.TaMpEr


Nemocná Miko, se opět hlásí na blog. Tentokrát z nudy. Tentokrát jsem si jako song ke článku hodila jedny Silbermond, s písničkou Ich Bereue Nichts, která se mi líbí ♥.
Obrázek opět spíš jenom tak, že se mi líbil, než že by se vztahoval ke článku (on ani titulek se k tomu nevztahuje pořádně).

Po dlouhé době jsem navštívila blog Monicy (nevím proč si furt nemůžu zapamatovat adresu jejího blogu, a pak ho ani nemůžu nikde najít), a zahlídla tam články z jejího 'výletu' do Berlína. Nebudu lhát, ale od tý doby co jsem to celý dočetla, jsem zatoužila po tom, jet se tam taky podívat. Nádherný město, do kterýho se bohužel já se svým štěstím asi jen tak nedostanu.

Nebudu lhát, ale dneska je mi ještě hůř než v sobotu. Už ráno mi nebylo nejlíp, řekla jsem to mamce, nic neřekla, tak jsem si připravila učení, převlíkal se, vyčistila si zuby, vyžehlila vlasy, namalovala se a pak se více méně mohlo jít. Díky bohu, že jsem mohla vstávat v osm, i když jsem byla probuzena až ve čtvrt na devět. Akorát zítra mě to asi zabije, když budu muset vstát v sedm.
To jsem ale trochu odbočila. Ve škole jsem myslela že umřu. V jednu chvíli se mi udělalo tak nehorázně špatně, že jsem myslela, že vylítnu ze třídy a poběžím na záchody, jak mě to koplo.
Doma jsem na tom byla podobně, aby toho nebylo málo. Každou chvíli, mě to nakopne, a já si myslím, kdy poletím zvracet. Uh..

Uvidím jak mi bude zítra, jsem celá horká (od soboty), asi mám teplotu. Pokud mi nebude líp tak to prostě řeknu, a zeptám se jestli nebudu moct zůstat doma, nebo jestli bysme nemohli jet aspoň k doktorce.
To je tak, když přijde někdo nemocnej do školy, a pak ty se slabou imunitou to hned chytnou.

Oh.. docela dlouhý, nebo to tak aspoň vypadá, tak se budu loučit, a možná zase jindy. Jsem unavená, a je mi blbě, i tenhle článek jsem psala přes dvě hodiny -.-'

Every chance I get.

18. září 2011 v 14:39 | Miko.TaMpEr


Opět se hlásím. Tentokrát o dost dřív než normálně. Jeden z důvodů je hlavně i to, že mám tři úkoly, který musím mít na zítřek. Na zabití. Že já to všechno neudělala v pátek nebo včera. Můžu říkat 'Udělám to za chvíli' kolikrát budu chtít, a stejnak to dělám všechno až na poslední chvíli. Někdy dokonce i ve škole, před hodinou. Ale tohle všechno bych zejtra nedala o přestávky.
Dodatečně udělat úkol na češtinu, kterej jsem měla ze středy na pátek a zapomněla ho udělat, pak napsat o chovu psů na češtinu, a ještě němčinu. Opravdu na zabití. Už od nějakých dvanácti říkám, jak se do toho pustím, a jak to zatím dopadlo? Ani jsem sešity nevyndala. Normální.
Teďkon sedím u blogu, a píšu článek, místo toho abych dělala úkol. Vždyť jo, proč ne. Ať to dělám na poslední chvíli všechno, mě to (ne)vadí.

Aspoň že jdu zítra opět do školy až na devátou. Akorát nejsem nadšená z toho, že máme příroďák. Píšeme. Sice vím jaký budou otázky, máme je napsaný i odpovědi ale i tak. Jako kdyby mi nestačila ta chemie v pátek (?), kterou jsem totálně pokonila. Teda nevím to jistě, ale budu mít asi trojku. Heh.

Jedinný co mi poslední dobou zlepšuje náladu je.. a víte že ani teď nevím co to je? Je to popravdě dost na nic.
Teďkon někdy bych měla dostat novej mobil, včera jsem se dívala na pár videí, a vypadá v pohodě. Ani se nesekal, a to někteří tvrdí že se seká..

A já bych měla už končit, mám úkoly, plus mi nějaká osoba furt píše na FB, a dožaduje se mojí pozornosti, už asi čtvrtej den tak radši odepíšu a pak se zase uvidí.

Dělala jsem dneska ještě jeden hodně jednoduchej blend, poměrně odfláknutej, tak uvidím jestli ho sem pak dám, nebo tady nebude. Plus ještě popřemýšlím o novým designu.

Zoom into me.

16. září 2011 v 23:09 | Miko.TaMpEr


Hraní. Jedna z věcí, který mi chybí. Kdybych chtěla, kdykoliv bych si mohla vzít klávesy a hrát, nevím proč nehraju. Už na to asi není moc času, nejsem si jistá. Každopádně, jak jsem psala.. chybí mi to. Byla jsem schopná hrát hrozně dlouho, i když jsem věděla že furt nějakou část tý písničky neumím. Hrála jsem aspoň to co jsem uměla, a tu jednu zatracenou část se nemohla naučit. Ke štěstí mi to stačilo, protože jsem věděla, a byla na sebe pyšná že jsem se naučila aspoň ty ostatní části písničky.
Noty neumím, o to horší pro mě hraní bylo, pokud jsem nikde nenašla to co jsem potřebovala, abych mohla hrát. Věřím, že brzo zase začnu hrát, a nebudu pouze přemýšlet nad tím, jak moc ráda bych hrála.

Začínám uvažovat i o tom, jestli bych třeba nemohla dostat kytaru. Vzít bych si jí mohla 'kamkoliv', a ani není potřeba mít do ní baterky, nebo aby byla v elektrice. Pamatuju si jak jsem jednou když jsem byla sama doma, tátovi vzala jeho kytaru, a začala si zkoušet zahrát 'Livin' in a world without you' od The Rasmus. Pak když už rodiče přijeli domů, a táta chtěl i hrát na kytaru tak nadával proč jí má rozladěnou. Samozřejmě, že jsem to nevědomky udělala já, protože jsem si hrozně chtěla vyzkoušet jaký to je hrát na kytaru. K mý smůle, na mě byla moc velká, a měla tvrdý struny, na kterejch jsem prsty pořádně v akordu neudržela.

Možná se mi tenhle, nebo příští rok trochu poštěstí hrát častějc na klávesy, nebo pořídit kytaru. Je toho ale teď hodně. Nebo spíš bude, to se hodí víc. Jet se dívat na střední školy (mám vybraný čtyři), podat přihlášky, talentovky, ke kterým budu muset přinýst i několik výkresů z domova. Je toho hodně už takhle na mě, a když si představím že to bude vlastně ještě horší, než to teď je.

Škola zatím v pohodě, němčina mi konečně začíná jít, takže bych mohla 'nahrabat' teďkon začátkem školního roku i nějaký dobrý známky, o angličtině nemluvím, to je jako vždycky. Úplně v pohodě. Za to jsem ráda, na angličtinu se ani nemusím učit.
Zatím mám dobrý známky. Máme tři. Dvojku a jedničku z češtiny, a z výchovy ke zdraví (nebo sexuální výchovy) taky za jedna. Ale kdyby to byla spíš matika, a tak.. to se nestane.

Dneska jsem se dokonce ráno dozvěděla jestli nechci novej mobil. Odpoledne když se jelo ze školy, jsem se pro změnu dozvěděla, že rodiče mají nový vyhlídnutý mobil. Sciphone i68+. Viděla jsem na něj nějaký dobrý názory, a nějaký špatný. Jako třeba to, že po několika týdnech přestává fungovat displej nebo jak to tam bylo, hrozně se seká a tak dále. Takže se teďkon moc neví. Svůj Samsung B3410W sice ráda mám, stačí mi, ani se moc neseká (jenom když se zapne tak trvá než zareaguje), nesmím ale moc rychle vysunout qwerty klávesnici jinak se mi k mý smůle vypne. Takže si na to radši dávám bacha. Ale novej mobil je novej mobil. Ale jak jsem řekla, i kdyby novej nebyl vystačím si s tím co mám. Jsem za ten mobil ráda.

A jak to tak vypadá, já za chvilku půjdu. Sice je zítra už sobota, a mohla bych jít dneska spát pozdějc, ale jsem unavená, plus tady ani nikoho dneska nemám. Akorát tady poslouchám Tokio Hotel (spíš zremixovanou verzi Monsoon), píšu tenhle článek a tím to končí.

Takže přeju dobrou noc a možná zase někdy :)

Attention.

14. září 2011 v 16:19 | Miko.TaMpEr

---------------------
"It's not what you said
It's the way you say it
It's not what you did
It's the way you do it
Sick and tired of needing your affection
I chose to be lonely than live without your attention"

Tokio Hotel - Attention
---------------------

Opět se hlásím. Chtěla jsem napsat dřív, ale nějak jsem se k tomu nedostala pořádně ještě, a to jsem od dvanácti doma.
Odpadl nám zeměpis, a pátou hodinu měli holky tělák tak se zašlo za učitelem, jestli můžeme my co máme uvolnění jít už domů.. Taky že jo, takže jsem ještě s K. a E. skončila ve dvanáct, a zbytek měl do jedný!
Včera to bylo taky fajn. Měli jsme do dvou a byli jsme bez odpoledky. Včera nám pro změnu odpadla fyzika, takže pak učitelka kterou máme na sexuální výchovu zašla do ředitelny s tím jestli může přesunout sexuální výchovu na šestou hodinu, takže tak. Čím dál tím lepší.

Na zítřek se absolutně netěším. Sice už se opět blíží víkend, ale máme němčinu, a učitelka dozkouší poslední lidi s 20 větami o jejich prázdninách. Já jich měla původně nějakých.. 10 - 12, už pořádně nevím, ten zbytek jsem si přeložila díky překladači a stejnak rozumím hovnu a nějak se mi to tam opakuje. přemýšlím o tom, že to napíšu ještě jednou, a úplně jinak. Ale jak sakra, když i předtím jsem měla jenom okolo dvanácti vět. Možná ani to ne. Pomoct! A ještě to říkat před celou třídou, great! Kdybych nechala text ve stavu v jakém teď je, tak by se mě pak taky učitelka mohla zeptat co je to, a tamto, a já bych na ní koukala jak na.., protože bych nevěděla ani co to za slovo je.

Zjišťuju.. že jakmile bych měla něco dělat, tak dělám něco jinýho. Tentokrát je to stejný, měla bych psát tenhle článek (a možná už bejt v tuhle chvíli někde u konce) ale já koukám po blogách místo tohohle. Hold, některý věci se nezmění.

Povídka dalo by se říct docela zabodovala, objevila se v třech nejčtenějších článcích pondělí na blogu, kam jsem to poslala. Pokud se nakonec nerozhodnu že to tady nezveřejním, mělo by se to tady objevit někdy po tomhle článku. Možná se ale přece jenom rozhodnu tak, že to sem nebudu chtít dát..

Nevím proč, ale poslední dobou si furt myslím, že je čtvrtek.. Do školy si připravuju normálně podle dnu kterej je, ale třeba jakmile jedu ze školy, je to to samý jako vždycky "Sakra vždyť je čtvrtek" až pak si uvědomím, že vlastně čtvrtek není, tak co jančím.
Opravdu nevím, co mi v hlavě přeskočilo, že to mám takhle 'přehozený'.

Dneska jsem přidala ke článku po dlouhé době písničku od TH. Pro tentokrát zrovna jedna z oblíbených, Attention, kterou jsem tady ještě předchvílí poslouchala dokola. Teď mi tady pro změnu hraje akustická verze "The Story" od 30 Seconds to Mars ♥. Na konec přidávám i normální verzi "The Story" :)

Just a Dream.

12. září 2011 v 23:09 | Miko.TaMpEr

Tak se vám hlásím, jak jsem v předchozím článku s návštěvností dalo by se říct 'slíbila'.
Poslední dobou opravdu nevím kde už mám brát písničky, když se mi zdá že jedny z nejoblíbenějších jsou vyčerpaný a sekat sem furt Escape the Fate se mi zrovna nechce ;D. Chápu, že tady určitě budou někteří, kteří je vůbec neposlouchají, a kdo ví, třeba si ani nikdo ty písničky co skoro ke každému článku v rubrice "My Diary" neposlechne :). Je to vaše věc samozřejmě, nikoho do toho nenutím, dělám si to pravděpodobně spíš jenom takhle pro sebe. Líbí se mi to, tak proč ne.

Dokázala bych si zvyknout na vstávání v osm hodin a ne v sedm. Někteří už víte, že každé pondělí si můžu dovolit vstávat v osm, protože mám úplné uvolnění z tělocviku takže pohodička :3 Až na to že mě asi zejtra zabije opět vstávání v sedm hodin, a škola do půl čtvrté.
Nějak se to snad přežije. Díky bohu že nám aspoň odpadá fyzika, takže máme vlastně do jedný, pak dvě hodiny teda na oběd (to budu u kamarádky) a pak na výchovu ke zdraví (a nebo taky sexuální výchovu).
Ani mi ta škola moc nevadí, i když jsem si už postěžovala. Ale přece jenom, je to poslední rok s touhle třídou, kterou nesnáším a přesto mám ráda, tak si poslední rok musím užít :)
I když pokud mě vezmou na nějakou školu v Praze ze zatím vybraných (na které se tenhle měsíc pojedu podívat) tak se budeme stěhovat pravděpodobně už někdy na jaře do Prahy, pokud jsem to pochopila správně. Nebo bych dochodila devítku tady v Mostě, a až pak bysme se přestěhovali do bytu (baráku) v Praze. Rodiče už tam mají pár vyhlídnutých, dneska mi byl zrovna jeden z nich ukázán. Vypadal jako zámek ♥. Nádherně to tam vypadalo, i interiér se mi líbil. No kdo ví, jak to nakonec všechno dopadne :)

Hollarku pravděpodobně z přihlášek vyškrtávám. Je hodně nepravděpodobný, že bych se tam dostala. Přece jenom asi spíš vezmou lidi, kteří tam půjdou z lidušky, než někoho kdo chodil do lidušky chvíli a nakonec s tím skončil.
Mám teďkon dvě soukromé školy v Praze. Jednu na kterou chodí slečna se kterou se dalo by se říct 'znám', a druhá zase jiná, kde pokud by mě nevzali třeba zrovna na grafický design je tam i kadeřnice, která by snad možná pak mohla vyjít. Kdyby samozřejmě nevyšel grafický design, pokud bych se na nějakou takovou školu dostala dvakrát se nad tím nerozmýšlím a dám si zápisový lístek tam. Ale kdo ví jak to všechno bude. Až na to že jsem poměrně nervózní z toho co bude. Pevně doufám v to, že se na nějakou z těch škol dostanu, jestli ne tak nevím nevím, to by se snad ale nějak zvládlo.

Zítra nevím jak budu přidávat. Důvod je napsán o něco výš. Mám do půl čtvrté a dostanu se sem možná tak kolem pátý, nevím. Pokud pojedu autobusem tak pravděpodobně jo, pokud autem tak to mám deset minut cesty, pak tady bude táta a blah blah. A stejnak si určitě budu muset něco udělat do školy takže tak nějak no..
I když.. když už sem něco přidávám tak je to stejnak k večeru, a nebo v pozdních hodinách jako je zrovna tahle.

Přemýšlela jsem i o novém designu, tenhle mě popravdě už omrzel, ale je to s tím vším složitější, a nové nastavování designů na blog.cz mi k tomu taky moc nepřidává. Ještě ani nemám představu jak by to mělo vypadat, ono se to ňák jednou vyvine a tenhle design tady ještě nějakou dobu pravděpodobně zůstane.

Hearts in the Air, už je zveřejněna na blogu na který jsem to minulé úterý poslala. Zatím tam má velice dobré ohlasy, zatím byli všechno kladné komentáře, uvidím jestli to sem přece jenom pak taky 'mrsknu' nebo to zůstane jenom tam, a nikde jinde to nebude. I když jak se znám tak se to tady asi stejnak objeví, dřív nebo později.
Rozhodně jsem ráda, že se povídka lidem líbí. Má dokonce i lepší ohlasy než You're Beautiful, která byla první kterou jsem na daný blog poslala, pokud se nemýlím někdy v květnu. Dávala jsem si i tentokrát pozor na to abych to neměla uspěchaný, a podle komentářů to lidem i vyhovovalo. Líbilo se to, celá povídka a i konec. Který byl díky bohu dobrý.


Já se s vámi asi budu loučit, protože za chvíli budu muset stejnak jít :) Takže dobrou noc všem, a možná zase zítra :)*

Believe.

9. září 2011 v 18:09 | Miko.TaMpEr

Po několika dnech se opět hlásím :) Když to tak vezmu, tak pořádně ani nevím proč, radši budu doufat v to, že píšu kvůli tomu že chci.

Dneska jsem se nějak zaposlouchala do písničky 'Believe' od Negative, aspoň zase neposlouchám to stejný, ale něco jinýho. I jsem narazila na klip, kterej se mi sakra líbí ♥. Podle toho to taky vypadá. Akorát mě štve, že mi jaksi odešly repráčky. Už dlouho mi šuměly, ale už asi tři dny (možná i dýl) to byly extrémy. Až včera jsem už vůbec písničky neslyšela, takže jsem si zapojila sluchátka a poslouchám písničky v nich. Aspoň že něco :)

Škola zatím dobrý, až na to že se tenhle tejden hrozně vlekl. Myslela jsem že nebude mít konec. V úterý jsem nakonec zjistila že nemám do 16:35, jak jsem si myslela ale jenom do 15:30, což je o dost lepší. Výchova ke zdraví bude podle mě fajn, a ani mi nebude vadit chodit na odpoledku. Teda až na menší detail.. učitelku kterou máme teďkon na VZ, máme i na hudebku a ona normálně učí sexuální výchovu.. takže místo VZ, budeme mít.. sexuální výchovu :D Ne, já se o tý hodině nečervenala, ani nesmála! Dobře, možná trošku.. když jsem zjistila co budeme mít vůbec za předmět, a pak když byla už hodina a udělali jsme skupinky po čtyřech, učitelka nás vyslala po patře do různejch tříd, a my jsme měli na velkej papír obkreslit někoho z naší skupiny. Samozřejmě jsem musela jít já. A popsat co se v pubertě děje.. s naším tělem. Nešlo se nesmát, když mě I. obkreslovala, a lechtalo to! :D
Uvolnění už mám zařízený, takže v pondělí budu do školy chodit až od devíti. Aspoň budu moct spát do osmi :3

Ovšem.. problém je někde trošku jinde. Před asi hodinkou mi cvaklo, že zítra je 10. září, a konají se tady Mostecký slavnosti. Od 14:30 do 15:30 tady hrají Mandrage, tak přemýšlím jestli jít nebo ne. Uvidím, i podle toho jaký bude počasí. Díky bohu, že ty slavnosti mám tak.. kilometr pěšky, ale zítra bych se ráda vyspala. Aspoň do jedný, a to bych asi pak tak trošku nestíhala. Uvidíme jak to bude, buď půjdu, a pak budou fotky + videa, a nebo nepůjdu.. a nebude nic.

A jak to tak vypadá já půjdu, zjišťuju něco o školách na infoabsolvent.cz takže tak :)

City of Sin

5. září 2011 v 19:40 | Miko.TaMpEr
Opět, se chystám otravovat vás tu (kdo vás nutí to číst?!). Nikdo nikde pokud by se to tak dalo říct, a i když jsem doma nějaký čtyři hodiny.. nemám co na práci.
Dneska ten den ve škole byl podle mě až moc fajn. První hodina tělák, kde nás učitel 'kázal' a já stejnak skoro neposlouchala. Proč taky, zítra jdu k doktorce nechat si napsat úplný uvolnění, který jsem měla mít už minulej rok, a pak to odnýst do školy. V pondělí si budu v klídku chodit na devátou hodinu, a ve středu to tam přežiju a prosedím. Nevadí, aspoň že v pondělí budu moct vstávat pozdějc.

Zítra mě čeká odpoledka, umřu! Mám normálně do dvou, pak jdu ke kamarádce na tu jednu hodinu a pak půjdeme do školy na poslední hodinu, která bude končit v 16:35. Co víc si přát, aspoň budu mít trochu zabitej den a nebudu se muset nudit doma.

Vlastně ten den ve škole až tak fajn nebyl, když si vzpomenu na to jak mě vytočila Simona. Hold.. to je tak když jste spojený na Občanskou výchovu s 9.B, a učitelka se ptá kdo nebydlí v sedmi kilech (kde je i škola), přihlásili se čtyři lidi, mezi nima já. Tak bydlím ve stovkách no a co jako?! Furt je to lepší TADY než tam nahoře, kde jsou samý kreténi. Jeden vedle druhýho, a i když tohle je považovaný za jednu z nejhorších částí, jsou tady v baráku i některý fajn lidi, a když se to tak vezme.. Opravdu je to tady lepší než v sedmi kilech.
Nová učitelka na příroďák + chemii je fajn. Sice učí na dvou školách, ze kterejch přebíhá sem a tam, ale jak jsem řekla je fajn, a vypadá i férová. Sice mě mrzí že tu co jsme měli dřív na příroďák už nebudeme mít, jenom na volbu povolání ale s tím nic neudělám. Jenom si budu muset hlídat jestli mám všechno v příroďáku pak dopsaný když budu chybět, + obalenej sešit samozřejmě. Není dopsanej sešit - stupeň dolů, není obalenej - půlka stupně dolů. To se ale nějak zvládne.

S novou jednodílkou zatím pokračuju dalo by se říct dobře, psát mi v celku jde, až na to že to budu muset nakonec asi celý přepsat ještě jednou, až to bude hotový. Zamotala jsem si do toho víc nápadů, a nechci aby to bylo takový.. řekneme to takhle - divný.

Jak to tak vypadá tak i na školu s tím školným se dostanu. Táta řekl že 1500 za měsíc není moc, takže tady rozhodně šance je. A pravděpodobně i větší než se dostat na Hollarku :)

A jak to tak vypadá já budu končit, ještě mám něco jinýho na práci ;D Možná zase zítra :)

Something.

4. září 2011 v 18:40 | Miko.TaMpEr


Something. Yeah, tak by se to taky dalo nazvat. Tak by se dal vlastně možná nazvat každý článek v týhle rubrice, smůla.

Škola pomalu ale jistě zase začíná. Hádám že většina lidí se ve čtvrtek a pátek neučila, takže to začne až teď, z čeho nejsem nadšená (kdo by sakra byl?!). Ve čtrtek ani v pátek jsem tam nebyla, nebylo mi dobře. Pustila se do mě nějaká zimnice, z čehož jsem dva metry do vzduchu neskákala. Poslední dobou jsem opravdu ráda, že více méně dokážu udržet oči otevřený. To je tak, když máte doma štěně, který prochrápe skoro celej den, a v noci by furt kousalo nebo si hrálo. Člověk konečně usne, a kolem půl třetí ho probudí jak si hraje pejsek s pískací hračkou. A nebo ve čtyři hodiny ráno. Podle toho to taky vypadá, jsem pak nepříjemná, nevyspalá, bolí mě hlava (zrovna jako teď).

Dneska jsem se opět pustila do hledání středních škol, a pěkně mě naštvala spolužačka. Jenom kvůli kamarádce by se hnala na Grafickej design, o kterým toho zrovna taky moc neví. A ještě do Hamru, kam jsem chtěla i já. Takže se na Hamr hezky vykašlu, a uvidím co se mi podaří v Praze. Na Hollarku se asi taky více méně vykašlu, hlásí se tam moc lidí, a je malá šance že zrovna mě by vzali. Sice to musí bejt dokonalá škola, ale pravděpodobně bych měla smůlu. Dlouho jsem dneska hledala jednu školu, u který jsem nakonec zjistila že je školný. Přesnějc Střední odbornou školu multimediální a propagační tvorby v Praze. Štve mě to, tam by se mi líbilo, i podle toho co jsem viděla videa. Nedá se nic dělat. Mám vyhlídnutý ještě další dvě školy zaměřený na Grafickej design a nejlíp mi z toho všeho vychází jenom jedna, taky v Praze. Vyšší odborná škola uměleckoprůmyslová a Střední uměleckoprůmyslová škola. 21.9 mají i den otevřených dveří, kterýho bych se ráda zúčastnila, a zjistila vlastně jak to tam celkově je. Jestli by se mi tam líbilo i když bych už věděla jak to tam vypadá. Stačí to už domluvit jenom s tátou, abysme tam toho 21.9 zajeli a vyřešeno.

Shodou okolností.. včera večer hráli na Dočesný Dymytry, kam jsem se měla jet podívat a jak to skončilo? Opět stejně, nejela jsem. Jak jinak. Už podruhý co jsem měla blízko Dymytry a zase mi to nevyšlo, to je v háji.

Huh.. Tak to vypadá že budu končit, rozepsala jsem se, a stejnak.. jsem unavená, zítra vstávám ráno do školy (sakra brzo), a asi zalítnu kolem jedenáctý. Ještě chci něco nakreslit, dlouho jsem nic .. nenakreslila a teď mám takovou svojí 'kreslící náladu'.
Povídku se mi zatím dopisovat nechce. Yes, další povídka, opět jednodílná. Začala jsem jí včera, a brzo možná bude dokončená (jako jedna z mála), uvidí se jestli se někde objeví dokončená nebo ne.

Pro zatím se loučím, a možná zítra, a nebo dneska pokud budu dělat ještě grafiku :) Za případné překlepy / chyby v textu se omlouvám, jsem unavená.

School..

31. srpna 2011 v 12:29 | Miko.TaMpEr


Takhle nějak hádám že to bude vypadat. Úkoly budou, ale nenapsány. Dohánět se to buď bude pozdě v noci, brzo ráno, a nebo ve škole jak se znám. Říkám to každý rok, a řeknu to i tentokrát. Tenhle rok se začnu učit a bude to lepší než ten předchozí. Uvidíme jestli mi to tentokrát vyjde, nebo si budu chtít něco omlátit o hlavu když uvidím pololetní vysvědčení.
Od včerejška se dívám na stránky školy, jestli se tam už náhodou neobjevil rozvrh pro IX.A. I dneska jsem se předchvílí podívala a hele, už tam byl rozvrh. Moc se mi nechtělo věřit tomu že je náš, takže jsem se několikrát podívala ještě na třídního učitele, jestli to souhlasí (dobře, třídní učitelku). A hele souhlasí.
Tenhle rok bych měla mít úplný uvolněný z tělocviku, takže to by pro mě i znamenalo že v pondělí bych možná mohla chodit do školy až na druhou hodinu. Na matematiku, která začíná v 9:20.
Tentokrát jsem se ale nevyhla odpolednímu vyučování. Opět je tady. Je to teda narozdíl od minulýho roku kdy jsme měli dvě hodiny, jedna hodina, ale je to dlouhý. Budeme končit fyzikou v úterý ve 13:50, pak budeme mít hodinku pauzu na oběd (13:55-14:40), a pak výchovu ke zdraví (pokud hádám dobře) od 14:50-15:35.
Opravdu se na tenhle rok těším -.- Jak jsem i předchvílí zjistila, už nemáme informatiku, na přírodopis máme jinou učitelku, tělocvik máme s IX.B (dobrý je že já budu mít pravděpodobně uvolnění), ale i občanskou výchovu budeme mít s IX.B, s čehož nadšená rozhodně nejsem, ale co nadělám.

Huh... Sakra, jsem se nějak rozepsala, proto radši nebudu pokračovat dál, a dám zveřejnit článek. Už jsem s tím strávila hodně času, konečná. Možná napíšu dneska ještě.. ale normální článek netýkající se celý školy. Snad... Možná, uvidíme.
Kdyby ne, tak si 'užijte' první den ve škole zase po prázdninách.

Prague

27. srpna 2011 v 22:45 | Miko.TaMpEr
Jak se to tady pravděpodobně neví, od včerejška se nacházím ve městě, v kterém jsem se narodila, kousek od Prahy. V Kladně, u tety. Včera jsme se jeli podívat na štěňátko jorkšíří slečny, kterou v pondělí budu mít. Je dokonalá, a začínám si říkat... že reinkarnace možná pravděpodobně je, jinak nevim, jak jsme mohli najít tak rychle štěňátko jorkšírka, a popravdě.. s šíleně velkou podobou s Jenny.
Malinká jorkšíří slečna ke mě hned přišla, když jsme se k paní jeli podívat jak vypadá, a začla mě olizovat. Po chvilce přišli i její rodiče, a to samý.
Nakonec jsme odjeli na Václavák, kde nás táta 'vyhodil' a jel odvízt jednoho člověka (je taxikář). Takže s mamkou jsme se jeli podívat do Nosferatu. Který jsme shodou okolností i málem přešli, kdybych si nevšimla po straně dole na zdi 'Nosferatu', takže jsme se vrátili, vyšlápli si s mamkou pár schodů, pak dalších pár, a po chvilce byl vidět už i vchod do Nosferatu. Kam jsem se shodou okolností šíleně bála jít. O to horší to bylo když jsem zjistila že dolů vedou průhledný shody ze skla. Takže nějakou dobu trvalo než jsem slezla těch pár schodů dolů. Personál se už od pohledu zdál příjemnej. Takže jsme vevnitř s mamkou nějakou dobu byli, já si vyhlídla několik triček. Jedno od Cupcake Cultu, který jsem bohužel viděla jenom na figuríně, pak hrozně hezkou mikinu, která by možná i sloužila jako bunda, a několik dalších triček, plus nesmím zapomenout na šaty. Ale kde na to má člověk brát penízky, to už je problém. Takže to vypadá, že zítra nebo pozítří pojedeme zase do Prahy, a koupíme mi tam to tričko, který se mi snad ze všech líbilo nejvíc. Uvidíme, snad se poštěstí. K pokladnám jsem se nějak zapomněla podívat, já hlavně koukala po oblečení, podle toho to taky dopadlo. A to jsem se zdaleka nepodívala na všechno z oblečení. Budu muset někdy napravit.
Vlastně jsme pak odešli z Nosferatu, prošli kolem Starbucks (odkud jsem si nekoupila mé oblíbené frappucino - nemohla jsem), a šli k tetě do restaurace. Aby toho nebylo málo, ještě jsme se ztratili v těch uličkách a volali tátovi aby nás navigoval. Až jsme nakonec došli k restauraci u Medvídků.
Objednali jsme si akorát perlivou vodu, venku bylo nehorázný vedro. Po několika minutách mi byl ale od tety přinesen pohár, a mamce nakonec od kamaráda svíčková. Takže já se příjemně shladila pohárem, který jsem ani nesnědla celý. Až po nějaký hodince a půl došel i táta, a mohlo se dalo by se říct jet do Kladně k tetě.
Tady se pro změnu zjistilo, že nejde internet, protože králík překousal kabel, takže táta to opravil až dneska kolem třetí - čtvrtý hodiny. Na zabití.
A jak to tak vypadá, budu končit, a něco jinýho napíšu možná někdy jindy :)
Mimochodem, dneska bez obrázku i bez písničky. Nemám na to náladu :) Pokud tu jsou nějaký chyby,omlouvám se. Fotky snad někdy dodám, i když skoro žádný nemám. Až budu doma tak se tu možná něco objeví (doma budu v pondělí pravděpodobně). Ještě se omlouvám za titulek, jsem bez nápadu :)
 
 

Reklama