>>>REKLAMY do rubriky a kopíruj s klikačkou!

My graphics

das letzte Streichholz

5. května 2011 v 9:34 | Miko.TaMpEr
PNG, 'Der letzte Streichholz'. Můžete používat jak chcete ale jenom se zdrojem. Napadlo mě udělat tohle když jsem poslouchala stejnojmennou písničku od Oomph!, tak tady to máte. :)


Flyleaf PNG

3. května 2011 v 16:23 | Miko.TaMpEr
Předchvilkou jsem si na notebooku otevřela PS, a z nudy začla kutit. Jelikož zrovna poslouchám Flyleaf rozhodla jsem se pro tuhle maličkost. Možná se někomu bude hodit, možná ne. Jenom nevydávejte to za svý :)


Separator ll Demi Lovato

30. dubna 2011 v 19:28 | Miko.TaMpEr
By: Miko.TaMpEr

Nevim jestli to někdo využije nebo ne, ale nevydávejte to za svý. Tak ani tak. Děkuju.


Blends ll Avril Lavigne

30. dubna 2011 v 17:28 | Miko.TaMpEr
By: Miko.TaMpEr

Vím že další grafika s Avril, tentokrát ze shootu pro Vanity Fair, jenomže nemam žádný kvalitní fotky prozatím, takže budu muset postahovat něco ze zahraničních (tam se většinou najdou lepší fotky než na českejch stránkách) stránek, a budu dělat grafiku dál, a ne jenom s Avril. Jsou dvě verze, nevím která se bude líbit víc, jestli ta první nebo druhá.
Timetable ll Avril Lavigne

30. dubna 2011 v 17:10 | Miko.TaMpEr
By: Miko.TaMpEr

Nepovažuju to za kdoví jak nádherný, ale jo, docela se mi to líbí. Nevím jesli se to bude líbit někomu tady, pokud ne tak hold ne no. Já se z toho na hlavu stavět nebudu ^^'.


Wallpaper ll I love Sweden

27. dubna 2011 v 19:36 | Miko.TaMpEr
To že miluju Švédsko tady bude vědět možná jenom někdo, pravděpodobně akorát ti se kterýma jsem v kontaktu :] Jednou bych se do týhle nádherný země ráda jela podívat, možná to vyjde už tohle léto, který se mi začíná až moc plnit a obávam se že z toho stejnak sejde.
Nudila jsem se, a chtěla jsem nějakou novou tapetu pro svůj mobil, tak jsem chvíli hledala nějaký pěkný fotky Stockholmu a nakonec se rozhodla pro to co uvidíte za chvilku. Jsem s tím maximálně spokojená, mojí tapetu na mobilu zdobí teďkon tohle <3.
CČ.

Design ll Miley Cyrus

24. dubna 2011 v 21:12 | Miko.TaMpEr
Takže dneska jsem se pustila do dalšího designu, ve světlejších barvách. Většinou dělam akorát tmavý designy, možná to je tim jarem nebo já nevim :D No snad se bude líbit, stačí že kliknete na banner, ona vám pak vyskočí stránka kde ten design je.. neni nikde nestavenej ale :D

By: Miko.TaMpEr (of course :D)

Design ll Alyson Michalka

17. dubna 2011 v 12:09 | Miko.TaMpEr
Takže jsem se pustila do designu, i když to třeba nemusí bejt úžasný mě se to docela líbí. Kliknutim na banner by se vám měl ukázat design s Alyson. Zajímali by mě vaše názory takže.. :)


Separator ll Avril Lavigne

15. dubna 2011 v 22:48 | Miko.TaMpEr
With: Avril Lavigne
Number: 1
By: Miko.TaMpEr

Používejte si to jak chcete, neni to zrovna dvakrát ideální ale to je tak když už nemáte co dělat no.. možná se někomu hodit bude. Jenom to nevydávejte za svý prosím ;D
Mimochodem.. bude to tu zmenšený, hodně (rozměry stránky), takže si to buď uložte nebo si pravym tlačítkem myši klikněte na oddělovač a dejte 'otevřít obrázek'

Ňák nadšená z toho fakt nejsem ještě mě blog.cz štve, protože tam furt něco předělávaj. Starej dobrej blog.cz, s tim novym jsou akorát problémy.

Siganture ll Cheryl Cole

15. dubna 2011 v 18:41 | Miko.TaMpEr
With: Cheryl Cole
Number: 1
Texture: mohammed6651
By: Miko.TaMpEr

 
 

Reklama