>>>REKLAMY do rubriky a kopíruj s klikačkou!

My graphics

Avatars ll Jenna Dewan

16. července 2011 v 12:50 | Miko.TaMpEr
Nějak nebylo co dělat, nikdo tady nebyl tak jsem se vrhla do avatarů. Včera jsem si stáhla několik hezkejch textur, tak jsem je i využila. Nejvíc se mi líbí ten druhej, ostatní by mohli bejt lepší ._.
Když budete chtít dávat ke článkům, nebo tak něco, tak se zdrojem. Děkuji.


Avatars for LeNn*

30. června 2011 v 19:19 | Miko.TaMpEr
Kamarádka mě "poprosila" o avatary. Nebo spíš já se nudila a ona mi nakonec navrhla jestli bych jí třeba neudělala avatary, takže jsem to odkývala, ona mi poslala fotky a já se jí do nich pustila. Bohužel, nejsou povedený (už i ty pro Mizuki byli lepší - možná proto, že byli s někým koho mám ráda?), a nejsou takový jak jsem já sama chtěla. Hold.. lepší to asi už nebude. Já budu muset doufat že se aspoň jeden avatar z těch 14 bude líbit.
Tu signaturu nevím jestli udělám, teď jsem opravdu více méně i bez nálady, a ještě bez inspirace, snad se nebudeš zlobit LeNn ;)
Nesmítě kopírovat, ani vydávat za své ;) A hlavně jsou pro LeNn (ty je můžeš normálně používat, bez uvedení zdroje :)

Avatars ll Tokio Hotel

30. června 2011 v 17:11 | Miko.TaMpEr
Dlouho jsem zvažovala jestli je sem dát nebo ne, ale nakonec jsem se rozhodla a jak sami vidíte.. dávám je sem. Kdyby mě o ně nepoprosila moje sestřička Mizuki, tak bych asi žádný avatary nedělala, ale poslala mi i svoje fotky, v dobrý kvalitě (taky že se mi díky nim furt sekal počítač :D) a já jí ty avatary udělala. Dělala jsem je v ten den jako titulku časopisu s Avril, a ikonku pro Báju. Ten den jsem neměla chuť už opravdu na nic, byla jsem líná, všechno mě bolelo a jak mi ještě Mizuki napsala, že jich po mě nejdřív chtěla patnáct, ale nakonec mi jich zadala "jenom" deset. Nakonec to dopadlo tak, že jsem jí těch avatarů udělala patnáct jak chtěla. Líbili se jí, což je hlavní (mě se jich líbilo jenom pár :D), až na ty problémy s odesíláním. Než jí ty avatary přišli. No nic, kdo bude chtít se koukne pod perex, kdo ne, tak ne ;)

Prosila bych aby jste je nepoužívali do článků ani nějak jinak, jsou pro Mizuki (jenom pro ní) ^^

Signature ll Ashley Purdy

30. června 2011 v 13:09 | Miko.TaMpEr
Neměla jsem co dělat, tak jsem si stáhla pár fotek z photoshootů BVB, a udělala signaturu. Jednu ve dvou verzích :)
Nekopírovat prosím, ani nevydávat za své ;) Děkuji :)
Do VGS

28. června 2011 v 14:52 | Miko.TaMpEr
Právě se mi zdá, že jsem vyčerpala všechnu svojí energii. Titulku jsem dělala poprvý, takže to vypadá více méně hrozně, ale snaha byla... fuj dvě hodiny nad tim sedět a plácat se s tim (no skoro tři jak tak koukam na ten čas teď). Nevypadá to tak jak bych chtěla, ale já už opravdu neměla tu energii na to, to předělávat. Takže...

Celý článek no...

Avatars ll Megan Fox #2

20. června 2011 v 19:06 | Miko.TaMpEr
Zdravím, dnes už podruhé. Rozhodla jsem se sem dát, i ty avatary s Megan, který jsem dělala jako první a který jsem taky musela předělat, díky tomu, že jsem si blbě pamatovala zadání. Popravdě přijdou mi lepší než ty předchozí, ale tak měli být žlutý, tak jsem nemohla poslat tyhle. Tak aspoň tady budou 'jenom tak'. Když už budete chtít dát k sobě na blog (jakože si myslím že ne ;)), tak se zdrojem. Děkuju :).


Avatars ll Megan Fox

20. června 2011 v 17:43 | Miko.TaMpEr
Opět k Nině. Měli být žlutý, což jsem více méně nějak nepobrala, ale pokusila jsem se s tím nějak poprat. Rozdělala jsem si to včera, a dokončovala to předchvílí, protože jsem celej den byla pryč. A ani se mi ňák nelíběj, jsou odfláklý, ale jak mam sakra udělat žlutý avatary? Mělo to bejt s Megan Fox, jak tady vidíte, tak jsem si vybrala fotky z jednoho shootu a pustila se do toho. No konec s vykecávnou tady jsou ->


Blend ll Ashley Tisdale do VGS

17. června 2011 v 21:10 | Miko.TaMpEr
Na poslední chvíli, blend do VGS k Nině. Je to desetiminutová práce, možná ani to ne, ale skoro nestíhám takže.. no snad to Nina ještě vezme :)


Signatures ll Taylor Swift

8. června 2011 v 17:40 | Miko.TaMpEr
Nikde nikdo, a vás napadne něco co by jste mohli udělat.. a tady je výsledek. Nebo spíš výsledky. Fotky jsou z videklipu 'Back to December' ze stránky T-SWIFT.com.
Mě osobně se i líbí :)

- nekopírovat (pokud jo tak se zdrojem)
- nevydávat za své
Avatars ll Selena Gomez

2. června 2011 v 20:30 | Miko.TaMpEr
Zdravím. Kdybych nebyla v Mini Challange na jednom blogu (s Blowsight CZST blogem ale tam grafiku nezveřejňuju). První úkol? Avatary tři.. měli jsme na výběr -> Taylor Swift, Selena Gomez, Victoria Justice. Zvolila jsem Selenu, už jenom kvůli těm fotkám, že se mi zdály nejlepší. Prosila bych aby aby jste je kopírovaly jedně se zdrojem. Děkuju.

 
 

Reklama