>>>REKLAMY do rubriky a kopíruj s klikačkou!

My graphics

If I Die Tomorrow

8. dubna 2012 v 21:17 | Miko.TaMpEr

imagebam.com

Klikněte na obrázek a uvidíte to v plný velikosti ;)
Po docela dlouhé době tu přidávám něco do rubriky s grafikou. Nevím jestli zalhat, že jsem na ní zapomněla a nebo se přiznat a prostě říct, že jsem grafiku skoro nedělala. Ne takovouhle větší, každopádně každou chvíli jsem přidávala na svoje Tumblr 'upravený' fotky.
Inspirace přišla díky ukázce 'If I Die Tomorrow' ve, které zpívá i Bill. Na 'blendu' je kousek z textu, který je v ukázce slyšet. Rovnou jí sem k textu i přidávám, není důvod proč by to tu nemohlo být.
Popravdě i se mi to líbí, a líbilo i kdyby tam Bill nezpíval i když bych se o tý písničce dozvěděla definitivně později, protože nejsem zase až tak velká fanynka Far East Movement, abych znala všechny jejich songy, koukala na jejich stránky a podobně. Nedivila bych se kdyby se tohle po vydání hrálo každou chvíli na nějakých diskotékách v Americe, opravdu by mě to nepřekvapilo. Tady to ale nějak nečekám, myslím že bude i zázrak když to uslyšíme v rádiu (s čím myslím taky moc počítat nemusíme).

Avatars ll Bill Kaulitz

3. března 2012 v 21:19 | Miko.TaMpEr
Po dlouhé době nějaká grafika. Všechny fotky co jsem použila jsou ze 3. září 2009 z Francie (Radio NRJ). Použila jsem na ně akorát akce, zkoušela jsem i textury, na dva z těhle avatarů a pak to vzdala, protože i když mám textur více méně hodně, většina z nich se mi k tomu nehodila, tak jsem se na to pak vykašlala.


Kopírovat pouze s uvedením zdroje když už :).

Avatars ll Eric Saade

14. prosince 2011 v 22:25 | Miko.TaMpEr
Po pár dnech se Miko zase hlásí, ale (pouze) se čtyřmi avatary Erica Saade. Už si přesně nepamatuju kdy jsem je dělala, ale není to moc dlouho. Každopádně nejnovější taky nejsou. Fotky jsem někde vyhrabala v počítači, to samý s texturama. Mikíto se 'ozvala' a zase mizí. Omlouvám se za tu neaktivitu, ale já prostě nevím ani co přidávat, pořádně mě ten blog ani nebaví, ale skončit se mi nechce. Na tomhle blogu jsem už dlouho, a nezmizím z něj úplně. Jenom to s tou aktivitou bude je horší. Možná to bude lepší o prázdniny. Uvidíme.

Blend ll Leighton Meester

10. prosince 2011 v 15:04 | Miko.TaMpEr
Mikíto zase jednou neměla co dělat, a vyštrachala nějaký fotky z akce kdy seriál Gossip Girl slavil 100 epizod. Už dlouho jsem žádnou grafiku nedělala, podle toho to taky vypadá, ale mohlo to být horší (krčí rameny).
Stačí kliknout na tuhle fotku a zobrazí se v plný velikosti.

image host

Avatars ll Julia Volkova

19. září 2011 v 21:49 | Miko.TaMpEr
Tři avatary s Julii Volkovou. Objevila se dneska tahle fotka, a já jsem se rozhodně předchvilkou s ní udělat avatary. Fotka je jedna a ta samá, a avatary jsou si podobný.


By: Miko.TaMpEr
Kopírovat pouze s uvedením zdroje!

Timetable ll Blowsight

4. září 2011 v 10:20 | Miko.TaMpEr
Opět mě chytla nálada 'Dělala bych grafiku', a tady je jak to skončilo. Nic extra, ale rozhodně je to lepší než rozvrh Blowsight ze včerejška, který jsem dělala pro kamarádku. Tenhle teda taky, ale proč ho sem nedát.
Pokud si ho chcete dát k sobě na blog nebo tak něco, jenom se zdrojem. Plus, mi napište do komentářů abych vůbec věděla kde to je, a mohla se podívat jestli ho nevydáváte za svůj.

imagebam.com

Timetable ll Escape the Fate

3. září 2011 v 21:39 | Miko.TaMpEr
Opět... Nebylo co dělat, takže jsem si našla nějakou větší fotku Escape the Fate a udělala s nima rozvrh (kterej beztak nikdo nevyužije, ale tak co). Popravdě, stojí to celkem za nic, vím to. Já už chci zpátky svůj notebook! Možná sem dneska ještě něco napíšu, nevím, jsem docela bez nálady ale třeba se to změní.
Možná se přece jenom někomu zalíbí, ale tím to skončí. Kdo ví.
Ještě bych prosila abyste ho nekopírovali, nevydávali za svůj nebo tak něco. Pokud si to budete chtít zveřejnit u sebe na blogu, napište mi to do komentářů, abych vůbec i věděla kde svůj rozvrh najdu. A jestli u toho je vůbec zdroj.

imagebam.com

Avatar ll 2× Avril

3. září 2011 v 12:40 | Miko.TaMpEr
Neměla jsem co dělat, tak jsem se pustila do avatarů s Avril. Popravdě, jsou skoro stejný. Fotka je použitá jedna (k Wild Rose), a textury mám z deviantartu. Možná dneska ještě něco udělám a přidám ale nic slíbit nemůžu. Počítač mi pomalu ale jistě odchází, furt se seká, takže i avatary mi dokážou trvat půl hodiny. Nebo se mi podaří vylovit ještě nějakou starší tvorbu, kdo ví.
Pokud je chcete používat třeba do článků tak jedně se zdrojem.


By: Miko.TaMpEr ll witchtaranee.blog.cz

Avatary ll Glee

30. srpna 2011 v 19:22 | Miko.TaMpEr
Okej. V dalším zadání VGS, jsme měli udělat tři avatary s Glee. Na seriál se nedívám, takže i to byl pravděpodobně menší problém. Nejenom to, že grafiku dělám zásadně na notebooku (který v tuhle chvíli jaksi nemám), protože v počítači mám málo místa a prostě se to furt seká a nebo s tím něco je. Ještě jsem musela stahovat několik 'balíčků' s texturama, protože jsem většinu smazala. Okej, konec kecání a teď avatary (stojící za hovno).
Plánuju napsat i nějaký článek (už od včerejška), tak se uvidí jestli bude nálada vůbec něco napsat, nebo ne.

Blend ll Michelle Trachtenberg

3. srpna 2011 v 11:49 | Miko.TaMpEr
Po dlouhý době jsem se zase rozhodla udělat nějakou grafiku. No vlastně... asi bych se do toho nepouštěla, kdybych v noci mohla usnout. Ale nemohla a vylezlo z toho tohle. Více méně jednoduchej blend s Michelle Trachtenberg.

imagebam.com

 
 

Reklama